Afyon Fiat Oto Servis

Afyon Fiat Servis

İtalya’nın en büyük, dünyanın ilk otomobil üretimi yapan ilk üreticilerinden biri olan Fiat, ülkemizde de en fazla tercih edilen otomobil markalarından biridir. Otomobil üretimi alanında 120 yılın üzerinde tecrübesi bulunan şirketin ürettiği araçların Türkiye’nin yol ve aile şartlarına da uygun olması, ülkemizde satış rakamlarının her daim yüksek olmasında önemli rol oynamıştır.

1968 yılında kurulan Tofaş şirketi ile ülkemizde de üretimi yapılmaya başlanan Fiat modellerinden bazıları kültürel ikonlara dönüşmüştür. Aynı zamanda bu modellerden ülkemizde 124 ve Serçe ismiyle satılan model Rusya, Hindistan, İspanya ve Bulgaristan’da da farklı isimlerle üretilip satılmıştır. Modelin yenilenmiş, elden geçirilmiş hali Rusya’da hala üretilmekte ve yüksek satış rakamlarına ulaşmaktadır.

Ekonomik, sosyal ve iklimsel olarak Türkiye ile İtalya’nın büyük benzerlik göstermesi, Fiat tarafından tasarlanan araçların ülkemizde büyük rağbet görmesini sağlamış, dayanıklılık, yakıt ekonomisi ve konforun iyi dengelenmiş olması gördüğü rağbetin artmasına neden olmuştur.

Fiat Periyodik Bakım Servis

Teknolojik yenilikleri sürekli takip eden Fiat, sadece araçların tasarımında ve araçların içinde değil, üretim alanında da en yeni gelişmeleri uygulayan üreticilerden biridir. Fiat’ın geliştirmek için uzun süreler harcadığı motorlar, birden fazla modelde kullanılmakta, bu da hem üretim hem de bakım, servis masraflarının düşmesine, yedek parça fiyatlarının da birçok markadan uygun olmasını sağlamaktadır. Hem ufak ve büyük hem de binek araçlarda kullanılmak için geliştirilen motorların dayanıklılığı ve çok zorlanmalarına rağmen çalışmaya devam edebilmeleri de kullanıcılar için bir avantajdır.

Ancak her motor gibi Fiat periyodik bakım (yağ filtre) ile yakıt filtresi değişim işlemlerinden geçmelidir. Uzun süre değişmeyen yağ, yakıt ve hava filtreleri motorun performansını olumsuz yönde etkilerken, daha fazla yakıt tüketmesine sebep olarak ekonomik olarak büyük kayıplara yol açabilmektedir.

Ayrıca, temizlenmeyen ve uzun süre kullanılmış yağ, yeteneklerini kaybetmeye başladığından dolayı motor içinde daha fazla sürtünme oluşmasına, bu da yatak ve pistonların daha çabuk aşınmasına yol açabilmektedir. En korkulan senaryolar ise yakıt ve yağ pompalarının tıkanmasıdır. Yakıt pompasının tıkanması aracın stop etmesine ve çalışmamasıyla sonuçlanırken, yağ pompasının tıkanması yağın devridaim edilmemesi ve bulunduğu ortamda çok ısınarak görevini yapamaz hale gelmesine ve pistonların ve krank milinin zarar görmesiyle sonuçlanabilmektedir. Bu tür arızaların tamiri oldukça masraflı ve zaman alıcı olmaktadır.

Bu gibi durumlarda Fiat motor tamiri konusunda birçok üreticiden daha uygun ve hızlı çözümler sunabilen bir marka olsa da bu gibi olumsuzlukların ilk anda önüne geçmek adına biz müşterilerimize periyodik bakım ve filtre değişim kilometrelerini kaçırmamaları ve bu işlemleri bizim gibi uzman personelleriyle gerçekleştiren işletmeleri tercih etmelerini öneriyoruz.

Fiat Mekanik Servis

Ülkemizin önemli bir kısmının, büyük şehirlerimiz ve bunları birbirine bağlayan ana arter şehirler arası yollarda dahil, maalesef kaliteleri belirli bir standardı henüz yakalayamamıştır. Bazı yerlerde pürüzsüz olan yollar bir anda çukurlar veya tümsekler yüzünden rahatsız edici ve güvenliği tehlikeye atan bir hale bürünebilmektedir. Araçların amortisör ve aktarma organlarına da fazla yük bindiren bu durumlar, özellikle halk arasında “bilye” ve “takımlar” olarak adlandırılan mekanik sistemleri daha fazla etkilemektedir.

