Afyon Volkswagen Oto Servis

Afyon Volkswagen Oto Servis

Dünyanın en büyük otomobil üreticileri arasında yer alan ve sektöre yön veren şirketlerden biri Volkswagen Polo, Golf, Jetta, Passat, Phaeton, Arteon modelleriyle yıllardır ülkemizde önemli satış rakamları yakalamış ve kendisine bir hayran kitlesi edinmiştir. Aynı sınıfta yer alan rakiplerine daha uzun ömürleriyle dikkat çeken Volkswagen marka araçlar, bunu üreticinin belirlediği sıkı bakım ve tamir talimatlarına borçlu olup, bundan dolayı Volkswagen araçların tamir ve bakımlarını gerçekleştirmek için özel eğitimler ve araçlar hakkında tecrübeye sahip olunması gerekmektedir. Biz de müşterilerimize sahip olduğumuz özel eğitimli ve tecrübeli personelimizle model yılı ve binek veya ticari araç fark etmeksizin her türlü tamir, bakım ve parça işlemleri konularında hizmet vermekteyiz.

Volkswagen Motor Tamiri

Yüzlerce hareketli parçanın yüksek basınç ve ısı altında kalarak otomobilin hareket etmesi için gerekli enerji üreten motor, bütün hareketli mekanizmaların kalbini oluşturan en önemli sistemdir. Motor ve destek sistemlerinden birinde oluşabilecek en ufak bir sorun motorun öngörülen sıcaklık ve basınç değerlerinin dışına çıkmasına ve daha çabuk bozulmasına yol açmaktadır. Motorların karmaşıklığı ve yağ, yakıt pompaları, soğutma sistemi, alternatör gibi sistemlerinden fazlalığından dolayı Volkswagen motor tamiri de diğer otomobiller gibi zorlu ve dikkat gerektiren bir işlem olabilmektedir.

Bundan dolayı herhangi bir sorunla gelen bir araçta, tamir edilmesi gereken arıza bulunduktan sonra mutlaka bu arızaya yol açan neden ve nedenlerinde tespit edilmektedir. Günümüzde Cafe Garage olarak bizim de kullandığımız yüksek teknolojili tanı araçlarıyla oldukça kolaylaşan bu işlemler yine de oldukça vakit alabilmekte ve sürücüleri araçlarından ayrı bırakabilmektedir. Bundan dolayı sürücülere araçlarında daha önce duymadıkları koku, ses vb. ve hızlanma ile yavaşlama tepkilerinde değişiklik hissettikleri anda bizim gibi motor tamiri alanında uzman personellerle çalışan ve son teknoloji ekipmanlar kullanan, geniş yedek parça envanterine sahip işletmelere başvurmalarını tavsiye ediyoruz.

Volkswagen Mekanik Servis

Araçların mekanik aksamlarından bahsedilirken genellikle motor, aktarma organları ve frenleri yerine yürüyen aksam kastedilmektedir. Aracın sürüş güvenliği için en önemli sistem olan yürüyen aksam, direksiyondan gelen yönlendirmenin tekerleklere iletilerek aracın sürücünün istediği doğrultuda ilerlemesini sağlar. Güvenliğe verdiğimiz önem Volkswagen mekanik servis bölümüne gelen araçlara müdahale eden personellerin daha eğitimli ve tecrübeli olmalarını gerekli kılmaktadır.

Ekiplerimiz mekanik parçalarında olan hatalarla Cafe Garage’a gelen araçlara yaptıkları işin kalitesinin insanların hayatları ile ilgili olduğunun farkındalığı ile tamir ve parça değişim işlemlerini gerçekleştirip, aracı sahibine teslim etmektedirler.

