Afyon Volvo Oto Servis

Afyon Volvo Oto Servis

Afyonkarahisar’da Volvo araçlarınızın bakım, arıza tespit ve onarım işlemleri için yetkili bir seviş arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Volvo araçlarınızın S90, XC40, XC60, XC90,V40, S60, V90, S80, V60, V40 Cross Country, XC70, 940, C30 gibi modelleri için Afyon Volvo servis olarak hizmet veren firmamızda bakım, onarım uygulamaları yapılmaktadır.

Aracınızın bakım, tespit ve onarım işlemleri için tercih edeceğiniz firmada aramanız gereken nitelikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Firma bünyesinde çalışan personelin yetkinliği
 • Firmanın gerekli ekipman ve teknolojilere sahip olması
 • Firmanın güvenilir olması; nitelikli ve kalıcı çözümler getirebilmesi
 • İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunabilmesi, hizmet kapsamının geniş olması
 • İşlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilmesi

Aramanız gereken tüm nitelikleri bünyesinde bulunduran firmamız Volvo araçlarınızın bakım ve onarım ihtiyaçlarını giderirken siz de cafemizde günün yoğun temposunda ara verebilir, çay ve kahvelerimiz ile yorgunluğunuzu giderebilirsiniz. Dilerseniz firmamız hizmetleri içerisinde bulunan detaylı temizlik, pasta cila uygulamalarından yararlanarak cafemizde geçireceğiniz süreyi uzatabilirsiniz.

Volvo Motor Tamiri

Çeşitli modellerdeki Volvo araçlarınızın motorlarında çatlak, soğutma sıvısında azlık, duman atma vb. sorunlar görülebilir. Çoğu yetkili servis araç sahiplerini motor değişimlerine yönlendirmektedir fakat bu işlem fazlası ile masraflıdır. Afyonkarahisar’da Volvo servisi olarak hizmet veren firmamızda Volvo motor ustası ile Volvo motor tamiri işlemlerinizi uygun fiyatlara kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliriz.

Biz aracınızın gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirirken siz de cafemizde çayınızı yudumlayıp keyifli vakit geçirebilirsiniz. Araçlarınız için detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak cafemizde geçireceğiniz süreyi uzatabilirsiniz.

Volvo Mekanik Servis

Araçlarınızın tüm mekanik aksamları ile ilgili sorunların tespit edilmesi ve onarımı mekanik servislerde gerçekleşir. Mekanik servis hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Elektrik ve elektronik sistem kontrolü
 • Fren sisteminin onarımı ve bakımı
 • Motor arızasının tespiti
 • Amortisör kontrol ve değişimi
 • Debriyaj kontrolü ve değişimi
 • V kayışı kontrolü ve değişimi
 • Rotasyon
 • Yakıt ateşleme sistemi ve kontrolü

Afyonkarahisar’da Volvo mekanik servis olarak hizmet veren firmamızdan tüm modellerdeki Volvo araçlarınızın mekanik arıza tespit ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Biz işlemlerinizi gerçekleştirirken siz de cafemizde günün temposuna ara verebilirsiniz. Dilerseniz detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak nezih mekanımızda geçireceğiniz süreyi uzatabilirsiniz.

Volvo Oto Tamir

Volvo araçlarınızda performansı düşüren sorunlar, aracı kullanılmayacak hale getiren durumlar oluşabilir. Bu tür durumlarda güvenilir bir oto tamir firmasına başvurmanız gerekmektedir. Afyonkarahisar’da Volvo oto tamir servisi olarak hizmet veren firmamızda tüm modellerdeki Volvo araçlarınızın oto tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Deneyimli ve alanında yetkin teknik ekibimiz, arıza tespit ve onarım aşamasında kullandığımız teknolojiler ile kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz oto onarım işlemlerini gerçekleştiririz.

Biz kısa sürede nitelikli tamir işlemlerini gerçekleştirirken siz de cafemizde kahvenizi yudumlayarak bu süreci eğlenceli şekilde geçirebilirsiniz. Hizmet bünyemizde bulunan iç dış oto yıkama, pasta cila işlemlerinden yararlanarak cafemizde daha uzun süre misafirimiz olabilirsiniz.

