Afyon Citroën Oto Servis

Afyon Citroen Servis

Avrupa’nın en önemli otomobil üreticilerinden olan Citroen yıllar içinde kıtada elde ettiği yüksek satış rakamlarını ülkemize de taşımayı başarmıştır. Citroen C2, C3, C3 Picasso, C4, C5, C-Elysee, Saxo, Xsara, Xantia, ZX gibi modelleriyle en popüler üreticilerden biri haline geldi ve biz de müşterilerimize teknolojinin sunduğu en yeni donanım ve aletlerin yanında alanlarında eğitimli ve tecrübeli personellerimizle yaşanabilecek her türlü soruna karşı hizmet vermekteyiz.

Citroen Periyodik Bakım (Yağ Filtre)

Otomobiller oldukça karmaşık makinelerdir ve birbirinden farklı materyallerden oluşan yüzlerce hareketli parçanın bir arada görev yapmasıyla çalışırlar. Zaman içerisinde sürtünme ve ısının sebep olabileceği hasar ve arızaların önüne geçilmesi için periyodik bakımların zamanında gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Her periyodik bakımda araçların farklı noktaları incelenir ve gerekli önlemler alınır. Biz müşterilerimize Citroen Periyodik Bakım (yağ filtre) ve değişim hizmetlerini verirken, aracın kilometresine bağlı olarak, üreticilerinde tavsiye ettikleri aşağıdaki kontrolleri gerçekleştirmekteyiz;

 • Aydınlatma grubunun kontrolü,
 • Lastiklerin aşınma durumu ve varsa aşınmanın bütün lastiklerde eşit olup olmadığının kontrolü,
 • Akü, akü kablosu ve bujilerin kontrolü,
 • Motor yağı ve yağ filtresinin kontrolü, gerekliyse filtre değişimi,
 • Hava filtresinin kontrolü ve gerekliyse değişimi,
 • Yakıt filtresinin kontrolü ve gerekliyse filtrenin değişimi,
 • Polen filtresinin kontrolü ve gerekliyse değişimi yapılmaktadır.

Bunun yanında özellikle yüksek kilometreli araçlarda;

 • Triger kayışı veya triger zincirinin kontrolü ve değişimi,
 • Varsa turbonun kontrolü,
 • Yürüyen aksamı oluşturan rotil, süspansiyon, rot başlarının kontrolü ve gerekiyorsa değişimi,
 • Egzoz sisteminin kontrolü de gerçekleştirilmektedir.

Periyodik kontrol için gelen araçlarda gerekli görülür ve araç sahibi izin verirse diğer bölge ve parçalarda da kontrol işlemleri yapılabilir.

Citroen Motor Tamiri

Araçların kalbi olan motorlar aynı zamanda araç içerisinde en fazla hareketli parçanın yer aldığı ve basınç ve ısının yıkıcı etkilerinin en fazla kendini gösterdiği alanlardır. Motor içerisinde bulunan parçalar zaman içerisinde aşınabilir ve görevini yerine getiremez hale gelebilir. Motorun normal çalışma sıcaklığının artması bu tür arızaların daha çabuk ortaya çıkmasına yol açabileceğinden, motorda veya aracın farklı bir yerinden gelen değişik ses, koku vb. durumlarda araç hızlıca Cafe Garage gibi profesyonel çalışan ve gerekli teknolojik alt yapıya sahip servislere getirilmelidir.

Citroen motor tamiri zamanında yapılmazsa, diğer araçlar gibi, motorda oluşan arıza daha da ilerleyebilir ve birçok parça değişmeden tamir edilemez hale gelebilir. İhmal edilen veya üstün kötü yapılan motor tamirleri ileride araç sahibine çok daha büyük masraflarla geri döneceğinden dolayı, biz bütün araç sahiplerine motorlarındaki her türlü ses ve performans değişikliğinde araçlarını bizim gibi yetkin servislere götürmelerini tavsiye ediyoruz.