Volkswagen Oto Tamir

Bazı durumlarda araçların motorları birden çalışmayı keser ve tekrar çalışmayı reddeder. Veya frenler eskisi gibi tepki vermemeye, direksiyon ağırlaşmaya ve vites kolu hareket etmemeye başlar. Çok karmaşık makineler olan otomobillerin hemen her parçası arıza yapabilmekte ve bu da bağlantılı olduğu diğer sistemleri etkileyebilmektedir. Volkswagen oto tamir hizmeti verirken servis ve tamir Volkswagen oto tamir ustası her probleme farklı yönlerden yaklaşmaktadır. Problemlerin farklı yönlerden ele alınması, sebebinin ortaya çıkmasını hızlandırmakta, aracın tamir ve gerekiyorsa parça değişim işlemlerinin çok daha hızlı bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Volkswagen Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Araçlarında motor ve diğer elektronik ve elektronik sistemlerin bağlandığı işlemci ve sensörler bulunan Volkswagen bilgisayarlı arıza tespit ve giderme uygulamalarının kullanılmasına izin vermekte, bu sayede aracın modeline göre farklı bölgelerinde olan arızalar çok daha hızlı bir biçimde tespit edilebilmektedir. Özellikle motor ve şanzıman gibi açılması, sökülüp takılması ve parça değiştirilmesi çok zor olan bölgelerdeki arızaların tespiti için büyük kolaylık sağlayan bu sisteme bağlanabilmek için özel üretilmiş donanım ve adaptörlerle beraber, özel yazılımlara da ihtiyaç vardır.

Volkswagen Remaps Chip Tuning

Üreticiler tarafından yakıt ekonomisi ve performans dengesi için ayarlanan motorlar bazı kullanıcıların ekonomi veya performans ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Bu alanlarda araçları geliştirmenin farklı yolları olsa da Remaps Chip Tuning hem ekonomik olması hem tekrar programlanabilmesi hem de tamamen geri alınabilmesi ile en çok tercih edilen sistemlerden biridir.

Volkswagen remaps chip tuning uygulamalarını destekleyen işlemciye sahip araçlar üreten üreticilerden biridir. Biz de Remaps’ın sertifikalı uygulayıcısı olarak, müşterilerimize araçlarını kendi zevk ve ihtiyaçlarına göre daha uygun bir karaktere getirmek adına garantili hizmet sunmaktayız.

Remans Chip Tuninig uygulamalarıyla ilgili sorularınızı internet sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşarak veya merkezimizi ziyaret edip çayımızı içerken bizimle paylaşabilirsiniz.

Volkswagen Gizli Özellik Açma

Üreticiler zaman zaman ürettikleri araçlarda bulunan bazı özellikleri kapatarak ve kullanıcının bu özellikleri görmesini engelleyerek piyasaya sürmektedirler. Bilgisayar bağlantısını destekleyen Volkswagen gizli özellik açma veya mevcut özelliklerin kapatılabilmesi işlemlerini desteklemektedir.

Siz değerli müşterilerimizden, sizlere daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunabilmemiz adına telefonla veya internet sitemizde bulunan form aracılığı ile randevu alarak aracınızı getirmenizi rica ediyoruz. Randevu ile geldiğiniz zaman sizi bekletmeden aracınızı hemen istek ve şikayetleriniz doğrultusunda incelemeye ve tamirlerini yapmaya başlayabileceğiz. Siz cafe bölümümüz de kahvenizi veya çayınızı yudumlarken, aracınızı kısa sürede hazır hale getirebileceğiz. Dilerseniz, aracınızın bakım ve tamirleri bittikten sonra iç ve dış detaylı temizlik ve pasta cila uygulanmasını da gerçekleştirmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili her türlü sorun için bize internet veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Volkswagen Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Otomobillerin görünen yüzü olan kaportası, araç hareket halinde olmasa bile çarpmalara, çeşitli cisimlerin düşmesine veya güneş ve yağmur gibi doğal etmenlerin etkisiyle zarar görebilmektedir. Trafikte yaşanabilen farklı şiddette kazar, hayvanların çarpması, aracın üzerine düşen nesneler yüzünden aracın kaportasında hem göçükler hem de boyasında bozulmalar olabilmektedir.

