Hakkımızda

 

Car Care ve Oto Bakım sektöründe hizmet göstermek üzere Ümit Oto Grup tarafından 2016 yılında kuruldu. Ümit Oto Grup konusundaki 20 yılı aşmış tecrübesini bilgi birikimini ve gücünü Cafe Garage ismi ile birleştirerek sektöre yön verir hale geldi.

Ümit oto grup 300’ü aşkın aracın alım ve satımını yaptı. Tüm araçlarda deneyerek özel formüle ettiği oto bakım/koruma ürünlerini belirli zamanlarda piyasaya sunarak geliştirdi. Geliştirmiş olduğu yerli ürünler ve uygulama yöntemleri ile Cafe Garage bünyesinde sektöre öncü hizmetler verirken pratik kullanımlarla müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Neden Cafe Garage.
Afyon’da 2010 yılının başına kadar bugünkü profesyonel anlamda araç temizlik, bakım ve koruma hizmetleri sunan modern işletmeler yoktu. Sadece oldukça elverişsiz şartlarda çalışan, personelin eğitimsiz olduğu, herhangi bir hizmet standardı olmayan, çoğunlukla ilkel koşullarda fırçayla araç temizleyen oto yıkamacı olarak tabir edilen isimsiz merdiven altı işletmeler vardı. CAFE GARAGE 2016 yılında piyasadaki bu boşluğu fark ederek, modern bir görünüme sahip, bir marka altında çalışan, hizmet standartlarının uygulandığı, personelin ürün ve uygulama eğitimi aldığı, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine önem veren Profesyonel CAFE GARAGE car care konsepti ile bu sektöre giriş yapmış oldu ve sektörde büyük bir talep ile karşılaştı

Bayilikler vererek bayi ağı oluşturmaya ve başarısını ülkenin tamamına ulaştırmaya hedeflerinin arasına aldı. Cafe Garage bugün Afyon’da profesyonel anlamda yapılan araç detaylı temizlik, bakım ve koruma hizmetlerinin bir konsept içinde sunulduğu sitemin kurucusu konumundadır. CAFE GARAGE’ın bu başarısının temelinde taviz vermeden uyguladığı bu sistem ve konsept yatmaktadır. Şöyle ki, CAFE GARAGE işletmelerinde sunulan her işin ve hizmetin bir tanımı ve standardı vardır.

Hizmet Standartları
Fiyat Standardı
Kalite Standardı
Görsel Standartları
İşletme Standatları
Müşteri Memnuniyeti Standardı
Kafeterya Standatı

Kaliteli hizmet bir sac ayağı gibidir. Sacın bir ayağını ürün diğer ayağını uygulama tekniği oluşturur. CAFE GARAGE işletmelerinde dünyanın en kaliteli ürünleri gerekli eğitim almış ustalar tarafından ve dünya car care mühendislerinin geliştirdiği teknikler kullanılarak ve CAFE GARAGE standartlarının oluşturduğu konsept dahilinde kaliteli hizmet sunulur. CAFE GARAGE bu sayede Afyon’da bağımsız marka danışma kurulu tarafından car care sektöründe 2017 yılında Yılın Markası seçilmiştir. Afyon’daki tüketiciler arasında uzun yıllar boyunca hiç kuşkusuz kalitesini ve marka değerini arttırmaya devam ederken, CAFE GARAGE sosyal projelere de büyük hazırlıklar yaparak katkıları olacaktır. CAFE GARAGE müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Basit bir araç temizliği yapmadığımızın farkındayız; biliyoruz ki siz aracınıza çok değer verdiğiniz için bizi tercih ediyorsunuz bizde size ve aracınıza değer veriyor uygulama sonunda aracınızın gülümsemesinin sizi mutlu edeceğini biliyor ve bu ilke ile çalışıyoruz….

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen; güvenilir, verimli ve yenilikçi bir şirket olmak.

Oto estetik sektöründe Ülkemize yerli markamız ile en iyi hizmeti sunmak. Sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli hizmetler sunarak; sektöründe öncü, dinamik ve lider şirketlerden biri olmak.

  • Yerli markayı ülke çapına yaymak
  • Yenilikçi olmak.
  • İleri görüşlü olmak.
  • Müşteri ve kalite odaklı olmak.
  • Güvenilir ve dürüst olmak .
  • Çalışkan olmak.
  • Takım çalışmasına inanmak.
  • İnsanlara değer vermek ve güvenmek.

Hepimizin görevidir.

Müşterilerimize karşı sorumluluğumuzdur.

Her işi ilk defada doğru olarak yapmak.

“Müşteri varsa biz varız” düşüncesiyle “müşteri memnuniyeti” üzerine kurmak.

İşletme içerisinde sağlıklı iletişim kurmak.

Sürekli gelişmek.

Yapılan her çalışmanın “Türkiye’nin gelişmesi” olduğunun bilincinde olmak

Müşterilerimizin mutlaka memnun olmasını sağlamak.

Tüm çalışmalarımızın çözüm odaklı olmasını sağlamak.

Müşteri odaklı olmak.

Yasal şartlara dayalı hizmet sunmak.

Şikâyetlere dönüşte ve şikâyet çözümünde en hızlı firma olmak.

hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.

Neler Başardık

0
Mutlu Müşteriler
0
Araç
0
Onarım
0
Projeler

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