Citroen Mekanik Servis

Citroen mekanik servis verilirken farklı bir uzmanlığa sahip araçlardan biridir. Bunun en önemli sebebi, birçok araçtan farklı olan süspansiyon sistemlerinin tamir, bakım ve parça değişimleri yapılırken diğer araçlardan farklı bilgi ve tecrübeye ihtiyaç duymasıdır. Motor, aktarma organları, debriyaj ve destek sistemleriyle, araçların mekanik aksamları, aracın omurgası olarak kabul edilir. Yürüyen aksamda düzgün çalışmayan tek bir parça bile ya aracın hareket etmesini engeller ya da sürüş güvenliğini ciddi olarak tehlikeye atar. Bundan mekanik aksamda yapılan her müdahale dikkat ve özenle gerçekleştirilmelidir.

Citroen Oto Tamir

Bozulan otomobillerin tamiri sırasında yapılması gereken en ilk hareket, aracın hangi kısmının bozuk olduğunu tam olarak tespit etmiştir. Frenlerin çalışmamasının sebebinin hidrolikten kaynaklandığını tespit etmek çoğu zaman kolayken, motorun çalışmaması için onlarca farklı sebep olabilmektedir. Citroen oto tamir işlemleri de bundan dolayı dikkatli ve özenle gerçekleştirilmeli, hatanın kaynağı tespit edildikten sonra tamir, parça değişim işlemlerine ayrı bir özen gösterilmelidir.Citroen oto tamir hizmeti verirken servis ve tamir Citroen oto tamir ustası her probleme farklı yönlerden yaklaşmaktadır.

Citroen Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Citroen bilgisayarlı arıza tespit ve giderme sistemlerinin bağlanmasına izin veren ve kendi içinde hata tespit mekanizmaları olan araçların üretimine uzun süredir devam etmektedir. Farklı modellerde değişmekle beraber, motor bloğu, radyatör, debriyaj, fren, egsoz gibi birçok farklı sistem içinde yer alan ve sıcaklık, vibrasyon gibi farklı verileri toplayıp işlemciye ileten mekanizmalara sahip olan Citroen araçlarınızın tüm sorunlarını çözüyoruz. Bu sistemlere bilgisayarlarla özel donanım, adaptör ve yazılımlar kullanılarak bağlanılabilmesi sayesinde hata ve arızaların tespitinin çok hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır.

Bu sayede normalde saatler alabilecek ve birçok parçanın sökülmesi gerekecek bir arızanın bulunması, hiçbir parça sökülmeden birkaç dakika içinde tamamlanabilmekte, bu da tamir veya parça değişimini büyük ölçüde hızlandırmaktadır.

Oto Rapor Citroen Expertiz

Değer biçme anlamına gelen expertiz işlemi, aracın müşterimizin dileği çerçevesinde birtakım testten geçirilmesi ve bu testlerin rapor haline getirilme işlemidir. Müşterilerimize farklı Citroen expertiz hizmetleri sunarak, alacakları veya kendi araçları hakkında edinebilecekleri maksimum bilgiyi edinmelerini sağlıyoruz.

Cafe Garage gibi akredite expertiz merkezlerinden alacağınız expertiz raporuyla aracınızı satabilir, rapor aldığınız aracı üzerinize alabilirsiniz. Yapılan detaylı inceleme, aracın resmi kayıtlarda yer almayan değişen kaporta parçalarını, boya işlemlerini, motor ve aktarma organlarının ne kadar yıprandığı aracın kısa, orta ve uzun vadede ne kadar masraf çıkartacağını ortaya koyacaktır.

Citroen Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Kaportalar araçların gözüken yüzleri ve sadece sürücü ve yolcuları değil, motor ve diğer sistemleri de koruyan bir koruyucudur. Dışarıdan gelen ve zarar verebilme potansiyeli olan birçok nesne ve canlı, aracın kaportası ile çarpışır ve irili ufaklı zararlara yol açarlar.

