Aksesuar İşlemleri

ARABA AKSESUARLARI

İç aksesuarlar Dış aksesuarlar

Olmak üzere iki kısımdır. Araç kullanımını kolaylaştırmak, korumak, görünümü değiştirmek için günümüzde bir çok aksesuar çeşidi bulunmaktadır.

İç aksesuarlar: Arabaların içinde bulunur ve günlük aktiviteleri kolaylaştırmaya yarar.

Bunlardan bazıları şöyledir:

Özellikle ilk kez gidilecek bir yeri kolay bulmak için kullanılan navigasyon aletleri oldukça önemlidir.

Rahatına düşkün olanların vazgeçilmezlerinden biride koltuk kılıfıdır.hem rahatlığı hem de görüntü güzelliği ve koruma sağlaması sayesinde aksesuarların vazgeçilmezleri arasında olmuştur.Hasır desenli,örgü şeklinde olanları ve fileli olanları, araç marka modele uygun dikimler, terletmez kilimler bulunmaktadır.

Hem aracın tabanının uzun süre temiz kalmasını hem sıvı dökülmesinde tabana sızıntıyı önleyecek araca özel havuz paspaslar 3D ve 4D olarak Cafe Garage’ da bulunmaktadır.

Araca özel dikim direksiyon kılıfları, standart direksiyon kılıf dikim işlemleri hem direksiyon derisini koruma sağlayacağı gibi zevke göre tercih edilerek dikim işlemleri sağlanmaktadır.

Araç arkası monitör, multimedya, park asistanları, park sensörleri, aynalı kamera vb aksesuar satışı ve montajları yapılmaktadır.

Dış Oto Aksesuar Ürünleri

  • Neon aydınlatma ve far kitleri araçlara farklı bir görünüm kazandırmak isteyenler için birebirdir. Xenon farlar daha çok tercih edilmektedir. Çünkü daha çok aydınlatma sağlar.
  • Cam filmler aracı estetik açıdan hoş bir görüntü sağlasa da asıl görevi UV ışınlarından korumasıdır. Keskin ışıkların kırılmasına olanak sağlayarak araç kullanımı güvenli bir hale getirir.
  • Spoiler Hatchback araçlarda tavanın arka kısmında, Sedan araçlarda da bagaj üstüne takılan parçadır. Amacı aerodinamik olan etkiden olabildiğince faydalanmaktır. Aracın yere güç uygulamasını sağladığı için yol tutuşunda daha aktif bir rol oynar.
  • Araç krom aksesuarları aracın dış görünümü zevke göre montajı sağlanmaktadır. Bunlar; bagaj çıtası, ön panjur çıtaları, ön tampon çıtaları, krom kapı kolları, krom ayna kapakları vs. olarak araç marka ve modeline göre üretim sağlanarak istenildiği takdir de Cafe Garage ve şubelerinde montaj yapılabilmektedir.

Siz de aracınızla keyifli bir yolculuk yapmak istiyorsanız ve aracınızın zevkinize uygun görünmesinden yanaysanız Cafe Garage ile iletişime geçebilir veya site üzerinden ürünler kısmına göz atabilirsiniz. Her kullanıma uygun oto aksesuar seçenekleri ile aradığınız her şey bu adreste.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...

08503053322