Araç Tuş Yenileme

Araç Tuş Yenileme

Araçların iç aksamında çeşitli tuşlar yer alır ve bu tuşlar hem aracınızın işlevselliğinde hem de estetiğinde pay sahibidirler. Araç tuşları genellikle ABS malzemeden üretilirler ve boya tutması, renklendirme yapılması, esnekliği bu malzemenin tercih edilmesinde en temel etkenlerdir.

Tuşlar plastik kalıplarına enjeksiyon yöntemiyle üretilirler ve aracınızın içinde çeşitli özellikleri bu tuşlar yardımıyla kullanırsınız. Fakat zaman zaman bu tuşlarda aşınma, solma, kazınma, silinme gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumda tuş kaplama & restorasyon uygulamaları yapılarak tuşlar yeniden orijinal hallerine dönüştürülebilirler.

Tuş restorasyon uygulamaları profesyonellik gerektiren çözümlerdir. Cafe Garage olarak yıllardır her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek bir ekiple çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birinci sınıf işçiliği üstün kalite malzeme ile birleştiriyor ve her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlara imza atıyoruz. Aracınızın marka ya da modeli her ne olursa olsun en hızlı ve güvenli şekilde tuş restorasyon çalışmalarımızı tamamlıyor, araçlarınızı tarafınıza teslim ediyoruz.

Araç Tuş Yenileme Çeşitleri Nelerdir?

Araç tuş takımı yenileme çeşitleri çalışma yapılacak tuşlara göre değişmektedir. Araçlarda yer alan tuşlar ise aracın markasına, modeline, serisine göre farklılık göstermektedir. Özellikle son dönemde üretilen yeni model araçlarda iç donanım çok daha fazladır ve tuş sayısı da yüksektir. Kimi zaman yıllarca tam olarak ne işe yaradığını bilmediğiniz tuşlar dahi araçlarınızda yer alabilmektedir.

Firma olarak her türlü oto tuş restorasyon uygulamalarını yapabiliyoruz. Başlıca yenileme çeşitlerimiz ise şunlardır:

  • Oto teyp tuş takımı kaplama
  • Klima paneli tuş takımı yenileme
  • Direksiyon tuş kaplama
  • Multimedya kontrol paneli tuş kaplama
  • Far açma düğmesi restorasyonu
  • Cam açma kapama düğmesi restorasyonu
  • Kapı kilit düğmesi restorasyonu
  • Bagaj açma tuşu restorasyonu
  • Ayna ayar tuşu restorasyonu.

Aracınızda yer alan bütün tuşlar için firmamızdan restorasyon hizmeti alabilir, en kısa sürede, bütün tuşlarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturmamızı sağlayabilirsiniz.

Araç tuş takımı yenileme gereksinimi çok farklı gerekçelerle ortaya çıkabilir. Her ne kadar araç içi temizliği konusunda daha titiz davranılması aracın hijyeninin ve konforunu arttırsa da temizlikte kullanılan kimyasallara dikkat edilmelidir. Kimyasallar temizlik yapılan yüzeylerde istenmeyen aşınmalara, deformelere neden olabilir. Düğmelerin boyalarının da kalkmasına sebebiyet verebilir.

İnsan vücudunda salgılanan terde asit vardır. Herkesin terindeki asit oranı da aynı değildir. Bu nedenle dokunduğunuz yerlerde zamanla deformeler oluşabilir. Eğer düğmeler yan sanayi, kalitesi düşük malzemelerden ise deformasyon çok daha kolay gerçekleşir.

Tırnaklar araç tuş takımı yenileme nedenlerinin ortaya çıkmasında en temel etkenlerden birisidir. Uzun tırnaklar her dokunuşta boyanın zarar görmesini, az bir miktarının alınmasını sağlar. Bu nedenle araç kullanırken olabildiğince uzun tırnaklardan, sivri, keskin takılardan uzak durulmalıdır.

Araç içinde kullanılan parlatma ürünleri de tuş kaplama restorasyonu gerekçelerinden birisidir. Bu tarz ürünleri genellikle yağlı bir tabaka bırakırlar ve o tabakaya bulaşan tozlar zaman içinde reçine kıvamı olur.

Araç Tuş Yenileme Nasıl Yapılır?

Tuş kaplama & restorasyon uygulamaları ile araçlarınızın silinmiş, deforme olmuş, aşınmış bütün tuş takımlarının yenilenmesini sağlıyoruz. Bunun için önce tuşları detaylı fotoğraflıyor, eski boyaları dikkatlice kazıyoruz. Yeni boyaya hazır hale getiriyor, kaliteli boyalarla boyuyoruz. Yazı ve işaretleri ayarlayarak kazıma işlemi yapıyoruz. Son kontrollerini yaparak orijinaliyle birebir olması sağlıyoruz.

Araç Tuş Yenileme Fiyatları Ne Kadar?

Tuş kaplama restorasyonu fiyatları çeşitli detaylara göre değişir. Ne kadarlık bir alanda restorasyon yapılacağı, uygulamada kullanılacak malzemeler, işçilik süresi gibi detaylar her araç için yapılacak işlemlerde farklı fiyat oluşmasına neden olmaktadır. Firmamız her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunmayı amaçlamaktadır. Araçlarınızın bütün tuşları garantili olarak onarıyoruz.

Cafe Garage olarak Afyon’da aracınızın marka ve modeli fark etmeksizin en iyi oto tuş restorasyon uygulamalarını yapıyoruz. Alanında uzman, özverili, deneyimli ve bilgi birikimi yüksek ekibimizle profesyonel uygulamalara imza atıyoruz. Birinci sınıf işçiliği birinci kalite malzemeyle taçlandırarak garantili çalışmalar yapıyoruz. Yeni nesil servis ayrıcalığıyla sizler çayınızı, kahvenizi yudumlarken dilerseniz seramik koruma, pasta, cila uygulaması, jant ve plastik koruma, araç kaplama, boya koruma gibi daha birçok uygulamamızla araçlarınızın konforunu, estetiğini ve güvenliğini de arttırabiliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.