Afyon Mazda Oto Servis

Afyon Mazda Servis

Oto tamir ve bakım sektöründe Afyon’da örnek çalışmalar imza atan firmamız Cafe Garage, Mazda araçlar için hizmet sunmaya devam etmektedir. Mazda markalı araçlar, üretici firma tarafından belirlenen aralıklarda rutin bakım işlemleri yaptırmalıdır. Aracınızdan aldığınız verim ve performansı en yüksek seviyeye çıkarmak, yapılan rutin bakımlarla mümkün olmaktadır.

Mazda periyodik bakım süreçlerinde firmamız motor yağı değişimi ve yağ filtresi değişimi hizmetleri sunmaktadır. Aracın üretim yılı ve modeline bağlı olarak, periyodik bakım ihtiyacı farklılık gösterebilmektedir. Firmamız her 10.000 ile 15.000 km arasında bu bakımların yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Aynı zamanda bu hizmet kapsamında aracın hava ve polen filtreleri de kontrol edilmektedir.

Cafe Garage ailesi olarak Mazda araçlarınız için sunduğumuz periyodik bakım hizmetlerinin yanı sıra tamir hizmetleri de vermekteyiz. Mazda oto tamir işlemleri kapsamında firmamız;

 • Motor bakımı ve tamiri
 • Orijinal yedek parça
 • Bilgisayarlı arıza tespiti

başta olmak üzere pek çok hizmet sunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüttüğünden dolayı, tamir işlemlerinin her aşamasında araç sahibini doğru bir şekilde bilgilendirmektedir. Benimsemekte olduğumuz bu şeffaf hizmet süreci sayesinde pek çok müşterimizden olumlu geri dönüşler aldığımızı söyleyebiliriz.

Mazda araçların sahip olduğu mekanik yapının gerektirdiği hizmetleri profesyonel bir biçimde sunan firmamız, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Mazda oto tamir hizmeti verirken servis ve tamir Mazda oto tamir ustası her probleme farklı yönlerden yaklaşmaktadır.

Mazda Arıza ve Tespit Giderme

Başta Mazda CX serisi olmak üzere firmamız tüm modeller için modern bir bakış açısını kullanarak bilgisayarlı arıza tespit yöntemini tercih etmektedir. Mazda bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemleri çok daha doğru ve sağlıklı sonuçlar sunduğu için tercih edilmektedir. Bilgisayarlı arıza tespit işlemleri için, firmamız özel donanım ve ekipman kullanmaktadır. Bu süreçlerde aracın kablo çıkışlarından yardım alınarak bilgisayara bağlanması sağlanmaktadır.

Bilgisayara bağlanan aracın performansı, özel bir yazılım ile belli sınırlar içinde yükseltilebilir. Bu noktada araç sahiplerinin hedefledikleri güç ve performans artışı da oldukça belirleyici bir faktördür. Firmamız Mazda remaps chip tuning hizmetleri doğrultusunda;

 • Düşük yakıt tüketimi
 • Maksimum güç ve tork
 • Hız limiti değişikliği
 • DPF ve EGR yazılım

hizmetleri sunmaktadır. Her bir hizmet araçlarda ortalama %10 ile %15 arasında değişkenlik gösteren bir performans artışı sağlamaktadır. Pek çok araç sahibinin tarafımıza ilettiği en yoğun taleplerin arasında, düşük yakıt tüketimi gelmektedir. Aynı zamanda yaygın bir düşünce olarak maksimum güç yazılımı alan araçların otomatik olarak fazla yakıt tüketeceği algısı oluşmaktadır. Firmamız bu gibi durumları bir kenara koyarak, son derece dengeli, tasarruflu ve yüksek performanslı sistem yazılımlarını Mazda araçlarınız için sunmaktadır.

Tüm bu sistemsel yazılım ve performans arttırma işlemlerinin yanı sıra firmamızda Mazda mekanik servis hizmetlerini de sunuyoruz. Aracınızda mevcut olan bazı problemlere hızlı şekilde çözüm yolları üreterek, gelecekte oluşabilecek daha büyük çaplı sorunların önüne geçmiş oluyoruz.