Aracı sürekli kullanan kişinin ses ve çekmelerden hemen fark edebileceği arızaların oluştuğu bu sistemlerin hızlı bir biçimde, doğru olarak tamir edilmesi sürüş güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Fiat mekanik servis ve tamir bakımı alanında tecrübeli personellerimizle her türlü mekanik problemi en hızlı ve doğru biçimde gerçekleştiriyoruz.

Farklı sebeplere bağlı olarak zaman zaman Fiat araçlar diğer araçlar gibi arıza ve hatalar verebilmektedir. Genellikle motor veya yürüyen aksamla ilgili olan bu arızaların tamiri için Fiat oto tamir ve bakımına aşina, bu alanda eğitim görmüş çalışma arkadaşlarımız da her daim hizmetinizdedir.

Fiat Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Diğer önemli bütün otomobil ve ticari araç üreticileri gibi, Fiat’ta ürettiği motorların çalışma parametrelerini kontrol edebilmek ve farklı modellerde daha verimli çalışmalarını sağlamaları, hataların daha hızlı tespiti için işlemciler kullanmaktadır. Aracın bütün elektrik ve elektronik sisteminin bağlandığı bu sistem sayesinde Fiat bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemlerinin en hızlı gerçekleştirilebildiği araçları üreten şirketlerden biri haline gelmiştir.

Bu işlem sayesinde, sürücünün aracı kullanırken fark etmediği arızalarda tespit edilebilmekte ve daha ciddi sorunlara yol açmadan gerekli bakım, tamir ve parça değişimleri gerçekleştirilebilmektedir.

Bu iş için özel üretilen yazılım ve donanımlar kullanılan bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemleri aracın, halk arasında “beynine” bağlanıldığından dolayı dikkatli olunması ve özel eğitim almış kişilerce gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Biz Cafe Garage’da bu konuda eğitim almamış çalışanlarımızın bu yazılım ve donanıma erişmelerini tamamen engelleyerek, araçlarınıza bu konuda yetkin olmayanların müdahale etmesinin önüne geçiyoruz.

Fiat Kaporta Boya & Boyasız Göçük Giderme

Özellikle büyükşehirlerde sabah ve iş çıkışı saatlerinde yaşanan trafik yoğunluğu beraberinde hafif sürtme ve kazaları da getirmekte, can ve mal kaybına neden olmasa da bu gibi olumsuzluklar araç sahiplerinde araçlarının değerinin düşeceği korkusunu yaratmaktadır.

Geçmişte çekiç gibi araçlarla düzeltilmeye çalışılan bu gibi hasarların düzeltilmesi için günümüzde vakumlu araçlarla, yeni teknikler geliştirilmiştir. Biz de müşterilerimize Fiat kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme ve rötuş işlemlerinde sanatçı hassasiyetiyle hizmet vererek kaza sebebiyle arabanın değerini yitirmesini engelleyecek her yöntemi kullanmaktayız.Fiat kaporta ustası ile aracınız ilk günkü gibi elnizde

Fiat Oto Aksesuar ve Montaj

Aracınız tecrübeli personelimiz tarafından bakım ve tamirleri yapılırken siz de marketimizde bulunan Fiat oto aksesuar satış ve montaj seçenekleri hakkında bilgi alabilir, cafemizde oturarak aracınızın hazırlanmasını beklerken, çayınızı veya kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Dilerseniz aracınıza boya bakımı, pasta cila işlemlerinin yanında iç ve dış detaylı temizlik ve dezenfektasyonda gerçekleştirmekteyiz. Aracınıza hemen ilgi gösterebilmemiz ve size daha kaliteli hizmet verebilmemiz için internet sitemizden veya telefonla randevu alarak gelmenizi tavsiye ediyoruz.

