Mercedes Özel Servis

Mercedes Teknik Servis İçin Bizi Arayabilirsiniz

0536 865 33 22

Cafe Garage Mercedes Özel Servis, Periyodik Bakım ve Onarım Kampanyalarımız devam ediyor. Mercedes Benz özel Servis’te aracınız bizimle güvende.

Afyon Mercedes Servis

Cafe Garage ekibi olarak, birçok farklı marka için vermekte olduğumuz teknik servis hizmetlerini Mercedes marka araçlarınız için de sunuyoruz. Mercedes araçlarda, diğer araçlarda ve markalarda olduğu gibi periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadır. Mercedes periyodik bakım hizmetleri, üretici firma tarafından belirlenmiş olan, aracın daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir performans sağlaması için gereken hizmetleri kapsamaktadır.

Periyodik bakım hizmetleri kapsamında;

 • Sileceklerin durumu
 • Araç sıvı seviye kontrolleri
 • Fren, balata ve disk durumları
 • Motor yağı ve filtresi değişimi

gibi hizmetler verilmektedir. Periyodik bakım işlemlerinin yanı sıra, aracın genel durumu göz önünde bulundurularak değişmesi gereken parçalar da gözden geçirilmektedir. Mercedes mekanik servis süreçlerinde sıfır hata ve yüksek kalite prensibiyle ilerleyen firmamız, gelecekte oluşabilecek daha büyük ve masraflı sorunların önüne geçmektedir.

Periyodik bakımlar esnasında, ekibimiz tarafından tespit edilen olası sorunlar sizlere vakit kaybetmeden bildirilmektedir. Böylece oldukça kapsamlı ve aynı zamanda yüksek kaliteli hizmet süreçlerini müşterilerimiz için sunuyoruz.

Mercedes Motor Bakım Servisi

Mercedes marka araçlar içinde şüphesiz en çok dikkat çeken ve talep gören seriler arasında E serisi gelmektedir. Mercedes marka araçlarda, pek çok seride olduğu gibi motor bakımlarını aksatmadan yaptırmak araçtan maksimum verim sağlamak için son derece önemlidir. Biz Cafe Garage ekibi ve mercedes motor tamiri ustası ile  Mercedes motor tamiri süreçlerinde oldukça itinalı ve kaliteli bir yaklaşım sergiliyoruz.

Firmamız her zaman kaliteli ve nitelikli hizmet süreçleri sunabilmek adına, hizmet kalitesini geliştirmeyi hedeflemektedir. Yapılan detaylı inceleme ve analizler sonrasında değişmesi gereken tüm parçalar, firmamızın sağladığı orijinal yedek parçalar ile güvenle değiştirilmektedir. Araçlarınızın bakım ve tamirat işlemlerinde performans kaybı yaşanmaması için her zaman kaliteli ve nitelikli bir anlayış çerçevesinde hizmetler sunmaktayız.

Cafe Garage ekibi olarak, araçların teknik ve mekanik bakımlarını doğru şekilde karşılamanın yanı sıra, müşterilerimizden gelen farklı isteklere de çeşitli hizmetler sunmaktayız. Mercedes kaporta boyama ve bakımı işlemlerinde de aynı kaliteli süreçler firmamızda sizleri bekliyor. Hem teknik açıdan kusursuz çalışan, hem de görüntüsüyle ilk günkü halini aratmayan Mercedes araçlarınız için hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Mercedes Servisi

Mercedes araçlar içinde oldukça gözde bir yerde olan ve sıklıkla rağbet gören CLA modeller, en az diğer modeller kadar tamirat işlemine ihtiyaç duymaktadır. Periyodik olarak yapılan bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra, beklenmeyen arızalar konusunda hangi alanda olursa olsun profesyonel bir hizmet süreci sunuyoruz. Mercedes oto tamir hizmetlerinde modern ve yenilikçi hizmet anlayışını benimseyerek %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Günümüzde oldukça güvenilir ve profesyonel sonuçlar veren bilgisayarlı arıza tespiti Mercedes marka araçlarda pek çok modelde kullanılabilir. Mercedes bilgisayarlı arıza tespit ve giderme hizmetleri Cafe Garage ekibi olarak vermekte olduğumuz ileri teknoloji hizmetlerden yalnızca biridir. Bilgisayarlı arıza tespit ve onarma süreçlerinde;

 • Uzatma kabloları yardımıyla arabanın elektronik kontrol ünitesine makine bağlanır.
 • Bilgisayar bağlandıktan hemen sonra arıza tespit programı çalıştırılır.
 • Bilgisayar tarafından belirlenen hatalar, uygun yöntemler kullanılarak düzeltilir.