Mazda Bakım Onarım Hizmeti

Araçlarda oldukça önem taşıyan bir kısım olan motorlar, zaman içinde ve aracın kullanım şartlarına göre aşınabilir ve performansında kayıplar yaşanabilir. Rutin olarak yaptırılacak Mazda motor tamiri sayesinde, bu aşınmalar kısa süre içinde oldukça tolere edilebilir bir seviyeye çıkabilir. Firmamız Cafe Garage ekibi olarak, yüksek performans potansiyeline sahip Mazda RX-8 araçlar başta olmak üzere pek çok modeller için itinalı süreçler sunuyoruz.

Cafe Garage ekibi olarak deneyimli kadromuz ile RX-8 araçlarda yer alan wankel rotary motorları eski performansına kavuşturmak için oldukça yoğun çalışmalar sunuyoruz. Bu sayede aracınızda yer alan motor oldukça performanslı çalışmaya devam etmeye ve aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlamaya devam etmektedir.

Son model araçlarda yer alan çeşitli donanımsal özellikler de, belli yazılımlar aracılığı ile kullanılabilmektedir. Mazda gizli özellik açma servisimiz sayesinde, belli modellerde yer alan bu gizli özellikleri kısa süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Mazda 3 serisi araçlar başta gelmek üzere;

 • Camları dışarıdan açıp kapatma
 • İ-stop özelliği

gibi çeşitli özellikler açılabilmektedir. Bunların yanı sıra, araçta yakıt tüketimini minimum seviyeye düşürecek ve aynı zamanda performans artmasını sağlayacak özellikler de sonradan açılabilmektedir. Özel ve güvenli yazılımlarımız ile Mazda araçlarınızda yer alan tüm potansiyel özellikleri sizler için sunuyoruz.

Mazda Kaporta Boya & Göçük Düzeltme

Tüm araç sahipleri için kaporta görüntüsü oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Mazda araçlarda özellikle son dönemlerde piyasaya sürülen modellerin kaportaları özel bir bakıma ihtiyaç duymaktadır. Mazda kaporta bakım ve boya hizmetleri olabilecek en kaliteli haliyle firmamız tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Aracınızın orijinalliğini bozmayacak ve satarken sorun oluşturmayacak tüm işlemleri firmamızda bulabilirsiniz.

Her ne kadar dikkatli kullanılırsa kullanılsın, tüm araçlar zaman içinde çevresel faktörlerden dolayı aşınmaya yüz tutabilir. Bu gibi durumlar oldukça normaldir. Düzenli olarak yaptırılacak boya ve bakım işlemleri sonrasında aracınız ilk günkü haline dönecektir. Bunların yanı sıra kullanıcı hataları, ufak sürtünme ve çarpmalar araçlarda sıyrık ve çizikler oluşmasına neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda firmamız, Mazda araçlarınız için boyasız göçük düzeltme hizmetlerini devreye sokmaktadır.

Boyasız göçük giderme işlemi, oldukça hızlı ve pratik şekilde uygulanarak kaportaya herhangi bir zarar vermemektedir. Göçük bulunan bölgenin derinliği ve genişliğine göre özel olarak kullandığımız aletlerle hızlı bir şekilde müdahalede bulunuyoruz. Aracın değerinden kayıp yaşanmaması için son derece dikkatli onarım süreçlerini esas alan firmamız, itinalı bir çalışma prensibini benimsemiş durumdadır.

Mazda Expertiz

Firmamız periyodik bakım, mekanik servis ve motor tamiri gibi teknik hizmetlerin yanı sıra aracınız için çeşitli aksesuar uygulamalarını da aktif bir şekilde sunmaktadır. Mazda oto aksesuar satış ve montaj süreçlerinde talep edebileceğiniz oldukça geniş bir yelpazede farklı uygulamalar sunulmaktadır.