Fiat Afyon Ekspertiz Hizmeti

Fiat modelleri sıfır araç piyasasında olduğu kadar ikinci el piyasasında da rağbet gören araçlar olarak ülkemizde sadece kullanım amacıyla değil, yatırım aracı olarak da tercih edilmektedirler. Markası ve üretim yılı fark etmeden ikinci el otomobil almak her zaman bir miktar risk barındırmaktadır. Bundan dolayı ikinci el otomobil almadan önce mutlaka aracı kontrol ettirmek gerektirmektedir. Biz zamanlar bu kontroller oto sanayilerde tamircilik yapan ustalara yaptırılırken günümüzde expertiz için farklı ve bu işler için özel üretilmiş araç ve donanımlar kullanılmaktadır.

Fiat expertiz ve kontrollerini gerçekleştirmek için sahip olduğumuz özel bölümümüz ile sadece aracın boyası, genel durumu hakkında değil, motorunun ve yürüyen aksanının performansı ve durumu, karoserde boyanan veya değişen parça ve yerler olup olmadığı ve aracın kilometresi ile oynanıp oynanmadığını kısa bir sürede tespit edebilmekteyiz. Sadece alacağınız aracın değil, kendi aracınızın da durumunu öğrenmek için aracınızı expertize sokabilir, aracınızın göremediğiniz noktalarında ne kadar aşınma veya paslanma olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, yönetmeliklerde yeni yapılan değişimlerle, 8 yaş veya 160.000km altında olan araçların satışının yapılması için akredite expertiz merkezlerinden alınan raporun ibraz edilmesi gerekmektedir.

Fiat Gizli Özellik Açma & Chip Tuning

Oldukça geniş bir üretim yelpazesine sahip olan Fiat, birden fazla model için aynı parçaları kullanmakta, bu sayede hem üretim maliyetlerini düşürmekte hem de yedek parça fiyatlarının kullanıcılar için daha ekonomik olmasını sağlamaktadır. Daha lüks modeller ve standart modellerde ortak kullanılan bazı parçalarda birtakım özellikler elektronik olarak kapatılmakta, standart modellere sahip kullanıcılar araçlarında bu donanımlar olsa dahi, birtakım özelliklerden faydalanamamaktadır. Bilgisayar bağlantısı kurularak Fiat gizli özellik açma veya var olan özelliklerin kapatılması mümkündür. Modelden modele ve üretim yıllarına göre farklılık gösteren özellik farklılıkları için şubelerimizi ziyaret ederek uzman personellerimizle konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiat remaps chip tuning işlemlerini destekleyen araçlar üretmektedir. Yine bilgisayar bağlantısı üzerinden aracın işlemcisine bağlanılarak yapılan bu işlem, aracın motorunun işlemcisinin tekrar programlanarak daha performanslı veya yakıt dostu bir karaktere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ancak tuning işlemi bazı riskleri bulunan bir işlemdir. Bu işlemi yaptırmaya karar vermeden önce aşağıdaki etmenlere dikkate almanızı tavsiye ediyoruz;

  • Motorlar, yerleştirilecekleri araçlara göre programlanmaktadırlar. Yakıt karışımı gibi detaylara müdahale etmek motorun ve bağlı olduğu aktarma organlarının daha çabuk aşınmasına ve daha sık tamire ihtiyaç duymasına neden olabilir.
  • Aracın performans artışı yakıt tüketimi ve karbondioksit emisyonunu da arttıracağı için aracın egzoz muayenesinden kalması söz konusu olabilir.
  • Aracın mevcut ağırlık, hızlanma ve maksimum hız değerlerine göre seçilen frenler ve lastikler yetersiz kalabilir. Bu da aracın, içindekilerin ve çevresindekilerin güvenliğini ciddi anlamda tehlikeye atmaktadır.

Tüm bu sebeplerden dolayı, bu tip değişikliklerin sonuçlarının farkında olan, profesyonel kişilerle görüşmeden tuning işlemi yaptırmamanızı, özellikle yüksek performans vaadinden başka bir şey sunmayan amatörlerle çalışmamanızı tavsiye ediyoruz.