Volvo Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Bilgisayar ile arıza tespit işlemi özel programlar ve makine yardımı ile aracınızdaki tüm arızaların bulunmasıdır. İşlem sırasında aracınızın elektronik kontrol ünitesine özel bir makine bağlanır. Bu hizmeti almak için tercih edeceğiniz firmanın bu teknolojilere ve kullanım bilgisine sahip olması gerekmektedir. Afyonkarahisar’da bulunan firmamızda Volvo bilgisayarlı arıza tespit ve giderme hizmeti verilmektedir. Alanında yetkin ve deneyimli teknik ekibimiz sahip olduğumuz teknolojileri etkili biçimde kullanarak sorunları tespit eder ve kısa sürede giderir.

Biz araçlarınıza gereken işlemleri uygularken siz de cafemizde vakit geçirebilir; detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak bu süreci uzatabilirsiniz.

Volvo Remaps Chip Tuning

Otomobillerin motor kontrol ünitesindeki yazılımları değiştirerek araç performansını arttırma işlemi chip tuning olarak adlandırılmaktadır. Chip tuning uygulamasının yararları şu şekilde sıralanabilir:

 • Güç ve tork sınırlarını yükseltmek
 • Yakıt tüketimini azaltmak
 • İstek doğrultusunda motor gücünü düşürmek
 • Araç sınır hızını kaldırmak

Aracınızın performansını dilediğiniz şekilde yönlendirebileceğiniz bu uygulamayı Volvo remaps chip tuning hizmeti veren firmamızda gerçekleştirebiliriz. Biz Volvo marka araçlarınızın yazılımlarını istekleriniz doğrultusunda değiştirirken siz de cafemizde misafirimiz olabilirsiniz. İşlem süre zarfında çayınızı, kahvenizi içebilir; detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerinden yararlanarak dinlenme sürenizi uzatabilirsiniz.

Volvo Gizli Özellik Açma

Araçlarınız üzerinde kodlama işlemleri gerçekleştirilerek gizli özelliklerini açmak mümkündür. Gizli özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ek yakıt litresini bilgi ekranına yansıtma
 • Lap Timer
 • Yağ sıcaklığını bilgi ekranına yansıtma
 • Geri vites anında sis farını yakmak
 • Bagaj kapağının iç kısmındaki lambayı fren lambası olarak kullanmak
 • Ani frende dörtlü flaşörleri açmak
 • Klima profilini açmak
 • Led plaka ışığı arıza uyarısını söndürme
 • Şerit takip asistanını açmak
 • Sing asisti açmak
 • Yağmurda camları otomatik kapatmak
 • Anahtar kontakta mesajını devre dışı bırakmak
 • Emniyet kemeri uyarısını kapatmak
 • Cam açarken kapı açıldığında cam açılmasının durmasını engellemek
 • Kaput açıldığında silecekleri durdurmak
 • Start&Stop’u devre dışı bırakmak
 • Amerikan parkları açma
 • Selektör yapımı ile gündüz farlarını söndürme
 • Geri vites ışıklarını parklar ile sürekli yakabilmek

Afyonkarahisar’da bulunan firmamızda Volvo gizli özellik açma hizmeti verilmektedir. Uygun modeldeki araçlarınızın üzerinde yapacağımız kodlamalar ile yukarıda saydığımız özelliklerin yanı sıra pek çok özelliği araçlarınıza kazandırabilirsiniz.

Biz araçlarınızın kullanımını sizin daha konforlu hale getirirken siz de cafemizde günün yoğun temposundan uzaklaşabilir; dinlenme esnasında çay ve kahvelerinizi içebilirsiniz. Firmamızda nitelikli iç dış yıkama, pasta cila hizmetleri verilmektedir. Uygulamalarımız sayesinde aracınızı temiz bir görünüme kavuşturup, dış görünümündeki çizik gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Detaylı temizlik hizmetimiz ile bireysel uygulamalarınızdan çok daha derin bir araç temizliğine kısa süre içerisinde kavuşursunuz. Deneyimli personelimiz temizlik esnasında aracınıza herhangi bir zarar vermez ve özel temizleyiciler kullanır. Size de bu konforlu temizliğin ve cafemizde geçireceğiniz zamanın tadını çıkartmak kalır.

