Afyon Opel Oto Servis

Afyon Opel Servis

Afyon’da modern ve yenilikçi oto bakım hizmetleri veren firmamız Cafe Garage, başta Opel marka araçlar olmak üzere farklı araçları işletmesinde büyük bir memnuniyetle ağırlamaktadır. Firmamız faaliyetlerinde yüksek verim sağlayabilmek ve kaliteli hizmetler sunmak adına her zaman yenilikçi bir bakış açısını benimsemektedir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini merkeze alan çalışmalarımız sayesinde aradığınız tüm hizmetlere firmamızdan kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Firmamız Opel’in Astra, Corsa, Insignia, Vectra gibi tüm modelleri için tamir, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Opel Periyodik Bakım

Tüm araçlar belirli bir zamandan sonra yağ filtreleri için periyodik bakıma ihtiyaç duyarlar. Opel periyodik bakım hizmetleri kapsamında firmamız, araçlarınız için oldukça detaylı çalışmalar sunmaktadır. Bu hizmetler;

 • Motor yağı ve filtre değişimi
 • Balata kontrolü
 • Akü ve antifiriz kontrolü
 • Hava filtresi kontrolü
 • Polen filtresi kontrolü

gibi detaylı ve kapsamlı süreçleri kapsamaktadır.

Aracınızın periyodik bakımlarını aksatmadan yaptırmak, araçtan sağlanan performansı maksimum düzeyde almanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bu rutin kontrolleri yaptırarak, ilerde karşılaşabileceğiniz daha masraflı ve büyük çaplı sorunların önüne geçebilirsiniz. Her model Opel aracınız için en kaliteli periyodik bakım hizmetleri firmamızda sizleri bekliyor.

Opel Motor Tamiri

Her araç sahibinin bildiği üzere motor, araçların beyni olarak nitelendirilebilecek olan oldukça önemli parçaların arasında yer almaktadır. Motor bakımı ve tamiri araçların modeline ve kullandıkları mekanizmaya göre farklı zorluk derecesinde olabilir. Biz Cafe Garage ekibi olarak Opel motor tamiri süreçlerinde, tüm modellerin motorlarını ustalıkla inceliyoruz ve hizmet veriyoruz.

Aracınızın motorunda arıza olduğunu anlayabileceğiniz farklı durumlardan söz etmek mümkündür. Örneğin çalıştığında çıkan ses, hareket halindeyken gıcırdaması, yol alma hızının değişmesi gibi anormal durumlar bir arıza olduğunun göstergesi olabilir. Firmamız aracınızın motor düzeneğiyle ilgili tüm bileşenleri profesyonellikle inceleyerek orijinal yedek parçalar ile tamir ayrıcalığı sunmaktadır.Opel oto tamir hizmeti verirken servis ve tamir Opel oto tamir ustası her probleme farklı yönlerden yaklaşmaktadır.

Opel Mekanik Servis

Araçlarınızı her ne kadar dikkatli kullansanız teknik açıdan profesyonel yardım almanızı gerektirecek ufak problemlerle karşılaşmanız oldukça doğaldır. Afyon’da en kapsamlı Opel mekanik servis hizmeti süreçlerini sunan firmamız bu kapsamda;

 • Fren sistemleri
 • Amortisörler
 • Süspansiyon sistemi
 • Triger kayışı

başta olmak üzere tüm sistemler ve parçalar için profesyonel hizmet sunuyoruz.

Tüm araçlarda mekanik sistemlerin doğru şekilde çalışması, sağlıklı sürüş deneyimleri için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Mekanik sistemlerin birinde dahi oluşacak sorunlar, ciddi ve geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu sebepten dolayı başta araç üreticileri olmak üzere, firmamız Cafe Garage ailesi mekanik sistemler için düzenli bakım yaptırılmasını önerir.

Opel Oto Tamir

Araçlarınızı kullanmaya başladıktan belli bir süre sonra, çeşitli nedenlerden dolayı teknik desteğe ihtiyaç duyulabilir. Oldukça normal olan bu durumlar aracın modeline, üretim yılına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bunların yanı sıra kullanım sıklığı ve şekli de çeşitli problemleri beraberinde getirebilir. Opel oto tamir süreçleri kapsamında piyasadaki tüm araçlar için ayrıntılı hizmet veriyoruz.