Cafe Garage Randevu Sistemi

Müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı verebilmek amacıyla randevu sistemimizi devreye sokmuş bulunmaktayız. Siz de internet sitemizdeki online randevu menüsünü kullanarak veya telefonla bize ulaşarak randevunuzu oluşturabilir, randevu gününüz ve saatiniz geldiğinde hiç beklemeden aracınızın ihtiyaç duyduğunu bakım, tamir, kontrol veya diğer uygulamalardan geçmesini sağlayabilir ve zaman kazanabilirsiniz. Aracınız gerekli eğitimleri görmüş ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından sıkıntılarından arındırılırken, siz de sıcak bir çay içebilir, geniş bir aksesuar içeriğine sahip olan market bölümünü inceleyebilirsiniz.

Afyon Fiat Servis

İtalya’nın en büyük, dünyanın ilk otomobil üretimi yapan ilk üreticilerinden biri olan Fiat, ülkemizde de en fazla tercih edilen otomobil markalarından biridir. Otomobil üretimi alanında 120 yılın üzerinde tecrübesi bulunan şirketin ürettiği araçların Türkiye’nin yol ve aile şartlarına da uygun olması, ülkemizde satış rakamlarının her daim yüksek olmasında önemli rol oynamıştır.

1968 yılında kurulan Tofaş şirketi ile ülkemizde de üretimi yapılmaya başlanan Fiat modellerinden bazıları kültürel ikonlara dönüşmüştür. Aynı zamanda bu modellerden ülkemizde 124 ve Serçe ismiyle satılan model Rusya, Hindistan, İspanya ve Bulgaristan’da da farklı isimlerle üretilip satılmıştır. Modelin yenilenmiş, elden geçirilmiş hali Rusya’da hala üretilmekte ve yüksek satış rakamlarına ulaşmaktadır.

Ekonomik, sosyal ve iklimsel olarak Türkiye ile İtalya’nın büyük benzerlik göstermesi, Fiat tarafından tasarlanan araçların ülkemizde büyük rağbet görmesini sağlamış, dayanıklılık, yakıt ekonomisi ve konforun iyi dengelenmiş olması gördüğü rağbetin artmasına neden olmuştur.

Fiat Periyodik Bakım Servis

Teknolojik yenilikleri sürekli takip eden Fiat, sadece araçların tasarımında ve araçların içinde değil, üretim alanında da en yeni gelişmeleri uygulayan üreticilerden biridir. Fiat’ın geliştirmek için uzun süreler harcadığı motorlar, birden fazla modelde kullanılmakta, bu da hem üretim hem de bakım, servis masraflarının düşmesine, yedek parça fiyatlarının da birçok markadan uygun olmasını sağlamaktadır. Hem ufak ve büyük hem de binek araçlarda kullanılmak için geliştirilen motorların dayanıklılığı ve çok zorlanmalarına rağmen çalışmaya devam edebilmeleri de kullanıcılar için bir avantajdır.

Ancak her motor gibi Fiat periyodik bakım (yağ filtre) ile yakıt filtresi değişim işlemlerinden geçmelidir. Uzun süre değişmeyen yağ, yakıt ve hava filtreleri motorun performansını olumsuz yönde etkilerken, daha fazla yakıt tüketmesine sebep olarak ekonomik olarak büyük kayıplara yol açabilmektedir.

Ayrıca, temizlenmeyen ve uzun süre kullanılmış yağ, yeteneklerini kaybetmeye başladığından dolayı motor içinde daha fazla sürtünme oluşmasına, bu da yatak ve pistonların daha çabuk aşınmasına yol açabilmektedir. En korkulan senaryolar ise yakıt ve yağ pompalarının tıkanmasıdır. Yakıt pompasının tıkanması aracın stop etmesine ve çalışmamasıyla sonuçlanırken, yağ pompasının tıkanması yağın devridaim edilmemesi ve bulunduğu ortamda çok ısınarak görevini yapamaz hale gelmesine ve pistonların ve krank milinin zarar görmesiyle sonuçlanabilmektedir. Bu tür arızaların tamiri oldukça masraflı ve zaman alıcı olmaktadır.

Bu gibi durumlarda Fiat motor tamiri konusunda birçok üreticiden daha uygun ve hızlı çözümler sunabilen bir marka olsa da bu gibi olumsuzlukların ilk anda önüne geçmek adına biz müşterilerimize periyodik bakım ve filtre değişim kilometrelerini kaçırmamaları ve bu işlemleri bizim gibi uzman personelleriyle gerçekleştiren işletmeleri tercih etmelerini öneriyoruz.

