Motor Temizlik ve Koruma

Motor Temizlik ve Koruma Neden Yapılmalı?

Araçların en önemli yeri motorudur. Kaportası, dış görünümü çok güzel ve yeni de olsa motoru temiz ve bakımlı değilse bu bir yanılsamadan başka şey değildir. Car care firmalarının motor temizleme uygulamalarını belirli periyodlarla yaptırarak aracınızın motorunun yeni ve güçlü kalmasını sağlayabilirsiniz.

Motor temizleme neden gereklidir? Öncelikle motor bölümü dışarıdan sürekli toz, yağ zerrecikleri, çeşitli katkı ve kimyasal atıklarına maruz kalır. Motor yüzeyindeki bu kirlenme motorun çalışma düzenine etki eder. Motorun sürekli sıcak ortamı ve yağ buharı başlı başına kirlenme sebebidir. Motor ve motor bloğu, radyatör, lastik yüzeyler, hortum ve diğer plastik aksamlar, yağ, kir ve ziftle kaplanır. Motor kötü ve eski bir görünüm alır. Bu zerrecikler açık alanlardan, hortum deliklerinden, buldukları her noktadan motorun içine kadar ulaşabilir.

Car care firmaları motor temizle sistemleri ile tüm bu sıkıntıları çözüyor. Motorunuzun görünümü ilk günkü halini alıyor. Motorun çalışma düzeni orijinal yeni halini alıyor. Ayrıca Motor boşluğu, lastik ve hortum aksamlar kirlenmeyi geciktirici koruma ürünleri ile koruma altına alınıyor.

Motor yıkama ve temizleme sistemi fiyatları firmaya göre değişiyor. Size en yakın ve aracınıza uygun Cafe Garage firması ile irtibata geçerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Uygulamaya başlamadan önce aracınızın elektronik aksamları profesyonel Cafe Garage ürünleri ile izole edilir.
  • Motor ve motor bloğu, radyatör, lastik ve hortum aksamlar, yağ, kir ve ziftten temizlenir.
  • Panjur altları temizlenir.
  • Kaput kenarları temizlenir.
  • Motor boşluğu, lastik ve hortum aksamlar kirlenmeyi geciktirici Cafe Garage  motor koruma ürünleri ile koruma altına alınır.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...

08503053322