Volvo Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Araçlarınızın dış görünümlerinde oluşan çizik, göçme vb. sorunları boya, boyasız göçük düzeltme gibi işlemler ile giderebilirsiniz. Bu işlemleri yaptıracağınız firmanın titiz bir çalışma yürütmesi gerekmektedir. aksi takdirde uygulanan işlemler bariz biçimde görünür ve daha kötü bir görüntü bozukluğu oluşur. Afyonkarahisar’da hizmet veren servisimizde Volvo kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştiririz. İşinin ehli personelimiz aracınızın görünüm bütünlüğünü etkilemeyecek biçimde, titizlik ile çalışır.

Biz aracınızı ilk günkü görünümüne kavuştururken siz de cafemizde soluklanabilir, günün yorgunluğunu kahvenizi yudumlayarak atabilirsiniz. Detaylı araç temizliği hizmetimizden yararlanarak cafemizde geçireceğiniz süreyi uzatabilirsiniz.

Volvo Periyodik Bakım (Yağ Filtre)

Kullandığınız motor yağı araç performansınızı etkilemektedir. Yağ içerisindeki kirli atıklar, karbon birikintiler ve metal parçacıklar motora ulaşırsa sert çalışmalara veya çalışmamaya sebep olabilir. Bu tür problemlerin yaşanmaması için araçlarda yağ filtresi bulunmaktadır. Yağ filtresinin partiküller ile tıkanması durumunda bu sorunlar oluşabilir. Araçlarınızın periyodik bakımlarını yaptırdığınızda yağ filtrelerinizin değiştirilmesi gerekmektedir. Afyonkarahisar’da tüm modellerdeki Volvo araçlarınızın Volvo periyodik bakım (yağ filtre) işlemlerini firmamızda gerçekleştirebiliriz.

Biz aracınızın periyodik bakım işlemlerini gerçekleştirirken siz de cafemizde bir kahve molası verebilirsiniz. Hijyen kurallarına titizlik ile uyulan cafemizde geçireceğiniz süreyi iç dış oto yıkama, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak uzatabilirsiniz.

Oto Rapor Volvo Expertiz

Expertiz araçların teknik bilgiye sahip kişilerce teknik cihaz ve ekipmanlar yardımı ile incelenmesi, görüşlerin rapor şeklinde sunulma işlemidir. Bu işlem sayesinde 2. el otomobil alım satımlarında mağduriyet yaşanmaz. Expertiz hizmetini alacağınız firmanın detaylı incelemeleri yapabilecek teknik cihazlara ve alanında uzman bir ekspere sahip olması gerekmektedir. Afyonkarahisar’da bulunan servisimizden Volvo expertiz hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan eksperimiz teknik cihazlarımızı etkin biçimde kullanarak en doğru sonuçları sunacaktır.

Expertiz işleminizi tamamladığımız sırada cafemizde çayınızı içebilir, bekleme süresini dinlenme molasına çevirebilirsiniz. Dilerseniz detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak mola sürenizi uzatabilirsiniz.

Volvo Oto Aksesuar Satış ve Montaj

Araçlarınızı istekleriniz doğrultusunda donatmak, konforlarını arttırmak, daha iyi görünmelerini sağlamak için çeşitli aksesuarla satın alabilirsiniz. Oto paspasları, oto koltuk kılıfları, ön korumlar, cam çerçeveleri, ledli tamponlar bu aksesuarlardan sadece bir kaçıdır. Zevkleriniz ve araç modeliniz doğrultusunda temin edeceğiniz bu aksesuarların montaj işlemleri nitelikli bir firma tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde aracınız zarar görebilir. Afyonkarahisar’da hizmet veren servisimizde Volvo oto aksesuar satış ve montaj işlemleri nitelikli biçimde gerçekleştirilmektedir.

Geniş ürün yelpazemizden aracınıza ve zevkinize uygun olarak seçtiğiniz aksesuarların montaj işlemleri gerçekleştirilirken cafemizde dinlenebilir, çayımızı içerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Hizmet kapsamımızda yer alan iç dış oto yıkama ve pasta cila hizmetlerinden yararlanarak cafemizdeki misafirlik sürecinizi uzatabilirsiniz.