Fiat Mekanik Servis

Ülkemizin önemli bir kısmının, büyük şehirlerimiz ve bunları birbirine bağlayan ana arter şehirler arası yollarda dahil, maalesef kaliteleri belirli bir standardı henüz yakalayamamıştır. Bazı yerlerde pürüzsüz olan yollar bir anda çukurlar veya tümsekler yüzünden rahatsız edici ve güvenliği tehlikeye atan bir hale bürünebilmektedir. Araçların amortisör ve aktarma organlarına da fazla yük bindiren bu durumlar, özellikle halk arasında “bilye” ve “takımlar” olarak adlandırılan mekanik sistemleri daha fazla etkilemektedir.

Aracı sürekli kullanan kişinin ses ve çekmelerden hemen fark edebileceği arızaların oluştuğu bu sistemlerin hızlı bir biçimde, doğru olarak tamir edilmesi sürüş güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Fiat mekanik servis ve tamir bakımı alanında tecrübeli personellerimizle her türlü mekanik problemi en hızlı ve doğru biçimde gerçekleştiriyoruz.

Farklı sebeplere bağlı olarak zaman zaman Fiat araçlar diğer araçlar gibi arıza ve hatalar verebilmektedir. Genellikle motor veya yürüyen aksamla ilgili olan bu arızaların tamiri için Fiat oto tamir ve bakımına aşina, bu alanda eğitim görmüş çalışma arkadaşlarımız da her daim hizmetinizdedir.

Fiat Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Diğer önemli bütün otomobil ve ticari araç üreticileri gibi, Fiat’ta ürettiği motorların çalışma parametrelerini kontrol edebilmek ve farklı modellerde daha verimli çalışmalarını sağlamaları, hataların daha hızlı tespiti için işlemciler kullanmaktadır. Aracın bütün elektrik ve elektronik sisteminin bağlandığı bu sistem sayesinde Fiat bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemlerinin en hızlı gerçekleştirilebildiği araçları üreten şirketlerden biri haline gelmiştir.

Bu işlem sayesinde, sürücünün aracı kullanırken fark etmediği arızalarda tespit edilebilmekte ve daha ciddi sorunlara yol açmadan gerekli bakım, tamir ve parça değişimleri gerçekleştirilebilmektedir.

Bu iş için özel üretilen yazılım ve donanımlar kullanılan bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemleri aracın, halk arasında “beynine” bağlanıldığından dolayı dikkatli olunması ve özel eğitim almış kişilerce gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Biz Cafe Garage’da bu konuda eğitim almamış çalışanlarımızın bu yazılım ve donanıma erişmelerini tamamen engelleyerek, araçlarınıza bu konuda yetkin olmayanların müdahale etmesinin önüne geçiyoruz.

Fiat Kaporta Boya & Boyasız Göçük Giderme

Özellikle büyükşehirlerde sabah ve iş çıkışı saatlerinde yaşanan trafik yoğunluğu beraberinde hafif sürtme ve kazaları da getirmekte, can ve mal kaybına neden olmasa da bu gibi olumsuzluklar araç sahiplerinde araçlarının değerinin düşeceği korkusunu yaratmaktadır.

Geçmişte çekiç gibi araçlarla düzeltilmeye çalışılan bu gibi hasarların düzeltilmesi için günümüzde vakumlu araçlarla, yeni teknikler geliştirilmiştir. Biz de müşterilerimize Fiat kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme ve rötuş işlemlerinde sanatçı hassasiyetiyle hizmet vererek kaza sebebiyle arabanın değerini yitirmesini engelleyecek her yöntemi kullanmaktayız.

Fiat Oto Aksesuar ve Montaj

Aracınız tecrübeli personelimiz tarafından bakım ve tamirleri yapılırken siz de marketimizde bulunan Fiat oto aksesuar satış ve montaj seçenekleri hakkında bilgi alabilir, cafemizde oturarak aracınızın hazırlanmasını beklerken, çayınızı veya kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Dilerseniz aracınıza boya bakımı, pasta cila işlemlerinin yanında iç ve dış detaylı temizlik ve dezenfektasyonda gerçekleştirmekteyiz. Aracınıza hemen ilgi gösterebilmemiz ve size daha kaliteli hizmet verebilmemiz için internet sitemizden veya telefonla randevu alarak gelmenizi tavsiye ediyoruz.

