Afyon Hyundai Oto Servis

Afyon Hyundai Servis

Koreli otomobil üreticisi Hyundai’de dünyada öne çıkan otomobil üreticilerinden biri olarak gerek üretimde gerekse araçlarında kullandığı teknolojilerle sektörde kendisinden bahsettirmektedir. Hyundai, Accent, Getz, Elantra, Sonata, İ10, İ20, İ30, Tucson, Kona, İX40 gibi modelleriyle ülkemizde önemli satış rakamları yakaladı ve biz de profesyonel personelimiz ve güncel teknolojik altyapımızla ülkemizde satılan bütün modellere tamir, bakım ve parça değişim işlemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Hyundai Periyodik Bakım (Yağ Filtre)

Onlarca farklı hareketli parçadan ve elektrikle çalışan farklı mekanizmalardan oluşan otomobillerin farklı noktalarının zaman içerisinde çeşitli arızalar vermesi ve bakımdan geçmesi kaçınılmaz bir durumdur. Otomobillerin ve diğer motorlu araçların, üreticilerin tavsiye ettikleri aralıklarda, belli bölümlerinin kontrol edilip, bazı parçalarının değiştirilmesi, aracın mevcut konforunu korumak ve ömrünü uzatmak açısından çok önemlidir.

İçten yanmalı motorlarla çalışan araçlardaki en önemli noktalardan biri aracın farklı noktalarında bulunan ve değişik işlevleri bulunan filtrelerdir. Biz Hyundai periyodik bakım (yağ filtre) ve değişimi konusunda müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz.

Periyodik bakım süreçleri müşterilerimizin araçlarının;

 • Motor yağı seviyesi kontrolü ve değişimi,
 • Değişme dönemi gelmiş ise yağ filtresi değişimi,
 • Hava filtresinin kontrolü ve durumuna göre değişimi,
 • Polen filtresinin kontrolü ve durumuna göre değişimi,
 • Yakıt filtresinin kontrolü ve durumuna göre değişimi,
 • Lastiklerin aşınma durumlarının ve aşınmaların paralel olup olmadığının kontrolü,
 • Akü ve bujilerin kontrolü,
 • Aydınlatma elemanlarının kontrolü,
 • Kilometresi geldiyse triger kayışının veya triger zincirinin kontrolü,
 • Egzoz sisteminin kontrolü ve,
 • Süspansiyon, amortisör, rot başları ve rotillerin kontrolleri yapılmaktadır.

Yapılan kontroller neticesinde tamir ve değişmesi gereken parçalar hakkında müşteriye bilgi verildikten sonra müşteri istekleri kapsamında sonraki aşamalara geçilir.

Hyundai Motor Tamiri

Yüksek kaliteli metallerden üretilse bile sürekli olarak çok yüksek sıcaklıklarda çalışan motorlar zaman içerisinde aşınmalardan dolayı arızalar vermeye başlayabilir. Aracı kullanan kişilerin sürüş alışkanlıkları ve aracın kullanıldığı bölgenin coğrafi ve iklimsel şartları da arıza ve bozulmaları etkilerken, kullanılan yakıtın kalitesi de büyük önem taşır.

Motorda oluşan arızaların bir kısmı da aracın bilgisayarına veri gönderen sensörlerin farklı sebeplerden dolayı hatalı bilgi göndermesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Hyundai motor tamiri doğru araçlara, eğitime ve tecrübeye sahip personellerimiz tarafından hızlı bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Arızanın sebebi tespit edildikten sonra müşterimize arızanın durumu, yapılabilecek müdahale seçenekleri ve ön görülen masraflar sunulduktan sonra, müşterilerimizin istediği yolda, sürüş güvenliğini tehlikeye atmadan gerekli tamirat ve parça değişimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hyundai Mekanik Servis

Araçların mekanik aksamları, motor, yürüyen aksam, debriyaj, aktarma organları ve destek sistemleri için kullanılan genel bir isimdir. Aracın hareket etmesi için gereken bütün birimleri içine alan mekanik aksamın üyelerinin çok farklı sebeplerle arıza vermesi, düzgün görev yapamaması veya tamamen bozulması mümkündür.