Afyon Özel Volvo Servisi

Afyonkarahisar’da Volvo araçlarınızın bakım, arıza tespit ve onarım işlemleri için yetkili bir seviş arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Volvo araçlarınızın S90, XC40, XC60, XC90,V40, S60, V90, S80, V60, V40 Cross Country, XC70, 940, C30 gibi modelleri için Afyon Volvo servis olarak hizmet veren firmamızda bakım, onarım uygulamaları yapılmaktadır.

Aracınızın bakım, tespit ve onarım işlemleri için tercih edeceğiniz firmada aramanız gereken nitelikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Firma bünyesinde çalışan personelin yetkinliği

 • Firma bünyesinde çalışan personelin yetkinliği

 • Firmanın gerekli ekipman ve teknolojilere sahip olması

 • Firmanın güvenilir olması; nitelikli ve kalıcı çözümler getirebilmesi

 • İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunabilmesi, hizmet kapsamının geniş olması

Aramanız gereken tüm nitelikleri bünyesinde bulunduran firmamız Volvo araçlarınızın bakım ve onarım ihtiyaçlarını giderirken siz de cafemizde günün yoğun temposunda ara verebilir, çay ve kahvelerimiz ile yorgunluğunuzu giderebilirsiniz. Dilerseniz firmamız hizmetleri içerisinde bulunan detaylı temizlik, pasta cila uygulamalarından yararlanarak cafemizde geçireceğiniz süreyi uzatabilirsiniz.

Volvo Periyodik Bakım (Yağ Filtre)

Kullandığınız motor yağı araç performansınızı etkilemektedir. Yağ içerisindeki kirli atıklar, karbon birikintiler ve metal parçacıklar motora ulaşırsa sert çalışmalara veya çalışmamaya sebep olabilir. Bu tür problemlerin yaşanmaması için araçlarda yağ filtresi bulunmaktadır. Yağ filtresinin partiküller ile tıkanması durumunda bu sorunlar oluşabilir. Araçlarınızın periyodik bakımlarını yaptırdığınızda yağ filtrelerinizin değiştirilmesi gerekmektedir. Afyonkarahisar’da tüm modellerdeki Volvo araçlarınızın Volvo periyodik bakım (yağ filtre) işlemlerini firmamızda gerçekleştirebiliriz.

Biz aracınızın periyodik bakım işlemlerini gerçekleştirirken siz de cafemizde bir kahve molası verebilirsiniz. Hijyen kurallarına titizlik ile uyulan cafemizde geçireceğiniz süreyi iç dış oto yıkama, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak uzatabilirsiniz.

Volvo Motor Tamiri

Çeşitli modellerdeki Volvo araçlarınızın motorlarında çatlak, soğutma sıvısında azlık, duman atma vb. sorunlar görülebilir. Çoğu yetkili servis araç sahiplerini motor değişimlerine yönlendirmektedir fakat bu işlem fazlası ile masraflıdır. Afyonkarahisar’da Volvo servisi olarak hizmet veren firmamızda Volvo motor tamiri işlemlerinizi uygun fiyatlara kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliriz.

Biz aracınızın gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirirken siz de cafemizde çayınızı yudumlayıp keyifli vakit geçirebilirsiniz. Araçlarınız için detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak cafemizde geçireceğiniz süreyi uzatabilirsiniz.

Volvo Mekanik Servis

Araçlarınızın tüm mekanik aksamları ile ilgili sorunların tespit edilmesi ve onarımı mekanik servislerde gerçekleşir. Mekanik servis hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Elektrik ve elektronik sistem kontrolü

 • Fren sisteminin onarımı ve bakımı

 • Motor arızasının tespiti

 • Amortisör kontrol ve değişimi

 • Debriyaj kontrolü ve değişimi

 • V kayışı kontrolü ve değişimi

 • Rotasyon

 • Rotasyon

 • Yakıt ateşleme sistemi ve kontrolü

Afyonkarahisar’da Volvo mekanik servis olarak hizmet veren firmamızdan tüm modellerdeki Volvo araçlarınızın mekanik arıza tespit ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Biz işlemlerinizi gerçekleştirirken siz de cafemizde günün temposuna ara verebilirsiniz. Dilerseniz detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak nezih mekanımızda geçireceğiniz süreyi uzatabilirsiniz.

