Boyasız Mini Onarım

Boyasız Mini Onarım Nedir?

Boyasız mini onarım araç sahiplerinin en fazla ihtiyaç duydukları ve en çok tercih ettikleri oto tamir yöntemlerinden birisidir. Bunun nedeni uygulamayı gerektirecek sorunların çok sık ortaya çıkması ve sonuç alınabiliyor olmasıdır. En basit tanımıyla otomobillerde meydana gelen ufak hasarların herhangi bir boyamaya gerek kalmadan, özel aletlerle giderilmesine boyasız mini onarım adı verilir. Bu işlem hızlı ve ekonomik olması nedeniyle araçlarının sorunlarını gidermek isteyenlerin kurtarıcısı olmaktadır.

Söz konusu uygulama firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmakta, profesyonel ekip ve birinci kalite malzeme farkıyla kusursuz sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır. Araçlarınızın kaportasında, boyasında, iç döşemelerinde, ön camında, tamponlarında ve diğer parçalarında belirli ölçülere kadar olan hasarlar başarıyla giderilmektedir.

null

null

null

null

null

Leke çıkarma

null

Boyasız göçük düzeltme

null

Boya onarımı

null

İç döşeme tamiri

Boyasız Mini Onarım Kapsamında Neler Yapılır?

Boyasız mini onarım hizmetimizin kapsamı son derece geniştir. Araçlarınızın günlük hayatta kullanımı sırasında ya da park halindeyken maruz kalabileceği pek çok hasar, paketimiz dahilinde onarılabilir. Onarım sonrasında aracınızda gözle görülen ya da görülmeyen sorunlar rahatlıkla giderilebilir. Aracınız çok daha estetik, kusursuz bir görünüme kavuşur. Bu kapsamda yapılabilecek başlıca uygulamalar şunlardır:

 • Leke çıkarma,
 • Ön cam tamiri,
 • Boyasız göçük düzeltme,
 • Boya onarımı,
 • Plastik parça ve tampon tamiri,
 • İç döşeme tamiri.

Görüldüğü gibi uygulamalarımız ile araçlarınızın hem iç hem de dışındaki ufak kusurlar giderilebilmektedir. Aracınızın koltuklarında, kapılarında, tavanında 5 cm çapa kadar yer alan lekeleri bulundukları zeminlerden başarıyla çıkarıyoruz. Kimi zaman daha önce kimyasalla müdahale edilmiş ya da çok uzun süredir var olan lekelerin çıkarılması mümkün olmayabilmektedir. Fakat firmamız dünya stnadartlarında özel temizlik ürünleri kullanarak gerekli müdahaleleri yapmakta, büyük oranda lekeleri ortadan kaldırmayı başarmaktadır.

Ön camların dış yüzeylerinde zaman zaman uçan bir cismin çarpmasına ya da taşa bağlı olarak çatlaklar oluşabilmektedir. 10 cm’ye kadar olan çatlaklar ön cam tamiri kapsamında onarılabilmektedir. Onarım sonrasında vuruk noktasında herhangi bir iz kalmamaktadır. Özellikle de kırık ya da çatlak oluştuktan hemen sonra yapılan müdahalelerde başarı yüzdesi çok daha fazla olmaktadır.

Araçların kaporta aksamında meydana gelen 5 cm’ye kadar olan göçükler boyasız göçük düzeltme kapsamında düzeltilebilmektedir. Bunun için firmamız bünyesinde özel ekipmanlar kullanılmakta, araçlarınızın orijinalliğinin bozulmamasına azami dikkat edilmektedir. Böylece aracınızın orijinal boyası bozulmamakta, göçükler ortadan kalkmakta ve ikinci el satışlarında değer kaybına uğramamaktadır. Boyasız göçük düzeltme yapılabilmesi için aracınızın boyasının zarar görmemiş, daha önce ilgili alanın boyanmamış ya da boya koruma filmi gibi uygulamaların yapılmamış olması gerekmektedir.

Boya onarımı uygulamamız ise araçlarınızın kapılarında tamponunda ya da çamurluklarında oluşmuş çizik, sıyrık, göçük gibi küçük hasarlarda boyanın zarar görmesi halinde yapılır. Boyalı onarım olabildiğince küçük tutularak hasarsız bir görünüm oluşturulur. Orijinal boya renginde boya seçilerek hasar ortadan kaldırılır. Aracınızın orijinalliği azami derecede korunur.