Bu hasarların düzeltilmesi, aracın diğer bölümlerindeki hasarları düzeltmekle aynı değildir. Çok daha fazla tecrübe, sabır ve özverinin yanında el becerisi de gerektirir. Citroen kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme işlemlerinde profesyonel personelimiz bir sanatçının hassasiyetinde çalışıp, hatanın gözle gözükmeyecek şekilde tamir edilmesi konusunda bütün hünerlerini ortaya koymaktadırlar. Bu özverinin yanında teknolojinin sunduğu en yeni teknik ve araçlarla, araçların kaportaları hiçbir olumsuzluk görmemişçesine tekrar pırıl pırıl hale getirilebilmektedir.

Citroen Oto Aksesuar Satış ve Montaj

Özellikle günün önemli bir kısmını aracının içinde geçiren kişiler, araçlarına kendilerinden bir parça vermek için değişik arayışlara girmektedirler. Aynı zamanda otomobillerin standart tasarım ve donanımları bazı araç sahiplerinin ihtiyaçlarını tatmin etmemektedir. Bu gibi durumlarda araç sahipleri aksesuar satışı ve montajı yapan işletmeleri ziyaret ederek ihtiyaçlarını gidermeye çalışmaktadırlar.

Biz de müşterilerimize sunduğumuz geniş ürün çeşitliliği ile Citroen Oto Aksesuar Satış ve Montaj konularında müşterilerimize hizmet veriyoruz. Birçok farklı farklı aksesuarın olduğu bölümümüzü gezebilir, beğendiğiniz parça ve cam filmlerinin montajını hemen yaptırabilirsiniz. Farklı yıllarda üretilen modeller için üretilen spoiler gibi kaporta parçalarında farklılıklar olduğundan dolayı bunlarla ilgili bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Citroen Remaps Chip Tuning

Fabrikadan optimum performans ve yakıt tüketimi için ayarlanarak çıkan araçların performansları bazen kullanıcılarını tatmin etmemektedir. Araç performansını arttırmanın birçok yolu olsa da uygun fiyatlı, etkili ve tamamen geri alınabilir olan Remaps Chip Tuning sistemleri bu amaçla üretilen en etkili sistemlerden biridir. Citroen Remaps Chip Tuning sistemlerini destekleyen birçok model üretmektedir.

Remaps’ın sertifikalı uygulayıcılarından biri olarak, müşterilerimize başarılı sonuçlar alacakları konusunda garanti veriyoruz. Her türlü sorunuz için bizimle internet sitemiz üzerinden iletişim kurabilir, telefon edebilir veya ziyaret ederek çayımızı içebilirsiniz.

Citroen Gizli Özellik Açma

Üreticiler zaman zaman ürettikleri otomobillere ekledikleri özellikleri devre dışı bırakmakta ve kullanıcının bu özellikleri görmelerini engellemektedirler. Bilgisayar ile bağlanılabilen Citroen gizli özellik açma ve devre dışı özellikleri görüntüleme sistemlerini destekleyen araçlar üretmektedir. Bilgisayar ile aracın işlemcisine bağlandıktan sonra kapatılmış olan özellikler görüntülenebilmekte, hatta kullanıma açılabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar yeni bir araba kullanıyorlar hissi yaşayabilmektedirler.

Siz özel müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz adına internet sitemizden veya telefonla randevu almanızı rica ediyoruz. Bu sayede aracınızın tamir ve bakımların daha kısa süreceği gibi, siz de cafemizde kahve veya çayınızı ne kadar beklemenizi düşünmeden keyiflice yudumlayabilirsiniz. Dilerseniz aracınızın bütün bakım ve tamirleri bittikten sonra detaylı dış ve iç yıkama ile pasta cila uygulanmasını da isteyebilirsiniz.

Hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için internet sitemiz ve telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Afyon Citroen Servis

Avrupa’nın en önemli otomobil üreticilerinden olan Citroen yıllar içinde kıtada elde ettiği yüksek satış rakamlarını ülkemize de taşımayı başarmıştır. Citroen C2, C3, C3 Picasso, C4, C5, C-Elysee, Saxo, Xsara, Xantia, ZX gibi modelleriyle en popüler üreticilerden biri haline geldi ve biz de müşterilerimize teknolojinin sunduğu en yeni donanım ve aletlerin yanında alanlarında eğitimli ve tecrübeli personellerimizle yaşanabilecek her türlü soruna karşı hizmet vermekteyiz.