Kaporta hasarlarının düzeltilmesi diğer bölgelerdeki hasarların düzeltilmesinden çok daha zordur çünkü neredeyse tamamen el işçiliğine dayanır ve yapılan hatalar aracın simetrisini bozduğundan dolayı hemen fark edilir. Volkswagen kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme işlemleri, kaporta tamiri konusunda özel eğitim alan çalışanlarımız, en son teknoloji ile üretilen özel aletler kullanarak gerçekleştirmektedir.

Volkswagen Periyodik Bakım (Yağ Filtre)

Periyodik bakımlar araçların belli parçalarının belli aralıklarla kontrol edilmesi, değiştirilmesi veya temizlenmesi işlemlerine verilen addır. Farklı parçalar farklı periyodik bakımlar sırasında kontrol edilirler. Araçta bulunan farklı filtreler en sık kontrol edilen ve değiştirilen filtreler iken, triger kayışı gibi parçaların kontrolü çok daha nadir yapılır. Bu kontroller sırasında üreticilerin verdiği referans bilgiler dikkate alınmaktadır.

Biz de araç sahiplerine Volkswagen Periyodik Bakım (Yağ Filtre) ve parça değişimleri konularında hizmet verirken, üreticinin belirttiği kriter ve parametrelere göre parçaların kontrollerini ve değişimini gerçekleştirmekteyiz. Araçlarda en sık yapılan kontrol ve değişimler, aşağıdaki gibidir;

 • Yakıt ve hava filtrelerinin kontrolü, gereken durumlarda değişimi…
 • İki yağ değişiminde bir yağ filtresinin değişimi.
 • Polen filtresinin kontrolü, gereken durumlarda değişimi,
 • Lastiklerin ne kadar aşındıklarının ve aşınmalarının birbirleriyle benzer olup olmadığının kontrolü.
 • Ön ve arka aydınlatma elemanlarının çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.
 • Akünün, kablolarının ve bujilerin durumları kontrol edilir.

Kilometresi ve yaşı daha yüksek araçlarda ise periyodik bakım içeriğine aşağıdaki kalemlerde eklenmektedir;

 • Yürüyen aksamın yani amortisör, rot başları, rotiller ve diğer elemanların kontrolü,
 • Egzoz sisteminde kaçak olup olmadığının kontrolü,
 • Motorun tipine göre triger kayışı ve triger zincirinin kontrolü, gerekiyorsa bu parçaların değiştirilmesi gerçekleştirilmektedir.

Oto Rapor Volkswagen Expertiz

Araçların mevcut durumlarının belirlenmesi işlemi olan expertiz, özellikle ikinci el araç ve satışında oldukça önemlidir. Aracın motor, kaporta, yürüyen aksam ve diğer bölgelerinin tam durumunun tespitinin yapılması için özel araçlar ve aletlerle ölçümler ve testler yapılmaktadır. Bu esnada aracın kilometresinin orijinal olup olmadığı da belirlenebilmektedir. Volkswagen expertiz hizmetleri sunarak müşterilerimizin alacakları aracın genel durumu ve ileride açabileceği masraflar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktayız.

Volkswagen Oto Aksesuar Satış ve Montaj

Aracına yeni özellikler eklemek veya kendi zevkine uygun hale getirip daha çekici ve şık bir görünüm kazandırmak isteyen kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen otomobil aksesuarlarının ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Satış bölümümüzde görebileceğiniz Volkswagen oto aksesuar satış ve montaj konularında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Montajı özel araçlar gerektiren cam filmi, kaporta eklentileri gibi aksesuarların montajlarının hemen yapılmasını sağlayabilirsiniz. Farklı yılların modelleri için farklı tasarımlarda üretilen spoiler gibi kaporta parçaları için bizimle önceden iletişime geçmenizi rica ederiz.