Volvo Oto Tamir

Volvo araçlarınızda performansı düşüren sorunlar, aracı kullanılmayacak hale getiren durumlar oluşabilir. Bu tür durumlarda güvenilir bir oto tamir firmasına başvurmanız gerekmektedir. Afyonkarahisar’da Volvo oto tamir servisi olarak hizmet veren firmamızda tüm modellerdeki Volvo araçlarınızın oto tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Deneyimli ve alanında yetkin teknik ekibimiz, arıza tespit ve onarım aşamasında kullandığımız teknolojiler ile kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz oto onarım işlemlerini gerçekleştiririz.

Biz kısa sürede nitelikli tamir işlemlerini gerçekleştirirken siz de cafemizde kahvenizi yudumlayarak bu süreci eğlenceli şekilde geçirebilirsiniz. Hizmet bünyemizde bulunan iç dış oto yıkama, pasta cila işlemlerinden yararlanarak cafemizde daha uzun süre misafirimiz olabilirsiniz.

Volvo Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Bilgisayar ile arıza tespit işlemi özel programlar ve makine yardımı ile aracınızdaki tüm arızaların bulunmasıdır. İşlem sırasında aracınızın elektronik kontrol ünitesine özel bir makine bağlanır. Bu hizmeti almak için tercih edeceğiniz firmanın bu teknolojilere ve kullanım bilgisine sahip olması gerekmektedir. Afyonkarahisar’da bulunan firmamızda Volvo bilgisayarlı arıza tespit ve giderme hizmeti verilmektedir. Alanında yetkin ve deneyimli teknik ekibimiz sahip olduğumuz teknolojileri etkili biçimde kullanarak sorunları tespit eder ve kısa sürede giderir.

Biz araçlarınıza gereken işlemleri uygularken siz de cafemizde vakit geçirebilir; detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak bu süreci uzatabilirsiniz.

Volvo Oto Rapor Expertiz

Expertiz araçların teknik bilgiye sahip kişilerce teknik cihaz ve ekipmanlar yardımı ile incelenmesi, görüşlerin rapor şeklinde sunulma işlemidir. Bu işlem sayesinde 2. el otomobil alım satımlarında mağduriyet yaşanmaz. Expertiz hizmetini alacağınız firmanın detaylı incelemeleri yapabilecek teknik cihazlara ve alanında uzman bir ekspere sahip olması gerekmektedir. Afyonkarahisar’da bulunan servisimizden Volvo expertiz hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan eksperimiz teknik cihazlarımızı etkin biçimde kullanarak en doğru sonuçları sunacaktır.

Expertiz işleminizi tamamladığımız sırada cafemizde çayınızı içebilir, bekleme süresini dinlenme molasına çevirebilirsiniz. Dilerseniz detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerimizden yararlanarak mola sürenizi uzatabilirsiniz.

Volvo Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Araçlarınızın dış görünümlerinde oluşan çizik, göçme vb. sorunları boya, boyasız göçük düzeltme gibi işlemler ile giderebilirsiniz. Bu işlemleri yaptıracağınız firmanın titiz bir çalışma yürütmesi gerekmektedir. aksi takdirde uygulanan işlemler bariz biçimde görünür ve daha kötü bir görüntü bozukluğu oluşur. Afyonkarahisar’da hizmet veren servisimizde Volvo kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştiririz. İşinin ehli personelimiz aracınızın görünüm bütünlüğünü etkilemeyecek biçimde, titizlik ile çalışır.

Biz aracınızı ilk günkü görünümüne kavuştururken siz de cafemizde soluklanabilir, günün yorgunluğunu kahvenizi yudumlayarak atabilirsiniz. Detaylı araç temizliği hizmetimizden yararlanarak cafemizde geçireceğiniz süreyi uzatabilirsiniz.

