Afyon Oto Çekici

Afyon Oto Çekici

Araçlar hayatı pek çok açıdan kolaylaştırır. Verimli biçimde kullanmaya devam edebilmek için araçlarınızın düzenli bakımları yaptırmalı, çeşitli kontrolleri gerçekleştirmelisiniz. Fakat aracınızın tüm bakımlarını ve onarımlarını yaptırmış olsanız dahi bazı durumlarda beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir. Cafe Garage Afyon çekici hizmetlerimiz bu noktada devreye girerek sizlere yardımcı olmaktadır.

Afyon çekici ihtiyacınız pek çok gerekçeyle ortaya çıkabilir. Genellikle de en zor zamanlarda yardıma ihtiyacınız olur. Firma olarak bu alanda bilgi, birikim ve deneyimimizle öne çıkıyor, Afyon’un her neresinde olursanız olun anında müdahale ederek araçlarınıza çekici desteği sağlıyoruz.

Afyon Oto Çekici Hizmeti Nedir?

Afyon kurtarıcı hizmeti olarak da adlandırabileceğimiz çekici hizmetlerimiz herhangi bir gerekçeyle yolda kalmanız, aracınızın çalışmaması, yola devam etmenin sağlıksız olduğu durumlarda özel aracımızla bulunduğunuz yere gelip aracınızı servisimize çekip onarım hizmeti verdiğimiz uygulamadır.

Söz konusu hizmetimizden pek çok farklı durumda yararlanabilirsiniz. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Aracınızla herhangi bir durumda kaza yapmanız halinde,
  • Aracınızın yakıtının bitmesi sebebiyle yolda kalmanız durumunda,
  • Aracınızın lastiğinin patlaması halinde,
  • Aracınızın anahtarının kaybolması ya da anahtarının kullanılamaz durumda olması halinde,
  • Aracınızda herhangi bir arıza meydana gelmesi ve yolda kalmanız durumunda,
  • Akünüzün bitmesi nedeniyle aracınızın hiç çalışmaması ya da yolda kalması halinde…

Afyon çekici ihtiyacının ortaya çıkabileceği durumlar çok daha arttırılabilir. Her ne gerekçeyle olursa olsun bir çekici ihtiyacınız olduğunda firma olarak bölgemizde en yakın çözüm ortağınız konumundayız. Her zaman araçlarınıza en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, dakikalar içinde lokasyonunuza gelerek yardımcı oluyoruz.

Afyon Oto Çekici Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Afyon yol yardım hizmetinden yararlanmak oldukça kolaydır. Cafe Garage olarak yılların bilgi, birikim ve tecrübesiyle her zaman sorunlara en seri şekilde müdahale etmeyi başarıyoruz. Bunun için öncelikle iletişim kanallarımızdan bize ulaşmalısınız.

Çağrı merkezimize bütün iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Çağrı ekibimiz her an hizmet vermek üzere hazırdır. Ne zaman yolda kalacağınızı kestirmek imkânsız olduğundan firmamız 7 gün, 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede zaman sınırı olmadan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezimize ulaştığınızda ekiplerimiz sorunun ne olduğu ve aracınızın nerede olduğuna dair bilgi talep edeceklerdir. Ardından lokasyonunuz tespit edilecek ve yol yardım ekibimiz harekete geçerek dakikalar içinde bulunduğunuz yere gelecektir. Ardından aracınız güvenli biçimde çekicimize alınacak ve servis için garajımıza getirilecektir. Burada yine güvenli biçimde aracınız çekicimizden indirilerek her ne müdahale gerekiyorsa uygulanacaktır.

Afyon kurtarıcı ücretleri çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Bu nedenle her talepte müşterilerimizden alınacak detaylara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Dilerseniz çağrı merkezimize ulaştığınızda ekiplerimiz gerekli bilgileri aldıktan sonra fiyat bilgisini sizinle paylaşırlar.

Ücretler belirlenirken dikkate alınacak en temel etken mesafedir. Aracınızın bulunduğu nokta ile taşınıp indirileceği nokta arasındaki net mesafeye göre ücretlendirme yapılmaktadır. Günümüz modern teknolojileriyle mesafe hesaplama hızlı ve kesin olarak yapılabilmektedir. Mesafe uzadıkça doğal olarak ücretler de artacaktır.

Ücretlerin tespitinde bir diğer etken aracınızın türüdür. Otomobil, kamyon, dorseli araç, dorsesiz araç gibi pek çok araç türü vardır ve bunların her biri için farklı özelliklerde çekicilere ve ekipmanlara ihtiyaç vardır. Bu nedenle araç türüne göre de ücretlendirme değişebilmektedir.

Bir diğer etken zamandır. Kimi durumlarda mesai saatleri dışında verilecek hizmetler ücretlendirmeyi değiştirebilmektedir. Çünkü akşam ve geceleri ek mesai, ek güvenlik önlemleri, çalışma şartları gibi detaylar etkili olmaktadır. Firmamız her zaman en uygun fiyatlarla Afyon kurtarıcı hizmeti sunmakta, memnuniyetinizi öncelik almaktadır.

En İyi Afyon Oto Çekici Firması Nerede?

Afyon yol yardım firması ihtiyaçlarında daima en iyisi ile çalışmak herkesin hakkı. Bu nedenle hizmet alacağınız firmayı seçerken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Firma mutlaka yeterli ekipmana sahip olmalıdır. Teknolojiyi yakından takip etmeli, kaliteli ve profesyonel çözümler üretmelidir. Daima hizmetlerinde deneyimli personellerle çalışmalıdır. Cafe Garage olarak her zaman bölgemizin en iyi hizmetini sunuyor, kusursuz çözümler üretiyoruz.

Yeni nesil hizmet anlayışıyla öne çıktığımız alanda güvenilir, hızlı, profesyonel ve uygun fiyatlı çözümlerin adresi oluyoruz. Kafemizde sizleri ağırlıyor, sizler keyifle kahvelerinizi yudumlarken bizler araçlarınızla ilgilenerek her ne gerekiyorsa kaliteli ve şeffaf biçimde gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.