Afyon Volkswagen Oto Servis

Dünyanın en büyük otomobil üreticileri arasında yer alan ve sektöre yön veren şirketlerden biri Volkswagen Polo, Golf, Jetta, Passat, Phaeton, Arteon modelleriyle yıllardır ülkemizde önemli satış rakamları yakalamış ve kendisine bir hayran kitlesi edinmiştir. Aynı sınıfta yer alan rakiplerine daha uzun ömürleriyle dikkat çeken Volkswagen marka araçlar, bunu üreticinin belirlediği sıkı bakım ve tamir talimatlarına borçlu olup, bundan dolayı Volkswagen araçların tamir ve bakımlarını gerçekleştirmek için özel eğitimler ve araçlar hakkında tecrübeye sahip olunması gerekmektedir. Biz de müşterilerimize sahip olduğumuz özel eğitimli ve tecrübeli personelimizle model yılı ve binek veya ticari araç fark etmeksizin her türlü tamir, bakım ve parça işlemleri konularında hizmet vermekteyiz.

Volkswagen Periyodik Bakım (Yağ Filtre)

Periyodik bakımlar araçların belli parçalarının belli aralıklarla kontrol edilmesi, değiştirilmesi veya temizlenmesi işlemlerine verilen addır. Farklı parçalar farklı periyodik bakımlar sırasında kontrol edilirler. Araçta bulunan farklı filtreler en sık kontrol edilen ve değiştirilen filtreler iken, triger kayışı gibi parçaların kontrolü çok daha nadir yapılır. Bu kontroller sırasında üreticilerin verdiği referans bilgiler dikkate alınmaktadır.

Biz de araç sahiplerine Volkswagen Periyodik Bakım (Yağ Filtre) ve parça değişimleri konularında hizmet verirken, üreticinin belirttiği kriter ve parametrelere göre parçaların kontrollerini ve değişimini gerçekleştirmekteyiz. Araçlarda en sık yapılan kontrol ve değişimler, aşağıdaki gibidir;

 • Yakıt ve hava filtrelerinin kontrolü, gereken durumlarda değişimi.

 • Polen filtresinin kontrolü, gereken durumlarda değişimi

 • İki yağ değişiminde bir yağ filtresinin değişimi.

 • Lastiklerin ne kadar aşındıklarının ve aşınmalarının birbirleriyle benzer olup olmadığının kontrolü.

 • Ön ve arka aydınlatma elemanlarının çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

 • Akünün, kablolarının ve bujilerin durumları kontrol edilir.

Kilometresi ve yaşı daha yüksek araçlarda ise periyodik bakım içeriğine aşağıdaki kalemlerde eklenmektedir;

 • Yürüyen aksamın yani amortisör, rot başları, rotiller ve diğer elemanların kontrolü,

 • Egzoz sisteminde kaçak olup olmadığının kontrolü,

 • Motorun tipine göre triger kayışı ve triger zincirinin kontrolü, gerekiyorsa bu parçaların değiştirilmesi gerçekleştirilmektedir.

Volkswagen Motor Tamiri

Yüzlerce hareketli parçanın yüksek basınç ve ısı altında kalarak otomobilin hareket etmesi için gerekli enerji üreten motor, bütün hareketli mekanizmaların kalbini oluşturan en önemli sistemdir. Motor ve destek sistemlerinden birinde oluşabilecek en ufak bir sorun motorun öngörülen sıcaklık ve basınç değerlerinin dışına çıkmasına ve daha çabuk bozulmasına yol açmaktadır. Motorların karmaşıklığı ve yağ, yakıt pompaları, soğutma sistemi, alternatör gibi sistemlerinden fazlalığından dolayı Volkswagen motor tamiri de diğer otomobiller gibi zorlu ve dikkat gerektiren bir işlem olabilmektedir.