Bilgisayarlı arıza tespit yöntemi sayesinde, araçta oluşan pek çok arıza tespit edilebilir. Elektronik aksam, işletim sistemi, mekanik parçalarda oluşan sorunlar bu yöntem sayesinde kolayca tespit edilmektedir. Bunun haricinde Mercedes araçlarınızın egzoz ve yakıt sisteminde oluşan arızalar da bilgisayar yardımıyla saptanmaktadır.

Müşterilerine her zaman %100 çözüm odaklı hizmet süreçleri sunan firmamız, Mercedes araçlarınızda oluşan tüm gösterge hatalarını hızlı ve pratik şekilde sonuçlandırmaktadır. Pek çok araç sahibi tarafından dikkate alınmayan bu arızaları mutlaka firmamıza bildirerek oluşabilecek daha yüksek maliyetli sorunların önüne geçebilirsiniz. Sektördeki en kaliteli bilgisayarlı arıza tespit çalışmalarına imza atan firmamız, araçlarınız için itinalı bakım süreçleri sunmaya devam ediyor.

Mercedes Servisi

Cafe Garage ailesi olarak sunduğumuz teknik ve mekanik hizmetlerin yanı sıra, Mercedes oto aksesuar satış ve montaj hizmetlerini de müşterilerimize sunuyoruz. Bilindiği üzere araçlarda hem iç hem de dış aksesuarlar farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Bu aksesuarlardan birçoğu araç sahipleri tarafından sonradan satın alınarak tercih edilmektedir. İç ve dış ortamda kullanılan aksesuarlar araç için farklı avantajları da beraberinde getirmektedir.

Firmamız Mercedes araçlar için pek çok aksesuarın satışını ve montaj hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu hizmetler arasında;

 • Navigasyon cihazı montajı
 • Koltuk kılıfı ve paspas
 • Direksiyon kılıfı dikimi
 • Park asistanları
 • Aynalı kamera
 • Araç arkası monitörü

gibi pek çok farklı aksesuarın satışı ve montajı yer almaktadır.

Dışarıdan tercih edilen çeşitli aksesuarlar daha önce de belirttiğimiz üzere, araçlarda meydana gelebilecek çeşitli sorunların önüne geçebilmektedir. Bunun yanı sıra pek çok Mercedes araç sahibi araçtan halihazırda aldığı performansı daha yüksek bir seviyeye çıkarmak istemektedir. Bu gibi taleplerde de devreye Mercedes remaps chip tuning hizmetleri girmektedir.

Firmamız tarafından sunulan bu hizmet sayesinde başta G serisinden araçlar olmak üzere pek çok modelde ciddi bir performans artışı elde edilmektedir. Motora uygulanan chip tuning uygulaması yaklaşık olarak 1 saat civarında sürmektedir. Bu işlemler sırasında aracın egzoz emisyon değeri korunmaktadır. Böylece aracın duman salımı artmayarak, çevreye verilen zararın minimum düzeyde olması sağlanmaktadır.

Mercedes Boya ve Bakım Hizmetleri

Mercedes marka aracı olan tüm müşterilerimiz, düzenli boya yeniletmenin genel görüntüyü ne kadar etkilediğini her fırsatta dile getirmektedir. Aracın mekanik özelliklerinin yanı sıra, dış görünüşü de zaman içinde değişmektedir. Bu değişime olumsuz çevre koşullarının yanı sıra, kullanıcı hataları da sebep olabilmektedir. Biz Mercedes araçlarınız için en kusursuz boyama işlemlerine imza atıyoruz.