Cafe Garage ailesi olarak hem araba içinde, hem de dışında kullanmak üzere talep edilen birçok aksesuarı sunuyoruz. Bunların başında;

 • Navigasyon cihazı montajı
 • Koltuk kılıfı ve özel dikim paspaslar
 • Araç arkası monitörü
 • Multimedya araçları
 • Aynalı kamera
 • Park asistanları

gibi kullanımda koruma ve kolaylık sağlayan pek çok farklı hizmet yer almaktadır. Sizler de araçlarınız için talep ettiğiniz tüm aksesuarları geniş bir ürün yelpazesi içinde firmamızda kolayca bulabilirsiniz.

İkinci el araç alım satım süreçlerinde ise, her alıcı araçları ekspertize sokarak detaylı bilgi almak istemektedir. Oldukça rutin bir işlem haline gelen ekspertiz süreçleri, Cafe Garage ailesi olarak firmamız tarafından tarafsız ve güvenilir bir biçimde sunulmaktadır. Mazda expertiz hizmetlerinde bilgisayarlı cihazlarımız ile doğru sonuç almak için kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz.

Firmamız Cafe Garage, Afyon’da oto bakım hizmetlerini cafe konseptiyle harmanlayarak araç sahipleri için keyifli bir süreç sunmaktadır. Araçlar bakım ve tamir hizmetlerindeyken, sizlerin daha iyi vakit geçirmesi firmamız için oldukça değerlidir. Çalışma arkadaşlarımız aracınızla ilgilenirken siz cafemizde çayınızı ya da kahvenizi yudumlayarak vakit geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra ihtiyaç durumunda detaylı temizlik, pasta cila ve araç yıkama hizmetlerini de memnuniyetle üstlenmekteyiz. Siz de firmamızla hemen iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Cafe Garage Randevu Sistemi

Müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı verebilmek amacıyla randevu sistemimizi devreye sokmuş bulunmaktayız. Siz de internet sitemizdeki online randevu menüsünü kullanarak veya telefonla bize ulaşarak randevunuzu oluşturabilir, randevu gününüz ve saatiniz geldiğinde hiç beklemeden aracınızın ihtiyaç duyduğunu bakım, tamir, kontrol veya diğer uygulamalardan geçmesini sağlayabilir ve zaman kazanabilirsiniz. Aracınız gerekli eğitimleri görmüş ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından sıkıntılarından arındırılırken, siz de sıcak bir çay içebilir, geniş bir aksesuar içeriğine sahip olan market bölümünü inceleyebilirsiniz.

Afyon Mazda Servis

Oto tamir ve bakım sektöründe Afyon’da örnek çalışmalar imza atan firmamız Cafe Garage, Mazda araçlar için hizmet sunmaya devam etmektedir. Mazda markalı araçlar, üretici firma tarafından belirlenen aralıklarda rutin bakım işlemleri yaptırmalıdır. Aracınızdan aldığınız verim ve performansı en yüksek seviyeye çıkarmak, yapılan rutin bakımlarla mümkün olmaktadır.

Mazda periyodik bakım süreçlerinde firmamız motor yağı değişimi ve yağ filtresi değişimi hizmetleri sunmaktadır. Aracın üretim yılı ve modeline bağlı olarak, periyodik bakım ihtiyacı farklılık gösterebilmektedir. Firmamız her 10.000 ile 15.000 km arasında bu bakımların yaptırılmasını tavsiye etmektedir. Aynı zamanda bu hizmet kapsamında aracın hava ve polen filtreleri de kontrol edilmektedir.

Cafe Garage ailesi olarak Mazda araçlarınız için sunduğumuz periyodik bakım hizmetlerinin yanı sıra tamir hizmetleri de vermekteyiz. Mazda oto tamir işlemleri kapsamında firmamız;

 • Motor bakımı ve tamiri

 • Orijinal yedek parça

 • Bilgisayarlı arıza tespiti

başta olmak üzere pek çok hizmet sunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüttüğünden dolayı, tamir işlemlerinin her aşamasında araç sahibini doğru bir şekilde bilgilendirmektedir. Benimsemekte olduğumuz bu şeffaf hizmet süreci sayesinde pek çok müşterimizden olumlu geri dönüşler aldığımızı söyleyebiliriz.

