Oto Rapor Oto Ekspertiz

OTORAPOR, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen, Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezidir. 2007 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan OTORAPOR, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Güvenilir ve Tarafsız Hizmet
Otorapor araç alıcı ve satıcısına eşit mesafede kalarak araç alıcısının araç hakkında doğru bilgiye ulaşma hakkını korur.

 

Yüksek Kalite Standartları
Tüm Otorapor Şubeleri, Türk Standartları Enstitüsü’nün araç ekspertiz merkezleri standartlarını sağlamaktadır ve Kalite Yönetim Sistemi prensiplerini uygular.

OTORAPORLAMAK ve Raporların Saklanması
‘’OTORAPORLAMA’’ kavramı, araç ile ilgili tüm verilerin hatasız olarak raporlanarak dijital ortamda minimum 5 yıl süreyle saklanmasıdır. Yaklaşık 1.2 milyon aracın verisi dijital ortamda saklanmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.