Araç Performans ve Tuning

Araç Performans ve Tuning

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için muhtemel optimizasyonları farklı kategorilere ayırdık. Aracınız için hangi kategoride hizmetlerimiz olduğunu kontrol edin. Aşağıda kategoriler hakkında kısaca açıkalamalar bulabilirsiniz.

3 YIL GARANTİ

Yazılım uygulanan araçlar için 3 yıl veya 100.000 km ye kadar orijinale dönme, güncelleme, servis giriş çıkışları gibi durumlarda tekrar yazılım ücreti ödenmez, ek olarak elektronik ünite 3 yıl boyunca Remaps garantisi altına alınır

12 YILLIK TECRÜBE

Sektörün en eski firmalarından biriyiz ve yazılımları müşterilerimize sunmadan önce, uzun testlerden geçirir daha sonra uygulamaya koyarız.

MAXIMUM GÜÇ VE TORK

Aracın limitleri dahilinde sürüş keyfini bozmadan maximum güç ve torku sağlayacak yazılımlar hazırlarız.

DÜŞÜK YAKIT TÜKETİM

Performans artışı sağlarken aynı zamanda sakin kullanımda yakıt tasarrufu sağlamak öncelikli hedefimizdir.

DPF & EGR YAZILIM

Sadece endüstriyel, savunma sanayi ve özel yarış araçları için, yazılım düzenleme çözümleri üretmekteyiz.

HIZ LİMİTİ DEĞİŞİKLİĞİ

Fabrikasyon olarak elektronik limitlendirilmiş araçları maksimum hıza ulaşmaları için aracınızı düzenleyebilmekteyiz.

  • STAGE 1 NEDİR TEKRAR PROGRAMLAMA

Stage 1 aracınızın motor yönetim sistemine yapılacak olan, enjeksiyon, ateşleme gibi parametlerin değiştirileceği özel bir programlamayı içermektedir. Bütün parametreler aracınıza özel hazırlanır ve bu aşamada bütün ayarlar üretici standartlarına uygun ve güvenli bir seviyededir. Stage 1 %100 güven telkin eden, kısacası endişe olmadan daha fazla sürüş keyfi demektir.

  • STAGE 2 NEDİR ? HAVA GİRİŞİ VE EGZOST İYİLEŞTİRMESİ İLE BİRLİKTE TEKRAR PROGRAMLAMA

Stage 1 uygulamamızdan daha fazlasını isteyenler için, motorun çevresindeki bir dizi parçaları iyileştirerek oluşturulan Stage 2 isimli bir opsiyonumuz var. Öncelikli olarak bu parçalar hava filtresi ve egzostdur. Bir çok hava filtre sistemleri, motorun emiş gürültüsünü azaltmak için kısıtlanmış durumdadırlar. Spor bir filtre yada özel emiş sistemi takarak motora daha fazla hava girişine yardımcı olur ve güzel bir güç artışı alırız. Aynı durum egzost sitemi içinde geçerlidir. Stage 2 uygulamamızda yine üretici güvenlik standartlarını koruruz fakat bazı durumlarda extra bir kaç güçlendirilmiş parçaya (örneğin debriyaj sistemi, dumpvalve v.s.) ihtiyacımız olabilir. Her aşamada önerilen parçalar mutlaka değiştirilmelidir.

  • STAGE 3 NEDİR ? YENİ MOTOR PARÇALARI VE PROGRAMLAMA

Stage 3 uygulamamızda bir adım daha ileri gidiyor, motorun içi ve çevresindeki parçaları değiştiriyoruz. Bu daha büyük bir turbo, spor egzantrik milleri büyük enjektörler gibi parçaların takılmasıdır. Bu size riskli bir işlem gibi gözüksede, çoğunlukla durum böyle değildir. Çünkü üreticiler genelde tek bir motor bloğu üzerine daha büyük turbo ve enjektör takarak 2 farklı motor tipi üretir. Bu demek oluyorki aracınızı güçlü olan motorun orjinal parçalarını kullanarak dayanıklı ve risksiz bir şekilde üreticinin ön gördüğü limitlerle hızlandırabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...

08503053322