Yalnızca çevresel koşullar aracın dış görüntüsünde sorunlara sebep olmamaktadır. Bu etkenlerin yanı sıra sürücü hataları ve küçük sürtünme ya da çarpma gibi durumlarda da boya kalkması ve göçükler meydana gelebilir. Günümüzün modern yöntemleri ışığında boyasız göçük düzeltme hizmetlerini de Mercedes marka araçlarınız için sunmaya devam ediyoruz.

Her araçta olduğu gibi, belli bir seneden sonra üretilen tüm araçlar, yazılımsal özellikleri de beraberinde getirmektedir. Mercedes gizli özellik açma servisimiz sayesinde, sahip olduğunuz araçlardaki pek çok özelliği kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu hizmetler çerçevesinde araçlarınızın yazılımında herhangi bir değişim yapılmadan güvenle tamamlanmaktadır.

Cafe Garage ailesi olarak araç sahiplerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetlere doğru şekilde yanıt verebilmek en önemli hedefimizdir. Bu hizmet anlayışı kapsamında Mercedes expertiz danışmanlıkları da vererek, güvenli ve sağlıklı bir ikinci el alışverişi için %100 güvenli hizmetler veriyoruz. Sektörde firmamızı benzersiz ve ayrıcalıklı kılan faktörler de işimizi tamamen kalite standartları üzerine inşa etmemizden kaynaklanır.

Firmamız oto servis hizmetlerinin yanı sıra, araç sahiplerinin bakım süreçleri boyunca en iyi şekilde vakit geçirmesine büyük bir önem vermektedir. Bu sebeple cafe konseptini, yaptığımız işle birleştirerek hem aracınızı hem de sizleri en iyi koşullarda ağırlıyoruz. Aracınızın teknik bakımları tamamlanırken sizler de cafemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra aracınızın iç dış yıkama, detaylı temizlik, pasta cila gibi oto kuaför işlemlerini de talep etmeniz durumunda gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

Cafe Garage Randevu Sistemi

Müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı verebilmek amacıyla randevu sistemimizi devreye sokmuş bulunmaktayız. Siz de internet sitemizdeki online randevu menüsünü kullanarak veya telefonla bize ulaşarak randevunuzu oluşturabilir, randevu gününüz ve saatiniz geldiğinde hiç beklemeden aracınızın ihtiyaç duyduğunu bakım, tamir, kontrol veya diğer uygulamalardan geçmesini sağlayabilir ve zaman kazanabilirsiniz. Aracınız gerekli eğitimleri görmüş ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından sıkıntılarından arındırılırken, siz de sıcak bir çay içebilir, geniş bir aksesuar içeriğine sahip olan market bölümünü inceleyebilirsiniz.

Afyon Mercedes Servis

Cafe Garage ekibi olarak, birçok farklı marka için vermekte olduğumuz teknik servis hizmetlerini Mercedes marka araçlarınız için de sunuyoruz. Mercedes araçlarda, diğer araçlarda ve markalarda olduğu gibi periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadır. Mercedes periyodik bakım hizmetleri, üretici firma tarafından belirlenmiş olan, aracın daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir performans sağlaması için gereken hizmetleri kapsamaktadır.

Periyodik bakım hizmetleri kapsamında;

 • Sileceklerin durumu

 • Araç sıvı seviye kontrolleri

 • Fren, balata ve disk durumları

 • Motor yağı ve filtresi değişimi

gibi hizmetler verilmektedir. Periyodik bakım işlemlerinin yanı sıra, aracın genel durumu göz önünde bulundurularak değişmesi gereken parçalar da gözden geçirilmektedir. Mercedes mekanik servis süreçlerinde sıfır hata ve yüksek kalite prensibiyle ilerleyen firmamız, gelecekte oluşabilecek daha büyük ve masraflı sorunların önüne geçmektedir.

Periyodik bakımlar esnasında, ekibimiz tarafından tespit edilen olası sorunlar sizlere vakit kaybetmeden bildirilmektedir. Böylece oldukça kapsamlı ve aynı zamanda yüksek kaliteli hizmet süreçlerini müşterilerimiz için sunuyoruz.