Fiat Afyon Ekspertiz Hizmeti

Fiat modelleri sıfır araç piyasasında olduğu kadar ikinci el piyasasında da rağbet gören araçlar olarak ülkemizde sadece kullanım amacıyla değil, yatırım aracı olarak da tercih edilmektedirler. Markası ve üretim yılı fark etmeden ikinci el otomobil almak her zaman bir miktar risk barındırmaktadır. Bundan dolayı ikinci el otomobil almadan önce mutlaka aracı kontrol ettirmek gerektirmektedir. Biz zamanlar bu kontroller oto sanayilerde tamircilik yapan ustalara yaptırılırken günümüzde expertiz için farklı ve bu işler için özel üretilmiş araç ve donanımlar kullanılmaktadır.

Fiat expertiz ve kontrollerini gerçekleştirmek için sahip olduğumuz özel bölümümüz ile sadece aracın boyası, genel durumu hakkında değil, motorunun ve yürüyen aksanının performansı ve durumu, karoserde boyanan veya değişen parça ve yerler olup olmadığı ve aracın kilometresi ile oynanıp oynanmadığını kısa bir sürede tespit edebilmekteyiz. Sadece alacağınız aracın değil, kendi aracınızın da durumunu öğrenmek için aracınızı expertize sokabilir, aracınızın göremediğiniz noktalarında ne kadar aşınma veya paslanma olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, yönetmeliklerde yeni yapılan değişimlerle, 8 yaş veya 160.000km altında olan araçların satışının yapılması için akredite expertiz merkezlerinden alınan raporun ibraz edilmesi gerekmektedir.

Fiat Gizli Özellik Açma & Chip Tuning

Oldukça geniş bir üretim yelpazesine sahip olan Fiat, birden fazla model için aynı parçaları kullanmakta, bu sayede hem üretim maliyetlerini düşürmekte hem de yedek parça fiyatlarının kullanıcılar için daha ekonomik olmasını sağlamaktadır. Daha lüks modeller ve standart modellerde ortak kullanılan bazı parçalarda birtakım özellikler elektronik olarak kapatılmakta, standart modellere sahip kullanıcılar araçlarında bu donanımlar olsa dahi, birtakım özelliklerden faydalanamamaktadır. Bilgisayar bağlantısı kurularak Fiat gizli özellik açma veya var olan özelliklerin kapatılması mümkündür. Modelden modele ve üretim yıllarına göre farklılık gösteren özellik farklılıkları için şubelerimizi ziyaret ederek uzman personellerimizle konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiat remaps chip tuning işlemlerini destekleyen araçlar üretmektedir. Yine bilgisayar bağlantısı üzerinden aracın işlemcisine bağlanılarak yapılan bu işlem, aracın motorunun işlemcisinin tekrar programlanarak daha performanslı veya yakıt dostu bir karaktere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ancak tuning işlemi bazı riskleri bulunan bir işlemdir. Bu işlemi yaptırmaya karar vermeden önce aşağıdaki etmenlere dikkate almanızı tavsiye ediyoruz;

  • Motorlar, yerleştirilecekleri araçlara göre programlanmaktadırlar. Yakıt karışımı gibi detaylara müdahale etmek motorun ve bağlı olduğu aktarma organlarının daha çabuk aşınmasına ve daha sık tamire ihtiyaç duymasına neden olabilir.

  • Aracın mevcut ağırlık, hızlanma ve maksimum hız değerlerine göre seçilen frenler ve lastikler yetersiz kalabilir. Bu da aracın, içindekilerin ve çevresindekilerin güvenliğini ciddi anlamda tehlikeye atmaktadır.

  • Aracın performans artışı yakıt tüketimi ve karbondioksit emisyonunu da arttıracağı için aracın egzoz muayenesinden kalması söz konusu olabilir.

Tüm bu sebeplerden dolayı, bu tip değişikliklerin sonuçlarının farkında olan, profesyonel kişilerle görüşmeden tuning işlemi yaptırmamanızı, özellikle yüksek performans vaadinden başka bir şey sunmayan amatörlerle çalışmamanızı tavsiye ediyoruz.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.