Firmamız Opel aracınızın modeli her ne olursa olsun, sorunu hızlı şekilde belirleyerek profesyonel bakım süreçlerini başlatır. Verimli çalışma hedefini, prensip haline getirmiş olan firmamız bu konudan ödün vermeden ilerlemektedir. Tamir hizmetleri kapsamında; kaporta onarımı, boya, cila gibi farklı alanlarda detaylı işçilik sunuyoruz.Opel oto tamir hizmeti verirken servis ve tamir Opel oto tamir ustası her probleme farklı yönlerden yaklaşmaktadır.

Opel Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Araç sahipleri için teknik özelliklerin sağlıklı çalışmasının yanı sıra, dış görünüşü de oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Herkes sahip olduğu aracın pırıl pırıl parlamasını ve kusursuz görünmesini ister. Bu noktada devreye firmamızın sunmuş olduğu Opel kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme hizmetleri girmektedir.

Firmamız modern yöntemler tercih ederek aracınızdaki küçük ya da büyük çaplı boya işlemlerini ustalıkla tamamlamaktadır. Bölgesel ya da büyük çaplı ihtiyaçlarda firmamız aracın orijinalliğine müdahale etmeden hızlı ve etkili bir boyama hizmeti sunmaktadır. Boya işlemlerinin yanı sıra göçük düzeltme hizmetlerinde de rakipsiz hizmet veriyoruz.

Oluşan göçüğün derinliğine bağlı olarak firmamız farklı yöntemlerle kusursuz bir göçük düzeltme hizmeti sunar. Göçük boyutu 5 cm çapından küçükse PDR tekniği kullanarak düzeltme işlemi sağlıyoruz. Profesyonel yöntem ve tekniklerle sunduğumuz hizmetler olası satış süreçlerinde aracın değer kaybetmesini önler niteliktedir. Bunun yanı sıra aracın mevcut boyası da zarar görmez.

Oto Rapor Opel Expertiz

Genellikle ikinci el araç alım satım süreçlerinde karşımıza çıkan ekspertiz işlemi, aracın geçmişte geçirdiği değişimler konusunda bilgi almaya yardımcı olmaktadır. Gelişen teknoloji ve imkanlar sayesinde ekspertiz işlemleri oldukça kapsamlı olarak sunulmaktadır. Ekibimiz Cafe Garage Opel expertiz işlemlerinde;

 • Kaporta ve boya kontrolü
 • Araç içi kontrolleri
 • Elektrik ve elektronik sistem kontrolleri
 • Süspansiyon ve aktarma organ kontrolleri
 • Fren sistemi kontrolleri

için kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Dürüst ve tarafsız bir hizmet anlayışını benimseyen ekibimiz, ekspertiz raporlarını bu doğrultuda düzenleyerek eksiksiz hizmet sunar. Opel araçlar için sunduğumuz profesyonel ekspertiz işlemleri hızla devam etmektedir.

Opel Oto Aksesuar Satış ve Montaj

Aksesuar kullanımı genel görüntüde estetik bir hava sağlamasının yanı sıra kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir. Cafe Garage ekibi olarak Opel oto aksesuar satış ve montaj konusunda çeşitli alternatifler sunarak her zevk ve ihtiyaca doğru bir şekilde hitap etmeyi hedefliyoruz. Opel araçlarınızın genel görüntüsünü ve kullanımını değiştirecek onlarca çeşit işletmemizde sizleri bekliyor.

Opel Remaps Chip Tuning           

Remaps chip tuning, son zamanlarda oldukça sık tercih edilen ve araçlarda performans artışı sağlayan uygulamalar arasında yer almaktadır. Opel remaps chip tuning işlemlerinde itinalı ve ayrıntılı yazılımlar ile hizmet veren firmamız, sıfır hata hedefiyle süreci yönetir. Süreçte aracın desteklediği model ve yazılımlar, performans artışı sağlanmak istenen özellikler üzerine yoğunlaşılarak yüklenir.

Chip tuning süreçlerinde yazılımın doğru ve eksiksiz şekilde yüklenmesi ve güncellenmesi oldukça önemlidir. Dikkatsiz olunan süreçlerde yazılım doğru programlanmazsa araçta ciddi problemler oluşabilir ve çalışmayabilir. Firmamız araç sahiplerine en kaliteli süreçleri sunmak için itinalı ve ayrıntılı bir yaklaşım sunar.