Volvo Oto Aksesuar Satış ve Montaj

Araçlarınızı istekleriniz doğrultusunda donatmak, konforlarını arttırmak, daha iyi görünmelerini sağlamak için çeşitli aksesuarla satın alabilirsiniz. Oto paspasları, oto koltuk kılıfları, ön korumlar, cam çerçeveleri, ledli tamponlar bu aksesuarlardan sadece bir kaçıdır. Zevkleriniz ve araç modeliniz doğrultusunda temin edeceğiniz bu aksesuarların montaj işlemleri nitelikli bir firma tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde aracınız zarar görebilir. Afyonkarahisar’da hizmet veren servisimizde Volvo oto aksesuar satış ve montaj işlemleri nitelikli biçimde gerçekleştirilmektedir.

Geniş ürün yelpazemizden aracınıza ve zevkinize uygun olarak seçtiğiniz aksesuarların montaj işlemleri gerçekleştirilirken cafemizde dinlenebilir, çayımızı içerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Hizmet kapsamımızda yer alan iç dış oto yıkama ve pasta cila hizmetlerinden yararlanarak cafemizdeki misafirlik sürecinizi uzatabilirsiniz.

Volvo Remaps Chip Tuning

Otomobillerin motor kontrol ünitesindeki yazılımları değiştirerek araç performansını arttırma işlemi chip tuning olarak adlandırılmaktadır. Chip tuning uygulamasının yararları şu şekilde sıralanabilir:

 • Güç ve tork sınırlarını yükseltmek

 • Yakıt tüketimini azaltmak

 • İstek doğrultusunda motor gücünü düşürmek

 • Araç sınır hızını kaldırmak

Aracınızın performansını dilediğiniz şekilde yönlendirebileceğiniz bu uygulamayı Volvo remaps chip tuning hizmeti veren firmamızda gerçekleştirebiliriz. Biz Volvo marka araçlarınızın yazılımlarını istekleriniz doğrultusunda değiştirirken siz de cafemizde misafirimiz olabilirsiniz. İşlem süre zarfında çayınızı, kahvenizi içebilir; detaylı temizlik, pasta cila hizmetlerinden yararlanarak dinlenme sürenizi uzatabilirsiniz.

Volvo Gizli Özellik Açma

Araçlarınız üzerinde kodlama işlemleri gerçekleştirilerek gizli özelliklerini açmak mümkündür. Gizli özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ek yakıt litresini bilgi ekranına yansıtma

 • Lap Timer

 • Yağ sıcaklığını bilgi ekranına yansıtma

 • Geri vites ışıklarını parklar ile sürekli yakabilmek

 • Geri vites anında sis farını yakmak

 • Bagaj kapağının iç kısmındaki lambayı fren lambası olarak kullanmak

 • Klima profilini açmak

 • Ani frende dörtlü flaşörleri açmak

 • Led plaka ışığı arıza uyarısını söndürme

 • Şerit takip asistanını açmak

 • Sing asisti açmak

 • Yağmurda camları otomatik kapatmak

 • Anahtar kontakta mesajını devre dışı bırakmak

 • Emniyet kemeri uyarısını kapatmak

 • Cam açarken kapı açıldığında cam açılmasının durmasını engellemek

 • Kaput açıldığında silecekleri durdurmak

 • Start&Stop’u devre dışı bırakmak

 • Amerikan parkları açma

 • Selektör yapımı ile gündüz farlarını söndürme

Afyonkarahisar’da bulunan firmamızda Volvo gizli özellik açma hizmeti verilmektedir. Uygun modeldeki araçlarınızın üzerinde yapacağımız kodlamalar ile yukarıda saydığımız özelliklerin yanı sıra pek çok özelliği araçlarınıza kazandırabilirsiniz.

Biz araçlarınızın kullanımını sizin daha konforlu hale getirirken siz de cafemizde günün yoğun temposundan uzaklaşabilir; dinlenme esnasında çay ve kahvelerinizi içebilirsiniz. Firmamızda nitelikli iç dış yıkama, pasta cila hizmetleri verilmektedir. Uygulamalarımız sayesinde aracınızı temiz bir görünüme kavuşturup, dış görünümündeki çizik gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Detaylı temizlik hizmetimiz ile bireysel uygulamalarınızdan çok daha derin bir araç temizliğine kısa süre içerisinde kavuşursunuz. Deneyimli personelimiz temizlik esnasında aracınıza herhangi bir zarar vermez ve özel temizleyiciler kullanır. Size de bu konforlu temizliğin ve cafemizde geçireceğiniz zamanın tadını çıkartmak kalır.

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.