Mazda araçların sahip olduğu mekanik yapının gerektirdiği hizmetleri profesyonel bir biçimde sunan firmamız, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Mazda Arıza ve Tespit Giderme

Başta Mazda CX serisi olmak üzere firmamız tüm modeller için modern bir bakış açısını kullanarak bilgisayarlı arıza tespit yöntemini tercih etmektedir. Mazda bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemleri çok daha doğru ve sağlıklı sonuçlar sunduğu için tercih edilmektedir. Bilgisayarlı arıza tespit işlemleri için, firmamız özel donanım ve ekipman kullanmaktadır. Bu süreçlerde aracın kablo çıkışlarından yardım alınarak bilgisayara bağlanması sağlanmaktadır.

Bilgisayara bağlanan aracın performansı, özel bir yazılım ile belli sınırlar içinde yükseltilebilir. Bu noktada araç sahiplerinin hedefledikleri güç ve performans artışı da oldukça belirleyici bir faktördür. Firmamız Mazda remaps chip tuning hizmetleri doğrultusunda;

 • Düşük yakıt tüketimi

 • Maksimum güç ve tork

 • Hız limiti değişikliği

 • DPF ve EGR yazılım

hizmetleri sunmaktadır. Her bir hizmet araçlarda ortalama %10 ile %15 arasında değişkenlik gösteren bir performans artışı sağlamaktadır. Pek çok araç sahibinin tarafımıza ilettiği en yoğun taleplerin arasında, düşük yakıt tüketimi gelmektedir. Aynı zamanda yaygın bir düşünce olarak maksimum güç yazılımı alan araçların otomatik olarak fazla yakıt tüketeceği algısı oluşmaktadır. Firmamız bu gibi durumları bir kenara koyarak, son derece dengeli, tasarruflu ve yüksek performanslı sistem yazılımlarını Mazda araçlarınız için sunmaktadır.

Tüm bu sistemsel yazılım ve performans arttırma işlemlerinin yanı sıra firmamızda Mazda mekanik servis hizmetlerini de sunuyoruz. Aracınızda mevcut olan bazı problemlere hızlı şekilde çözüm yolları üreterek, gelecekte oluşabilecek daha büyük çaplı sorunların önüne geçmiş oluyoruz.

Mazda Bakım Onarım Hizmeti

Araçlarda oldukça önem taşıyan bir kısım olan motorlar, zaman içinde ve aracın kullanım şartlarına göre aşınabilir ve performansında kayıplar yaşanabilir. Rutin olarak yaptırılacak Mazda motor tamiri sayesinde, bu aşınmalar kısa süre içinde oldukça tolere edilebilir bir seviyeye çıkabilir. Firmamız Cafe Garage ekibi olarak, yüksek performans potansiyeline sahip Mazda RX-8 araçlar başta olmak üzere pek çok modeller için itinalı süreçler sunuyoruz.

Cafe Garage ekibi olarak deneyimli kadromuz ile RX-8 araçlarda yer alan wankel rotary motorları eski performansına kavuşturmak için oldukça yoğun çalışmalar sunuyoruz. Bu sayede aracınızda yer alan motor oldukça performanslı çalışmaya devam etmeye ve aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlamaya devam etmektedir.

Son model araçlarda yer alan çeşitli donanımsal özellikler de, belli yazılımlar aracılığı ile kullanılabilmektedir. Mazda gizli özellik açma servisimiz sayesinde, belli modellerde yer alan bu gizli özellikleri kısa süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Mazda 3 serisi araçlar başta gelmek üzere;

 • Camları dışarıdan açıp kapatma

 • İ-stop özelliği

gibi çeşitli özellikler açılabilmektedir. Bunların yanı sıra, araçta yakıt tüketimini minimum seviyeye düşürecek ve aynı zamanda performans artmasını sağlayacak özellikler de sonradan açılabilmektedir. Özel ve güvenli yazılımlarımız ile Mazda araçlarınızda yer alan tüm potansiyel özellikleri sizler için sunuyoruz.