Opel Gizli Özellik Açma

Pek çok araç sahibi, araçlarında mevcut olarak bulunan pek çok özelliği fark etmez. Bu özellikler araçla beraber geldiğinden dolayı, dikkatle incelemek ya da bu özelliklerin hangilerini olduğunu bilmek gerekir. Biz Opel gizli özellik açma hizmetlerinde verimli, kullanışlı ve fonksiyonel pek çok özelliği kullanıma açıyoruz.

Belli Opel modellerinde yazılımla birlikte sunulan oldukça farklı özellikler bulunmaktadır.

 • Otomatik vites ayarı ve adaptasyonu
 • Cruise control etkinleştirme
 • Akü gücünü test etme
 • Elektrikli direksiyon adaptasyonu
 • Emniyet kemeri uyarısını iptal etme

gibi pek çok özellik, Opel’in farklı modellerinde yer almaktadır. Cafe Garage ekibi olarak bu özellikleri, özel ekipman kullanarak açıyoruz ve kullanıma sunuyoruz.

Firmamız Afyon’da cafe konsepti ile oto bakım hizmetlerini bir araya getirerek araç sahipleri için ayrıcalıklı bir atmosfer sunar. Biz aracınızla ilgili talep ettiğiniz işlemleri yaparken, siz camekanlı ortamda keyifle vakit geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra aracınızın iç dış yıkama, detaylı temizlik, pasta cila gibi ihtiyaçlarını da sunarak tam kapsamlı bakım süreçleri sunuyoruz.

Opel Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Son dönemlerde teknolojinin hızla gelişmesi, otomotiv sektörüne de yansıyarak arıza tespitlerini olabilecek en hızlı haline getirmeyi başarmıştır. Bu sistemler günümüzde oldukça sık olarak arıza tespiti için başvurulan yöntemlerin başında gelmektedir. Bunun en büyük nedenleri;

 • Hızlı ve doğru sonuç vermesi
 • Yakın bir zamanda oluşma potansiyeli bulunan arızalar hakkında bilgi vermesi
 • Araç için büyük önemi bulunan farklı konularda sonuç vermesi.

Aracınızda oluşabilecek ya da mevcut sorunları en hızlı şekilde çözmek adına Opel bilgisayarlı arıza tespit ve giderme hizmetini büyük bir itinayla veriyoruz. Kapsamlı ve profesyonel bakış açımız sayesinde; hızlı, verimli ve güvenilir tespitler yaparak alternatif çözüm yolları sunuyoruz.

Afyon Opel Servis

Afyon’da modern ve yenilikçi oto bakım hizmetleri veren firmamız Cafe Garage, başta Opel marka araçlar olmak üzere farklı araçları işletmesinde büyük bir memnuniyetle ağırlamaktadır. Firmamız faaliyetlerinde yüksek verim sağlayabilmek ve kaliteli hizmetler sunmak adına her zaman yenilikçi bir bakış açısını benimsemektedir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetini merkeze alan çalışmalarımız sayesinde aradığınız tüm hizmetlere firmamızdan kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Firmamız Opel’in Astra, Corsa, Insignia, Vectra gibi tüm modelleri için tamir, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Opel Periyodik Bakım

Tüm araçlar belirli bir zamandan sonra yağ filtreleri için periyodik bakıma ihtiyaç duyarlar. Opel periyodik bakım hizmetleri kapsamında firmamız, araçlarınız için oldukça detaylı çalışmalar sunmaktadır. Bu hizmetler;

 • Motor yağı ve filtre değişimi

 • Balata kontrolü

 • Akü ve antifiriz kontrolü

 • Hava filtresi kontrolü

 • Polen filtresi kontrolü

gibi detaylı ve kapsamlı süreçleri kapsamaktadır.Aracınızın periyodik bakımlarını aksatmadan yaptırmak, araçtan sağlanan performansı maksimum düzeyde almanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bu rutin kontrolleri yaptırarak, ilerde karşılaşabileceğiniz daha masraflı ve büyük çaplı sorunların önüne geçebilirsiniz. Her model Opel aracınız için en kaliteli periyodik bakım hizmetleri firmamızda sizleri bekliyor.

 

Opel Motor Tamiri

Her araç sahibinin bildiği üzere motor, araçların beyni olarak nitelendirilebilecek olan oldukça önemli parçaların arasında yer almaktadır. Motor bakımı ve tamiri araçların modeline ve kullandıkları mekanizmaya göre farklı zorluk derecesinde olabilir. Biz Cafe Garage ekibi olarak Opel motor tamiri süreçlerinde, tüm modellerin motorlarını ustalıkla inceliyoruz ve hizmet veriyoruz.

