null

null

null

null

``Aracınız Bizim İçin Değerlidir``

“Aracınız bizim için değerlidir” sloganı ile yola çıkan Oto Yıkama tesisimiz bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerde, müşterilerinden devamlı tebrik, teşekkür ve taltif görmüş, böylece müşteri portföyünü sürekli arttırmıştır. Oto Yıkama tesisimizde İç-Dış Yıkama’nın yanı sıra Oto Kuaför, Boya Koruma ve Seramik Uygulaması gibi hizmetler de verilmektedir.

Cafe Garage

Car Care ve Oto Bakım sektöründe hizmet göstermek üzere Ümit Oto Grup tarafından 2016 yılında kuruldu. Ümit Oto Grup konusundaki 20 yılı aşmış tecrübesini bilgi birikimini ve gücünü Cafe Garage ismi ile birleştirerek sektöre yön verir hale geldi.
Ümit oto grup 300’ü aşkın aracın alım ve satımını yaptı. Tüm araçlarda deneyerek özel formüle ettiği oto bakım/koruma ürünlerini belirli zamanlarda piyasaya sunarak geliştirdi. Geliştirmiş olduğu yerli ürünler ve uygulama yöntemleri ile Cafe Garage bünyesinde sektöre öncü hizmetler verirken pratik kullanımlarla müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Oto Expertiz 90%
Araç Bakım Hizmetleri 95%
Müşteri Memnuniyeti 100%

Bizimle Temasa Geçin

Aracının Sorunu Bulalım

Aracının Sorununu Çözelim

Aracınızı Teslim Edelim

Motor Temizleme

Araba motoru temizliği bir süre sonra aracın performansını olumsuz etkileyecek toz ve kirlerin temizlenmesi işlemidir. Periyodik olarak motor temizliği yaptırmak ilerleyen süreçlerde aracın motorunda oluşabilecek hasarları önceden tespit ederek, gerekli önlemlerin alınması açısından önemlidir.

Boya Düzeltme ve Çizik Alma İşlemleri

Çizik Giderme ( Polisaj) işlemi aracın boyasının sahip olduğu mat , örümcek ağı , çizikler , kılcal çizikler , hareler, hologramlar gibi boyanın görüntüsünü olumsuz etkileyen faktörlerden arındırılması işlemidir.

Far Onarımı

Farlarda meydana gelebilecek çeşitli hasarların onarımı mümkündür. Kaza sonucu otomobil farlarında meydana gelen kırık, çatlak, çizik ve matlaşma CAFE GARAGE güvencesi ile tamir edilebilmektedir. Kırık far tamiri, far camı tamiri, çatlak far tamiri, stop lambası tamiri, stop camı tamiri gibi işlemler alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Far camında taş sekmesi meydana geldiğinde oluşan hasarlar aracın orjinalliği bozulmadan tamir edilmektedir.

Jant ve Plastik(trim Koruma

Düzgün olmayan deforme olmuş Jant Restore işlem öncesi ciddi anlamda kullanımınızı etkileyebilir. Eğilmiş jant takımınız sürüş esnasında hem performansınızı hem de sürüş kalitenizi düşürür.