Hyundai mekanik servis ihtiyacı olan durumlarda bunun en yetenekli ve eğitimli kişiler tarafından sağlanması gereken, oldukça karışık ve tecrübe isteyen bir mekanik sisteme sahiptir. Yeteri eğitim, tecrübe ve araç ve donanıma sahip olmadan yapılabilecek müdahaleler, mevcut arızanın hasara dönüşmesine sebep olmakta, bu da tamir masrafını arttırdığı gibi sürüş güvenliğini de tehlikeye atacaktır.

Hyundai Oto Tamir

Otomobil tamiri hasar ne oldursa olsun, dikkatli ve özenli gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Tamir işlemi yapılan bölgede tamir sırasında yapılabilecek hatalar ikincil arızaların ortaya çıkmasına, aracı kullanan kişinin de kendini sahte bir güven duygusu içinde bulmasına yol açacaktır. Bundan dolayı Hyundai oto tamir işlemleri de büyük bir özenle gerçekleştirilmeli, değişen parçaların yerlerine diğer parçalara hasar vermeden, tam olarak oturduklarından emin olunmalıdır.

Biz geniş yedek parça seçeneklerimizle, müşterilerimize en kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla sunarak, müşterilerimizin araçlarına en kısa zamanda kavuşması için emek vermekteyiz.Hyundai oto tamir hizmeti verirken servis ve tamir Hyundai oto tamir ustası her probleme farklı yönlerden yaklaşmaktadır.

Hyundai Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Hyundai bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemlerine olanak sağlayan geniş bir sensör ağına ve merkezi işlemciye sahip araçlarıyla, tamir ve bakım işlemlerinin kısa sürede başarıyla sonlandırılmasına izin veren bir yapıya sahiptir. Aracın mekanik aksamının yanında, elektrik ve elektronik sistemlerin, lastiklerinin, egzoz sistemlerinin denetlenebildiği bu sistemin kapsamı modelden modele değişmektedir.

Bu sistem sayesinde gerekli donanım, adaptör ve yazılımlarla beraber gerekli eğitimleri almış personelle araca bağlanılarak, aracın tespit etmiş olduğu arızalar ve sebepleri birkaç saniyede görüntülenebilmekte ve fiziki çözümlere hemen geçilebilmektedir.

Hyundai Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Yollarda araçların kaporta ve boyasına zarar verebilecek onlarca farklı tehlike vardır. Yoğun trafik içinde yaşanan kazalar, diğer araçların tekerleklerinden fırlayan taş ve benzeri cisimler, yola birden atlayan hayvanlar bunlardan sadece bir kaçıdır. Bu gibi olaylar karşısında müşterilerimize Hyundai kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme konularında hizmet vererek, araçlarının ilk günkü görünümüne en kısa zamanda kavuşması adına da çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kaporta ve boya işçiliği konusunda tecrübeli ve eğitimli personelimizin dikkatli çalışmaları neticesinde hasarlı bölgelerin tamir ve düzeltmelerini en son teknolojiyle geliştirilen araçlarla, daha fazla zarara yol açmadan ve aracın görünüşünde herhangi bir tutarsızlık oluşturmadan gerçekleştirmekteyiz. Boya yapılması gereken veya rötuş atılması gereken durumlarda bu alanda eğitimi personellerimiz hiçbir renk farklı oluşmayacak biçimde, orijinal boyanın birebir aynı ton ve koruyuculuğuna sahip boyalar kullanmaktadırlar.

Oto Rapor Hyundai Expertiz

Expertiz işlemi genellikle satışı yapılacak olan araçlarda uygulanan baştan aşağı kontrole verilen isimdir. Hyundai expretiz uygulaması ile aracın, satıcının beyan ettiği niteliklere sahip olup olmadığının, kronik bir soruna sahip olup olmadığını ve resmi kayıtlarda gözükmeyen kaza veya kazalara karışıp karışmadığı anlaşılabilmektedir.

Bizim gibi expertiz raporu vermeye yetkili işletmeler tarafından verilebilen resmi expertiz raporlarıyla aracın alımını veya satımı yapabilir, aracın genel performans, genel yol tutuş, kaporta durumu ve birçok bölümünün daha genel durumunu öğrenebilirsiniz.

Hyundai Oto Aksesuar Satış ve Montaj

Kullanıcıların araçlarına kendi ruhlarından bir parça katmaları veya daha pratik bir kullanım elde etmeleri adına geniş bir envanterle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin beğendikleri Hyundai oto aksesuar satış ve montaj alanında seçerek, araçlarına hızlı ve doğru bir biçimde montajının yapılmasını sağlıyoruz. Aksesuarlar arasında çeşitli kılıflar ve mevsimsel malzemelerle beraber cam filmleri ve spoiler gibi kaporta eklentileri bulunmaktadır. Model yıllarına göre farklılık gösterebilen kaporta eklentileri için daha önceden telefon etmenizi veya bizi ziyaret ederek bir çayımızı içmenizi rica ediyoruz.