Aracınızın motorunda arıza olduğunu anlayabileceğiniz farklı durumlardan söz etmek mümkündür. Örneğin çalıştığında çıkan ses, hareket halindeyken gıcırdaması, yol alma hızının değişmesi gibi anormal durumlar bir arıza olduğunun göstergesi olabilir. Firmamız aracınızın motor düzeneğiyle ilgili tüm bileşenleri profesyonellikle inceleyerek orijinal yedek parçalar ile tamir ayrıcalığı sunmaktadır.

Opel Mekanik Servis

Araçlarınızı her ne kadar dikkatli kullansanız teknik açıdan profesyonel yardım almanızı gerektirecek ufak problemlerle karşılaşmanız oldukça doğaldır. Afyon’da en kapsamlı Opel mekanik servis hizmeti süreçlerini sunan firmamız bu kapsamda;

 • Fren sistemleri

 • Amortisörler

 • Süspansiyon sistemi

 • Triger kayışı

başta olmak üzere tüm sistemler ve parçalar için profesyonel hizmet sunuyoruz.

Tüm araçlarda mekanik sistemlerin doğru şekilde çalışması, sağlıklı sürüş deneyimleri için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Mekanik sistemlerin birinde dahi oluşacak sorunlar, ciddi ve geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu sebepten dolayı başta araç üreticileri olmak üzere, firmamız Cafe Garage ailesi mekanik sistemler için düzenli bakım yaptırılmasını önerir.

Opel Oto Tamir

Araçlarınızı kullanmaya başladıktan belli bir süre sonra, çeşitli nedenlerden dolayı teknik desteğe ihtiyaç duyulabilir. Oldukça normal olan bu durumlar aracın modeline, üretim yılına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bunların yanı sıra kullanım sıklığı ve şekli de çeşitli problemleri beraberinde getirebilir. Opel oto tamir süreçleri kapsamında piyasadaki tüm araçlar için ayrıntılı hizmet veriyoruz.

Firmamız Opel aracınızın modeli her ne olursa olsun, sorunu hızlı şekilde belirleyerek profesyonel bakım süreçlerini başlatır. Verimli çalışma hedefini, prensip haline getirmiş olan firmamız bu konudan ödün vermeden ilerlemektedir. Tamir hizmetleri kapsamında; kaporta onarımı, boya, cila gibi farklı alanlarda detaylı işçilik sunuyoruz.

Opel Expertiz

Genellikle ikinci el araç alım satım süreçlerinde karşımıza çıkan ekspertiz işlemi, aracın geçmişte geçirdiği değişimler konusunda bilgi almaya yardımcı olmaktadır. Gelişen teknoloji ve imkanlar sayesinde ekspertiz işlemleri oldukça kapsamlı olarak sunulmaktadır. Ekibimiz Cafe Garage Opel expertiz işlemlerinde;

 • Kaporta ve boya kontrolü

 • Araç içi kontrolleri

 • Elektrik ve elektronik sistem kontrolleri

 • Fren sistemi kontrolleri

 • Süspansiyon ve aktarma organ kontrolleri

için kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Dürüst ve tarafsız bir hizmet anlayışını benimseyen ekibimiz, ekspertiz raporlarını bu doğrultuda düzenleyerek eksiksiz hizmet sunar. Opel araçlar için sunduğumuz profesyonel ekspertiz işlemleri hızla devam etmektedir.

Opel Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Son dönemlerde teknolojinin hızla gelişmesi, otomotiv sektörüne de yansıyarak arıza tespitlerini olabilecek en hızlı haline getirmeyi başarmıştır. Bu sistemler günümüzde oldukça sık olarak arıza tespiti için başvurulan yöntemlerin başında gelmektedir. Bunun en büyük nedenleri;

 • Hızlı ve doğru sonuç vermesi

 • Yakın bir zamanda oluşma potansiyeli bulunan arızalar hakkında bilgi vermesi

 • Araç için büyük önemi bulunan farklı konularda sonuç vermesi.

Aracınızda oluşabilecek ya da mevcut sorunları en hızlı şekilde çözmek adına Opel bilgisayarlı arıza tespit ve giderme hizmetini büyük bir itinayla veriyoruz. Kapsamlı ve profesyonel bakış açımız sayesinde; hızlı, verimli ve güvenilir tespitler yaparak alternatif çözüm yolları sunuyoruz.