Bundan dolayı herhangi bir sorunla gelen bir araçta, tamir edilmesi gereken arıza bulunduktan sonra mutlaka bu arızaya yol açan neden ve nedenlerinde tespit edilmektedir. Günümüzde Cafe Garage olarak bizim de kullandığımız yüksek teknolojili tanı araçlarıyla oldukça kolaylaşan bu işlemler yine de oldukça vakit alabilmekte ve sürücüleri araçlarından ayrı bırakabilmektedir. Bundan dolayı sürücülere araçlarında daha önce duymadıkları koku, ses vb. ve hızlanma ile yavaşlama tepkilerinde değişiklik hissettikleri anda bizim gibi motor tamiri alanında uzman personellerle çalışan ve son teknoloji ekipmanlar kullanan, geniş yedek parça envanterine sahip işletmelere başvurmalarını tavsiye ediyoruz.

Volkswagen Mekanik Servis

Araçların mekanik aksamlarından bahsedilirken genellikle motor, aktarma organları ve frenleri yerine yürüyen aksam kastedilmektedir. Aracın sürüş güvenliği için en önemli sistem olan yürüyen aksam, direksiyondan gelen yönlendirmenin tekerleklere iletilerek aracın sürücünün istediği doğrultuda ilerlemesini sağlar. Güvenliğe verdiğimiz önem Volkswagen mekanik servis bölümüne gelen araçlara müdahale eden personellerin daha eğitimli ve tecrübeli olmalarını gerekli kılmaktadır.

Ekiplerimiz mekanik parçalarında olan hatalarla Cafe Garage’a gelen araçlara yaptıkları işin kalitesinin insanların hayatları ile ilgili olduğunun farkındalığı ile tamir ve parça değişim işlemlerini gerçekleştirip, aracı sahibine teslim etmektedirler.

Volkswagen Oto Tamir

Bazı durumlarda araçların motorları birden çalışmayı keser ve tekrar çalışmayı reddeder. Veya frenler eskisi gibi tepki vermemeye, direksiyon ağırlaşmaya ve vites kolu hareket etmemeye başlar. Çok karmaşık makineler olan otomobillerin hemen her parçası arıza yapabilmekte ve bu da bağlantılı olduğu diğer sistemleri etkileyebilmektedir. Volkswagen oto tamir hizmeti verirken servis ve tamir personelimiz her probleme farklı yönlerden yaklaşmaktadır. Problemlerin farklı yönlerden ele alınması, sebebinin ortaya çıkmasını hızlandırmakta, aracın tamir ve gerekiyorsa parça değişim işlemlerinin çok daha hızlı bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Volkswagen Expertiz

Araçların mevcut durumlarının belirlenmesi işlemi olan expertiz, özellikle ikinci el araç ve satışında oldukça önemlidir. Aracın motor, kaporta, yürüyen aksam ve diğer bölgelerinin tam durumunun tespitinin yapılması için özel araçlar ve aletlerle ölçümler ve testler yapılmaktadır. Bu esnada aracın kilometresinin orijinal olup olmadığı da belirlenebilmektedir. Volkswagen expertiz hizmetleri sunarak müşterilerimizin alacakları aracın genel durumu ve ileride açabileceği masraflar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktayız.

Volkswagen Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Araçlarında motor ve diğer elektronik ve elektronik sistemlerin bağlandığı işlemci ve sensörler bulunan Volkswagen bilgisayarlı arıza tespit ve giderme uygulamalarının kullanılmasına izin vermekte, bu sayede aracın modeline göre farklı bölgelerinde olan arızalar çok daha hızlı bir biçimde tespit edilebilmektedir. Özellikle motor ve şanzıman gibi açılması, sökülüp takılması ve parça değiştirilmesi çok zor olan bölgelerdeki arızaların tespiti için büyük kolaylık sağlayan bu sisteme bağlanabilmek için özel üretilmiş donanım ve adaptörlerle beraber, özel yazılımlara da ihtiyaç vardır.