Hyundai Remaps Chip Tuning

Remaps Chip Tuning ile ihtiyaçlarınıza uygun bir biçimde aracınızın üzerinde yer alan işlemci ile yönetilen parametrelerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Hyundai Remaps Chip Tuning işlemleri destekleyen araçlardan biridir ve istenilen değişikliklere göre, modelden modele değişmek kaydıyla, büyük performans ve yakıt tüketimi farklarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Biz Remaps tarafından sertifikalı uygulayıcı şirketlerden biri olarak müşterilerimize araçlarından daha fazla performans alabilmeleri, yakıt tüketiminde de daha ekonomik sonuçlar alabilmeleri amacıyla, özel donanım ve eğitimli personelimizle hizmetinizdeyiz. Remaps uygulamalarıyla ilgili telefon üzerinden veya bizi ziyaret edip çayımızı içerken daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hyundai Gizli Özellik Açma

Standart olarak birçok özellikle gelen Hyundai marka otomobiller de bu özelliklerden bazıları çeşitli sebeplerden dolayı kilitlenmiş veya gizlenmiş durumda olabiliyor. Bu özelliklerin bir kısmı aracın işlemcisine bağlanılarak kolaylıkla açılabilirken, bir kısmının devreye alınması daha fazla bilgi ve eğitim ve yetenek gerektirebiliyor.

Hyundai gizli özellik açma veya devreye alma işlemlerinin gerçekleştirilmesi konu hakkında eğitim almış kişiler tarafından dikkatlice yapılması gereken bir işlemdir. Biz de müşterilerimize bu alanda, tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi profesyonel personelimizle, aracınızdan alacağınız keyfi en yüksek seviyeye çıkartabilmek adına hizmet veriyoruz.

İnternet sitemizden veya telefonla randevu aldığınız takdirde işlemlerinizi çok daha kısa bir sürede, siz cafemizde kahvenizi veya çayınızı yudumlarken, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz aracınızı teslim almadan önce detaylı iç ve dış temizlik ve pasta cila işlemlerinin de yapılmasını isteyebilir, aracınızın keyfini fabrikadan çıktığı haliyle çıkartabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için internet sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Afyon Hyundai Servis

Koreli otomobil üreticisi Hyundai’de dünyada öne çıkan otomobil üreticilerinden biri olarak gerek üretimde gerekse araçlarında kullandığı teknolojilerle sektörde kendisinden bahsettirmektedir. Hyundai, Accent, Getz, Elantra, Sonata, İ10, İ20, İ30, Tucson, Kona, İX40 gibi modelleriyle ülkemizde önemli satış rakamları yakaladı ve biz de profesyonel personelimiz ve güncel teknolojik altyapımızla ülkemizde satılan bütün modellere tamir, bakım ve parça değişim işlemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Hyundai Periyodik Bakım (Yağ Filtre)

Onlarca farklı hareketli parçadan ve elektrikle çalışan farklı mekanizmalardan oluşan otomobillerin farklı noktalarının zaman içerisinde çeşitli arızalar vermesi ve bakımdan geçmesi kaçınılmaz bir durumdur. Otomobillerin ve diğer motorlu araçların, üreticilerin tavsiye ettikleri aralıklarda, belli bölümlerinin kontrol edilip, bazı parçalarının değiştirilmesi, aracın mevcut konforunu korumak ve ömrünü uzatmak açısından çok önemlidir.

İçten yanmalı motorlarla çalışan araçlardaki en önemli noktalardan biri aracın farklı noktalarında bulunan ve değişik işlevleri bulunan filtrelerdir. Biz Hyundai periyodik bakım (yağ filtre) ve değişimi konusunda müşterilerimize hızlı ve uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz.