Mercedes Motor Bakım Servisi

Mercedes marka araçlar içinde şüphesiz en çok dikkat çeken ve talep gören seriler arasında E serisi gelmektedir. Mercedes marka araçlarda, pek çok seride olduğu gibi motor bakımlarını aksatmadan yaptırmak araçtan maksimum verim sağlamak için son derece önemlidir. Biz Cafe Garage ekibi olarak Mercedes motor tamiri süreçlerinde oldukça itinalı ve kaliteli bir yaklaşım sergiliyoruz.

Firmamız her zaman kaliteli ve nitelikli hizmet süreçleri sunabilmek adına, hizmet kalitesini geliştirmeyi hedeflemektedir. Yapılan detaylı inceleme ve analizler sonrasında değişmesi gereken tüm parçalar, firmamızın sağladığı orijinal yedek parçalar ile güvenle değiştirilmektedir. Araçlarınızın bakım ve tamirat işlemlerinde performans kaybı yaşanmaması için her zaman kaliteli ve nitelikli bir anlayış çerçevesinde hizmetler sunmaktayız.

Cafe Garage ekibi olarak, araçların teknik ve mekanik bakımlarını doğru şekilde karşılamanın yanı sıra, müşterilerimizden gelen farklı isteklere de çeşitli hizmetler sunmaktayız. Mercedes kaporta boyama ve bakımı işlemlerinde de aynı kaliteli süreçler firmamızda sizleri bekliyor. Hem teknik açıdan kusursuz çalışan, hem de görüntüsüyle ilk günkü halini aratmayan Mercedes araçlarınız için hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Mercedes Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Mercedes araçlar içinde oldukça gözde bir yerde olan ve sıklıkla rağbet gören CLA modeller, en az diğer modeller kadar tamirat işlemine ihtiyaç duymaktadır. Periyodik olarak yapılan bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra, beklenmeyen arızalar konusunda hangi alanda olursa olsun profesyonel bir hizmet süreci sunuyoruz. Mercedes oto tamir hizmetlerinde modern ve yenilikçi hizmet anlayışını benimseyerek %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Günümüzde oldukça güvenilir ve profesyonel sonuçlar veren bilgisayarlı arıza tespiti Mercedes marka araçlarda pek çok modelde kullanılabilir. Mercedes bilgisayarlı arıza tespit ve giderme hizmetleri Cafe Garage ekibi olarak vermekte olduğumuz ileri teknoloji hizmetlerden yalnızca biridir. Bilgisayarlı arıza tespit ve onarma süreçlerinde;

 • Uzatma kabloları yardımıyla arabanın elektronik kontrol ünitesine makine bağlanır.

 • Bilgisayar bağlandıktan hemen sonra arıza tespit programı çalıştırılır.

 • Bilgisayar tarafından belirlenen hatalar, uygun yöntemler kullanılarak düzeltilir.

Bilgisayarlı arıza tespit yöntemi sayesinde, araçta oluşan pek çok arıza tespit edilebilir. Elektronik aksam, işletim sistemi, mekanik parçalarda oluşan sorunlar bu yöntem sayesinde kolayca tespit edilmektedir. Bunun haricinde Mercedes araçlarınızın egzoz ve yakıt sisteminde oluşan arızalar da bilgisayar yardımıyla saptanmaktadır.

Müşterilerine her zaman %100 çözüm odaklı hizmet süreçleri sunan firmamız, Mercedes araçlarınızda oluşan tüm gösterge hatalarını hızlı ve pratik şekilde sonuçlandırmaktadır. Pek çok araç sahibi tarafından dikkate alınmayan bu arızaları mutlaka firmamıza bildirerek oluşabilecek daha yüksek maliyetli sorunların önüne geçebilirsiniz. Sektördeki en kaliteli bilgisayarlı arıza tespit çalışmalarına imza atan firmamız, araçlarınız için itinalı bakım süreçleri sunmaya devam ediyor.

Mercedes Oto Aksesuar Satış ve Montaj Servisi

Cafe Garage ailesi olarak sunduğumuz teknik ve mekanik hizmetlerin yanı sıra, Mercedes oto aksesuar satış ve montaj hizmetlerini de müşterilerimize sunuyoruz. Bilindiği üzere araçlarda hem iç hem de dış aksesuarlar farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Bu aksesuarlardan birçoğu araç sahipleri tarafından sonradan satın alınarak tercih edilmektedir. İç ve dış ortamda kullanılan aksesuarlar araç için farklı avantajları da beraberinde getirmektedir.