Zaman zaman araçlarınızın iç döşemelerinde yer alan deri, plastik, halı, kumaş kaplı alanlarda çizikler, yırtıklar, sigara yanıkları gibi hasarlar oluşabilir. Bunlar 5 cm’ye kadar oldukları taktirde iç döşeme tamiri kapsamında onarılabilir. Uygulamalarımızın her birisi profesyonelce yapılır güvenli, kalıcı sonuçlar ortaya çıkarılır. Sizlere de içiyle dışıyla pırıl pırıl, göçüklerden, çiziklerden arınmış bir aracın keyfini çıkarmak kalır.

Boyasız Mini Onarım Uygulamalarının Avantajları?

Boyasız mini onarım uygulamalarımız sizlere pek çok avantajı bir arada sunar. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Gerçekleştirilen uygulamalar ufak çaplı sorunları ortadan kaldırmak amacıyla yapılır. Aracınızın hasarsızlık indirimini olumsuz etkilemez.
 • Aracınızda hangi işlem yapılacaksa sadece hasarlı alana, en dar yüzeyde işlem uygulanır. Böylece aracınızın orijinalliği bozulmaz. Sadece hasarı giderecek seviyede boya onarımı yapılacağı için aracınız ekstra boyalı görünmez.
 • Aracınızın orijinalliği korunduğu için ikinci el olarak satışa çıkardığınızda değerini korur.
 • Uygulamalarımızın tamamı oldukça kısa sürede yapılabilir. Böylece aracınızı kusursuz hale getirmek için günlerinizi ya da saatlerinizi ayırmak zorunda kalmazsınız. Zamandan tasarruf sağlarsınız.
 • Her bir uygulamamız uygun fiyatlara yapılır. Böylece ekonomik şekilde aracınızın onarımlarını yaptırmış olursunuz.

Boyasız Mini Onarım Tramera İşlenir Mi?

Boyasız mini onarım uygulamaları tramera işlenmez. Onarımlar küçük çaplı olacağı için hasar dosyası açmaya gerek yoktur. Bu sayede kasko poliçenize işlenmez ve kasko indiriminiz bozulmaz. Yine aracınızın tramerına onarım, boyama, tamir şeklinde işlenmeyeceği için ikinci el satışlarınızda hasar durumu sorgulamalarında çıkmaz. Böylece indirimleriniz etkilenmeden, araç kayıtlarınıza kaza, boya kaydı eklenmeden araçlarınız onarılmış olur.

Boyasız Mini Onarım Fiyatları Ne Kadardır?

Boyasız mini onarım fiyatları yapılacak uygulamaların çeşidine ve sayısına göre değişir. Çünkü onarılması gereken yerler ne kadar fazla olursa onarıma ayrılması gereken süre artacak, daha fazla malzeme ve ekipman kullanılması gerekecektir. Firma olarak her zaman kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi vaat ettiğimiz gibi bütçe dostu fiyatlarla hizmet vermeyi de vaat ediyoruz. Fiyatlandırmalarımızı her zaman piyasa koşullarında en ideal seviyede tutuyor, ekonomik şekilde araçlarınızın onarımını gerçekleştiriyoruz.

Boyasız Mini Onarım Nerede Yaptırılır?

Boyasız mini onarım yaptırmak için mutlaka profesyonelleri tercih etmelisiniz. Aksi taktirde belirtmiş olduğumuz avantajların tamamından mahrum kalacağınız gibi araçlarınızda daha büyük sorunlar da yaşayabilirsiniz. Cafe Garage olarak yılların bilgi, birikim ve tecrübesiyle hizmet veriyoruz. En kaliteli ekipmanları ve makineleri kullanıyor, her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlar üretiyoruz.

Firma olarak sizlere tam donanımlı bir mekânda hizmet veriyoruz. Dilerseniz aracınızın boyasız mini onarım uygulamaları yapılırken kafemizde zaman geçirebilirsiniz. Bizler araçlarınızı en küçük detaylarına kadar inceleyip onarılması gereken yerleri tespit edip gerekli işlemleri yaparken sizler de hijyenik, nezih, ferah kafemizde anı yaşayabilir, kahvenizi yudumlayabilir, taze fırın ürünlerimizin tadına bakabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...

08503053322