Periyodik bakım süreçleri müşterilerimizin araçlarının;

 • Motor yağı seviyesi kontrolü ve değişimi,

 • Değişme dönemi gelmiş ise yağ filtresi değişimi,

 • Hava filtresinin kontrolü ve durumuna göre değişimi,

 • Polen filtresinin kontrolü ve durumuna göre değişimi,

 • Yakıt filtresinin kontrolü ve durumuna göre değişimi,

 • Lastiklerin aşınma durumlarının ve aşınmaların paralel olup olmadığının kontrolü,

 • Akü ve bujilerin kontrolü,

 • Aydınlatma elemanlarının kontrolü,

 • Kilometresi geldiyse triger kayışının veya triger zincirinin kontrolü,

 • Egzoz sisteminin kontrolü

 • Süspansiyon, amortisör, rot başları ve rotillerin kontrolleri yapılmaktadır.

Yapılan kontroller neticesinde tamir ve değişmesi gereken parçalar hakkında müşteriye bilgi verildikten sonra müşteri istekleri kapsamında sonraki aşamalara geçilir.

Hyundai Motor Tamiri

Yüksek kaliteli metallerden üretilse bile sürekli olarak çok yüksek sıcaklıklarda çalışan motorlar zaman içerisinde aşınmalardan dolayı arızalar vermeye başlayabilir. Aracı kullanan kişilerin sürüş alışkanlıkları ve aracın kullanıldığı bölgenin coğrafi ve iklimsel şartları da arıza ve bozulmaları etkilerken, kullanılan yakıtın kalitesi de büyük önem taşır.

Motorda oluşan arızaların bir kısmı da aracın bilgisayarına veri gönderen sensörlerin farklı sebeplerden dolayı hatalı bilgi göndermesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Hyundai motor tamiri doğru araçlara, eğitime ve tecrübeye sahip personellerimiz tarafından hızlı bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Arızanın sebebi tespit edildikten sonra müşterimize arızanın durumu, yapılabilecek müdahale seçenekleri ve ön görülen masraflar sunulduktan sonra, müşterilerimizin istediği yolda, sürüş güvenliğini tehlikeye atmadan gerekli tamirat ve parça değişimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hyundai Mekanik Servis

Hyundai mekanik servis ihtiyacı olan durumlarda bunun en yetenekli ve eğitimli kişiler tarafından sağlanması gereken, oldukça karışık ve tecrübe isteyen bir mekanik sisteme sahiptir. Yeteri eğitim, tecrübe ve araç ve donanıma sahip olmadan yapılabilecek müdahaleler, mevcut arızanın hasara dönüşmesine sebep olmakta, bu da tamir masrafını arttırdığı gibi sürüş güvenliğini de tehlikeye atacaktır.

 

Hyundai Oto Tamir

Otomobil tamiri hasar ne oldursa olsun, dikkatli ve özenli gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Tamir işlemi yapılan bölgede tamir sırasında yapılabilecek hatalar ikincil arızaların ortaya çıkmasına, aracı kullanan kişinin de kendini sahte bir güven duygusu içinde bulmasına yol açacaktır. Bundan dolayı Hyundai oto tamir işlemleri de büyük bir özenle gerçekleştirilmeli, değişen parçaların yerlerine diğer parçalara hasar vermeden, tam olarak oturduklarından emin olunmalıdır.

Biz geniş yedek parça seçeneklerimizle, müşterilerimize en kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla sunarak, müşterilerimizin araçlarına en kısa zamanda kavuşması için emek vermekteyiz.

Hyundai Expertiz

Expertiz işlemi genellikle satışı yapılacak olan araçlarda uygulanan baştan aşağı kontrole verilen isimdir. Hyundai expretiz uygulaması ile aracın, satıcının beyan ettiği niteliklere sahip olup olmadığının, kronik bir soruna sahip olup olmadığını ve resmi kayıtlarda gözükmeyen kaza veya kazalara karışıp karışmadığı anlaşılabilmektedir.

Bizim gibi expertiz raporu vermeye yetkili işletmeler tarafından verilebilen resmi expertiz raporlarıyla aracın alımını veya satımı yapabilir, aracın genel performans, genel yol tutuş, kaporta durumu ve birçok bölümünün daha genel durumunu öğrenebilirsiniz.

Hyundai Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Hyundai bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemlerine olanak sağlayan geniş bir sensör ağına ve merkezi işlemciye sahip araçlarıyla, tamir ve bakım işlemlerinin kısa sürede başarıyla sonlandırılmasına izin veren bir yapıya sahiptir. Aracın mekanik aksamının yanında, elektrik ve elektronik sistemlerin, lastiklerinin, egzoz sistemlerinin denetlenebildiği bu sistemin kapsamı modelden modele değişmektedir.