Opel Oto Aksesuar Satış ve Montaj

Aksesuar kullanımı genel görüntüde estetik bir hava sağlamasının yanı sıra kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir. Cafe Garage ekibi olarak Opel oto aksesuar satış ve montaj konusunda çeşitli alternatifler sunarak her zevk ve ihtiyaca doğru bir şekilde hitap etmeyi hedefliyoruz. Opel araçlarınızın genel görüntüsünü ve kullanımını değiştirecek onlarca çeşit işletmemizde sizleri bekliyor.

Opel Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Araç sahipleri için teknik özelliklerin sağlıklı çalışmasının yanı sıra, dış görünüşü de oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Herkes sahip olduğu aracın pırıl pırıl parlamasını ve kusursuz görünmesini ister. Bu noktada devreye firmamızın sunmuş olduğu Opel kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme hizmetleri girmektedir.

Firmamız modern yöntemler tercih ederek aracınızdaki küçük ya da büyük çaplı boya işlemlerini ustalıkla tamamlamaktadır. Bölgesel ya da büyük çaplı ihtiyaçlarda firmamız aracın orijinalliğine müdahale etmeden hızlı ve etkili bir boyama hizmeti sunmaktadır. Boya işlemlerinin yanı sıra göçük düzeltme hizmetlerinde de rakipsiz hizmet veriyoruz.

Oluşan göçüğün derinliğine bağlı olarak firmamız farklı yöntemlerle kusursuz bir göçük düzeltme hizmeti sunar. Göçük boyutu 5 cm çapından küçükse PDR tekniği kullanarak düzeltme işlemi sağlıyoruz. Profesyonel yöntem ve tekniklerle sunduğumuz hizmetler olası satış süreçlerinde aracın değer kaybetmesini önler niteliktedir. Bunun yanı sıra aracın mevcut boyası da zarar görmez.

Opel Remaps Chip Tuning

Remaps chip tuning, son zamanlarda oldukça sık tercih edilen ve araçlarda performans artışı sağlayan uygulamalar arasında yer almaktadır. Opel remaps chip tuning işlemlerinde itinalı ve ayrıntılı yazılımlar ile hizmet veren firmamız, sıfır hata hedefiyle süreci yönetir. Süreçte aracın desteklediği model ve yazılımlar, performans artışı sağlanmak istenen özellikler üzerine yoğunlaşılarak yüklenir.

Chip tuning süreçlerinde yazılımın doğru ve eksiksiz şekilde yüklenmesi ve güncellenmesi oldukça önemlidir. Dikkatsiz olunan süreçlerde yazılım doğru programlanmazsa araçta ciddi problemler oluşabilir ve çalışmayabilir. Firmamız araç sahiplerine en kaliteli süreçleri sunmak için itinalı ve ayrıntılı bir yaklaşım sunar.

Opel Gizli Özellik Açma

Pek çok araç sahibi, araçlarında mevcut olarak bulunan pek çok özelliği fark etmez. Bu özellikler araçla beraber geldiğinden dolayı, dikkatle incelemek ya da bu özelliklerin hangilerini olduğunu bilmek gerekir. Biz Opel gizli özellik açma hizmetlerinde verimli, kullanışlı ve fonksiyonel pek çok özelliği kullanıma açıyoruz.

Belli Opel modellerinde yazılımla birlikte sunulan oldukça farklı özellikler bulunmaktadır.

 • Otomatik vites ayarı ve adaptasyonu

 • Cruise control etkinleştirme

 • Emniyet kemeri uyarısını iptal etme

 • Akü gücünü test etme

 • Elektrikli direksiyon adaptasyonu

gibi pek çok özellik, Opel’in farklı modellerinde yer almaktadır. Cafe Garage ekibi olarak bu özellikleri, özel ekipman kullanarak açıyoruz ve kullanıma sunuyoruz.

Firmamız Afyon’da cafe konsepti ile oto bakım hizmetlerini bir araya getirerek araç sahipleri için ayrıcalıklı bir atmosfer sunar. Biz aracınızla ilgili talep ettiğiniz işlemleri yaparken, siz camekanlı ortamda keyifle vakit geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra aracınızın iç dış yıkama, detaylı temizlik, pasta cila gibi ihtiyaçlarını da sunarak tam kapsamlı bakım süreçleri sunuyoruz.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.