Mazda Kaporta Boya & Göçük Düzeltme

Tüm araç sahipleri için kaporta görüntüsü oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Mazda araçlarda özellikle son dönemlerde piyasaya sürülen modellerin kaportaları özel bir bakıma ihtiyaç duymaktadır. Mazda kaporta bakım ve boya hizmetleri olabilecek en kaliteli haliyle firmamız tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Aracınızın orijinalliğini bozmayacak ve satarken sorun oluşturmayacak tüm işlemleri firmamızda bulabilirsiniz.

Her ne kadar dikkatli kullanılırsa kullanılsın, tüm araçlar zaman içinde çevresel faktörlerden dolayı aşınmaya yüz tutabilir. Bu gibi durumlar oldukça normaldir. Düzenli olarak yaptırılacak boya ve bakım işlemleri sonrasında aracınız ilk günkü haline dönecektir. Bunların yanı sıra kullanıcı hataları, ufak sürtünme ve çarpmalar araçlarda sıyrık ve çizikler oluşmasına neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda firmamız, Mazda araçlarınız için boyasız göçük düzeltme hizmetlerini devreye sokmaktadır.

Boyasız göçük giderme işlemi, oldukça hızlı ve pratik şekilde uygulanarak kaportaya herhangi bir zarar vermemektedir. Göçük bulunan bölgenin derinliği ve genişliğine göre özel olarak kullandığımız aletlerle hızlı bir şekilde müdahalede bulunuyoruz. Aracın değerinden kayıp yaşanmaması için son derece dikkatli onarım süreçlerini esas alan firmamız, itinalı bir çalışma prensibini benimsemiş durumdadır.

Mazda Expertiz

Firmamız periyodik bakım, mekanik servis ve motor tamiri gibi teknik hizmetlerin yanı sıra aracınız için çeşitli aksesuar uygulamalarını da aktif bir şekilde sunmaktadır. Mazda oto aksesuar satış ve montaj süreçlerinde talep edebileceğiniz oldukça geniş bir yelpazede farklı uygulamalar sunulmaktadır.

Cafe Garage ailesi olarak hem araba içinde, hem de dışında kullanmak üzere talep edilen birçok aksesuarı sunuyoruz. Bunların başında;

 • Park asistanları

 • Navigasyon cihazı montajı

 • Koltuk kılıfı ve özel dikim paspaslar

 • Araç arkası monitörü

 • Multimedya araçları

 • Aynalı kamera

gibi kullanımda koruma ve kolaylık sağlayan pek çok farklı hizmet yer almaktadır. Sizler de araçlarınız için talep ettiğiniz tüm aksesuarları geniş bir ürün yelpazesi içinde firmamızda kolayca bulabilirsiniz.

İkinci el araç alım satım süreçlerinde ise, her alıcı araçları ekspertize sokarak detaylı bilgi almak istemektedir. Oldukça rutin bir işlem haline gelen ekspertiz süreçleri, Cafe Garage ailesi olarak firmamız tarafından tarafsız ve güvenilir bir biçimde sunulmaktadır. Mazda expertiz hizmetlerinde bilgisayarlı cihazlarımız ile doğru sonuç almak için kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz.

Firmamız Cafe Garage, Afyon’da oto bakım hizmetlerini cafe konseptiyle harmanlayarak araç sahipleri için keyifli bir süreç sunmaktadır. Araçlar bakım ve tamir hizmetlerindeyken, sizlerin daha iyi vakit geçirmesi firmamız için oldukça değerlidir. Çalışma arkadaşlarımız aracınızla ilgilenirken siz cafemizde çayınızı ya da kahvenizi yudumlayarak vakit geçirebilirsiniz. Bunların yanı sıra ihtiyaç durumunda detaylı temizlik, pasta cila ve araç yıkama hizmetlerini de memnuniyetle üstlenmekteyiz. Siz de firmamızla hemen iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.