Bu sistem sayesinde gerekli donanım, adaptör ve yazılımlarla beraber gerekli eğitimleri almış personelle araca bağlanılarak, aracın tespit etmiş olduğu arızalar ve sebepleri birkaç saniyede görüntülenebilmekte ve fiziki çözümlere hemen geçilebilmektedir.

Hyundai Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Yollarda araçların kaporta ve boyasına zarar verebilecek onlarca farklı tehlike vardır. Yoğun trafik içinde yaşanan kazalar, diğer araçların tekerleklerinden fırlayan taş ve benzeri cisimler, yola birden atlayan hayvanlar bunlardan sadece bir kaçıdır. Bu gibi olaylar karşısında müşterilerimize Hyundai kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme konularında hizmet vererek, araçlarının ilk günkü görünümüne en kısa zamanda kavuşması adına da çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kaporta ve boya işçiliği konusunda tecrübeli ve eğitimli personelimizin dikkatli çalışmaları neticesinde hasarlı bölgelerin tamir ve düzeltmelerini en son teknolojiyle geliştirilen araçlarla, daha fazla zarara yol açmadan ve aracın görünüşünde herhangi bir tutarsızlık oluşturmadan gerçekleştirmekteyiz. Boya yapılması gereken veya rötuş atılması gereken durumlarda bu alanda eğitimi personellerimiz hiçbir renk farklı oluşmayacak biçimde, orijinal boyanın birebir aynı ton ve koruyuculuğuna sahip boyalar kullanmaktadırlar.

Hyundai Oto Aksesuar Satış ve Montaj

Kullanıcıların araçlarına kendi ruhlarından bir parça katmaları veya daha pratik bir kullanım elde etmeleri adına geniş bir envanterle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin beğendikleri Hyundai oto aksesuar satış ve montaj alanında seçerek, araçlarına hızlı ve doğru bir biçimde montajının yapılmasını sağlıyoruz. Aksesuarlar arasında çeşitli kılıflar ve mevsimsel malzemelerle beraber cam filmleri ve spoiler gibi kaporta eklentileri bulunmaktadır. Model yıllarına göre farklılık gösterebilen kaporta eklentileri için daha önceden telefon etmenizi veya bizi ziyaret ederek bir çayımızı içmenizi rica ediyoruz.

Hyundai Remaps Chip Tuning

Remaps Chip Tuning ile ihtiyaçlarınıza uygun bir biçimde aracınızın üzerinde yer alan işlemci ile yönetilen parametrelerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Hyundai Remaps Chip Tuning işlemleri destekleyen araçlardan biridir ve istenilen değişikliklere göre, modelden modele değişmek kaydıyla, büyük performans ve yakıt tüketimi farklarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Biz Remaps tarafından sertifikalı uygulayıcı şirketlerden biri olarak müşterilerimize araçlarından daha fazla performans alabilmeleri, yakıt tüketiminde de daha ekonomik sonuçlar alabilmeleri amacıyla, özel donanım ve eğitimli personelimizle hizmetinizdeyiz. Remaps uygulamalarıyla ilgili telefon üzerinden veya bizi ziyaret edip çayımızı içerken daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hyundai Gizli Özellik Açma

Standart olarak birçok özellikle gelen Hyundai marka otomobiller de bu özelliklerden bazıları çeşitli sebeplerden dolayı kilitlenmiş veya gizlenmiş durumda olabiliyor. Bu özelliklerin bir kısmı aracın işlemcisine bağlanılarak kolaylıkla açılabilirken, bir kısmının devreye alınması daha fazla bilgi ve eğitim ve yetenek gerektirebiliyor.

Hyundai gizli özellik açma veya devreye alma işlemlerinin gerçekleştirilmesi konu hakkında eğitim almış kişiler tarafından dikkatlice yapılması gereken bir işlemdir. Biz de müşterilerimize bu alanda, tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi profesyonel personelimizle, aracınızdan alacağınız keyfi en yüksek seviyeye çıkartabilmek adına hizmet veriyoruz.

İnternet sitemizden veya telefonla randevu aldığınız takdirde işlemlerinizi çok daha kısa bir sürede, siz cafemizde kahvenizi veya çayınızı yudumlarken, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz aracınızı teslim almadan önce detaylı iç ve dış temizlik ve pasta cila işlemlerinin de yapılmasını isteyebilir, aracınızın keyfini fabrikadan çıktığı haliyle çıkartabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için internet sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.