Firmamız Mercedes araçlar için pek çok aksesuarın satışını ve montaj hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu hizmetler arasında;

 • Navigasyon cihazı montajı

 • Araç arkası monitörü

 • Koltuk kılıfı ve paspas

 • Direksiyon kılıfı dikimi

 • Park asistanları

 • Aynalı kamera

gibi pek çok farklı aksesuarın satışı ve montajı yer almaktadır.

Dışarıdan tercih edilen çeşitli aksesuarlar daha önce de belirttiğimiz üzere, araçlarda meydana gelebilecek çeşitli sorunların önüne geçebilmektedir. Bunun yanı sıra pek çok Mercedes araç sahibi araçtan halihazırda aldığı performansı daha yüksek bir seviyeye çıkarmak istemektedir. Bu gibi taleplerde de devreye Mercedes remaps chip tuning hizmetleri girmektedir.

Firmamız tarafından sunulan bu hizmet sayesinde başta G serisinden araçlar olmak üzere pek çok modelde ciddi bir performans artışı elde edilmektedir. Motora uygulanan chip tuning uygulaması yaklaşık olarak 1 saat civarında sürmektedir. Bu işlemler sırasında aracın egzoz emisyon değeri korunmaktadır. Böylece aracın duman salımı artmayarak, çevreye verilen zararın minimum düzeyde olması sağlanmaktadır.

Mercedes Boya ve Bakım Hizmetleri

Mercedes marka aracı olan tüm müşterilerimiz, düzenli boya yeniletmenin genel görüntüyü ne kadar etkilediğini her fırsatta dile getirmektedir. Aracın mekanik özelliklerinin yanı sıra, dış görünüşü de zaman içinde değişmektedir. Bu değişime olumsuz çevre koşullarının yanı sıra, kullanıcı hataları da sebep olabilmektedir. Biz Mercedes araçlarınız için en kusursuz boyama işlemlerine imza atıyoruz.

Yalnızca çevresel koşullar aracın dış görüntüsünde sorunlara sebep olmamaktadır. Bu etkenlerin yanı sıra sürücü hataları ve küçük sürtünme ya da çarpma gibi durumlarda da boya kalkması ve göçükler meydana gelebilir. Günümüzün modern yöntemleri ışığında boyasız göçük düzeltme hizmetlerini de Mercedes marka araçlarınız için sunmaya devam ediyoruz.

Her araçta olduğu gibi, belli bir seneden sonra üretilen tüm araçlar, yazılımsal özellikleri de beraberinde getirmektedir. Mercedes gizli özellik açma servisimiz sayesinde, sahip olduğunuz araçlardaki pek çok özelliği kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu hizmetler çerçevesinde araçlarınızın yazılımında herhangi bir değişim yapılmadan güvenle tamamlanmaktadır.

Cafe Garage ailesi olarak araç sahiplerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetlere doğru şekilde yanıt verebilmek en önemli hedefimizdir. Bu hizmet anlayışı kapsamında Mercedes expertiz danışmanlıkları da vererek, güvenli ve sağlıklı bir ikinci el alışverişi için %100 güvenli hizmetler veriyoruz. Sektörde firmamızı benzersiz ve ayrıcalıklı kılan faktörler de işimizi tamamen kalite standartları üzerine inşa etmemizden kaynaklanır.

Firmamız oto servis hizmetlerinin yanı sıra, araç sahiplerinin bakım süreçleri boyunca en iyi şekilde vakit geçirmesine büyük bir önem vermektedir. Bu sebeple cafe konseptini, yaptığımız işle birleştirerek hem aracınızı hem de sizleri en iyi koşullarda ağırlıyoruz. Aracınızın teknik bakımları tamamlanırken sizler de cafemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra aracınızın iç dış yıkama, detaylı temizlik, pasta cila gibi oto kuaför işlemlerini de talep etmeniz durumunda gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