Volkswagen Remaps Chip Tuning

Üreticiler tarafından yakıt ekonomisi ve performans dengesi için ayarlanan motorlar bazı kullanıcıların ekonomi veya performans ihtiyaçlarını karşılamamaktadır. Bu alanlarda araçları geliştirmenin farklı yolları olsa da Remaps Chip Tuning hem ekonomik olması hem tekrar programlanabilmesi hem de tamamen geri alınabilmesi ile en çok tercih edilen sistemlerden biridir.

Volkswagen remaps chip tuning uygulamalarını destekleyen işlemciye sahip araçlar üreten üreticilerden biridir. Biz de Remaps’ın sertifikalı uygulayıcısı olarak, müşterilerimize araçlarını kendi zevk ve ihtiyaçlarına göre daha uygun bir karaktere getirmek adına garantili hizmet sunmaktayız.

Remans Chip Tuninig uygulamalarıyla ilgili sorularınızı internet sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşarak veya merkezimizi ziyaret edip çayımızı içerken bizimle paylaşabilirsiniz.

Volkswagen Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Otomobillerin görünen yüzü olan kaportası, araç hareket halinde olmasa bile çarpmalara, çeşitli cisimlerin düşmesine veya güneş ve yağmur gibi doğal etmenlerin etkisiyle zarar görebilmektedir. Trafikte yaşanabilen farklı şiddette kazar, hayvanların çarpması, aracın üzerine düşen nesneler yüzünden aracın kaportasında hem göçükler hem de boyasında bozulmalar olabilmektedir.

Kaporta hasarlarının düzeltilmesi diğer bölgelerdeki hasarların düzeltilmesinden çok daha zordur çünkü neredeyse tamamen el işçiliğine dayanır ve yapılan hatalar aracın simetrisini bozduğundan dolayı hemen fark edilir. Volkswagen kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme işlemleri, kaporta tamiri konusunda özel eğitim alan çalışanlarımız, en son teknoloji ile üretilen özel aletler kullanarak gerçekleştirmektedir.

Volkswagen Oto Aksesuar Satış ve Montaj

Aracına yeni özellikler eklemek veya kendi zevkine uygun hale getirip daha çekici ve şık bir görünüm kazandırmak isteyen kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen otomobil aksesuarlarının ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Satış bölümümüzde görebileceğiniz Volkswagen oto aksesuar satış ve montaj konularında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Montajı özel araçlar gerektiren cam filmi, kaporta eklentileri gibi aksesuarların montajlarının hemen yapılmasını sağlayabilirsiniz. Farklı yılların modelleri için farklı tasarımlarda üretilen spoiler gibi kaporta parçaları için bizimle önceden iletişime geçmenizi rica ederiz.

Volkswagen Gizli Özellik Açma

Üreticiler zaman zaman ürettikleri araçlarda bulunan bazı özellikleri kapatarak ve kullanıcının bu özellikleri görmesini engelleyerek piyasaya sürmektedirler. Bilgisayar bağlantısını destekleyen Volkswagen gizli özellik açma veya mevcut özelliklerin kapatılabilmesi işlemlerini desteklemektedir.

Siz değerli müşterilerimizden, sizlere daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunabilmemiz adına telefonla veya internet sitemizde bulunan form aracılığı ile randevu alarak aracınızı getirmenizi rica ediyoruz. Randevu ile geldiğiniz zaman sizi bekletmeden aracınızı hemen istek ve şikayetleriniz doğrultusunda incelemeye ve tamirlerini yapmaya başlayabileceğiz. Siz cafe bölümümüz de kahvenizi veya çayınızı yudumlarken, aracınızı kısa sürede hazır hale getirebileceğiz. Dilerseniz, aracınızın bakım ve tamirleri bittikten sonra iç ve dış detaylı temizlik ve pasta cila uygulanmasını da gerçekleştirmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili her türlü sorun için bize internet veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.