Citroen Periyodik Bakım (Yağ Filtre)

Otomobiller oldukça karmaşık makinelerdir ve birbirinden farklı materyallerden oluşan yüzlerce hareketli parçanın bir arada görev yapmasıyla çalışırlar. Zaman içerisinde sürtünme ve ısının sebep olabileceği hasar ve arızaların önüne geçilmesi için periyodik bakımların zamanında gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Her periyodik bakımda araçların farklı noktaları incelenir ve gerekli önlemler alınır. Biz müşterilerimize Citroen Periyodik Bakım (yağ filtre) ve değişim hizmetlerini verirken, aracın kilometresine bağlı olarak, üreticilerinde tavsiye ettikleri aşağıdaki kontrolleri gerçekleştirmekteyiz;

 • Aydınlatma grubunun kontrolü,

 • Lastiklerin aşınma durumu ve varsa aşınmanın bütün lastiklerde eşit olup olmadığının kontrolü,

 • Akü, akü kablosu ve bujilerin kontrolü,

 • Motor yağı ve yağ filtresinin kontrolü, gerekliyse filtre değişimi,

 • Hava filtresinin kontrolü ve gerekliyse değişimi,

 • Yakıt filtresinin kontrolü ve gerekliyse filtrenin değişimi,

 • Polen filtresinin kontrolü ve gerekliyse değişimi yapılmaktadır.

Bunun yanında özellikle yüksek kilometreli araçlarda;

 • Triger kayışı veya triger zincirinin kontrolü ve değişimi,

 • Varsa turbonun kontrolü,

 • Yürüyen aksamı oluşturan rotil, süspansiyon, rot başlarının kontrolü ve gerekiyorsa değişimi,

 • Egzoz sisteminin kontrolü de gerçekleştirilmektedir.

Periyodik kontrol için gelen araçlarda gerekli görülür ve araç sahibi izin verirse diğer bölge ve parçalarda da kontrol işlemleri yapılabilir.

Citroen Motor Tamiri

Araçların kalbi olan motorlar aynı zamanda araç içerisinde en fazla hareketli parçanın yer aldığı ve basınç ve ısının yıkıcı etkilerinin en fazla kendini gösterdiği alanlardır. Motor içerisinde bulunan parçalar zaman içerisinde aşınabilir ve görevini yerine getiremez hale gelebilir. Motorun normal çalışma sıcaklığının artması bu tür arızaların daha çabuk ortaya çıkmasına yol açabileceğinden, motorda veya aracın farklı bir yerinden gelen değişik ses, koku vb. durumlarda araç hızlıca Cafe Garage gibi profesyonel çalışan ve gerekli teknolojik alt yapıya sahip servislere getirilmelidir.

Citroen motor tamiri zamanında yapılmazsa, diğer araçlar gibi, motorda oluşan arıza daha da ilerleyebilir ve birçok parça değişmeden tamir edilemez hale gelebilir. İhmal edilen veya üstün kötü yapılan motor tamirleri ileride araç sahibine çok daha büyük masraflarla geri döneceğinden dolayı, biz bütün araç sahiplerine motorlarındaki her türlü ses ve performans değişikliğinde araçlarını bizim gibi yetkin servislere götürmelerini tavsiye ediyoruz.

Citroen Mekanik Servis

Citroen mekanik servis verilirken farklı bir uzmanlığa sahip araçlardan biridir. Bunun en önemli sebebi, birçok araçtan farklı olan süspansiyon sistemlerinin tamir, bakım ve parça değişimleri yapılırken diğer araçlardan farklı bilgi ve tecrübeye ihtiyaç duymasıdır. Motor, aktarma organları, debriyaj ve destek sistemleriyle, araçların mekanik aksamları, aracın omurgası olarak kabul edilir. Yürüyen aksamda düzgün çalışmayan tek bir parça bile ya aracın hareket etmesini engeller ya da sürüş güvenliğini ciddi olarak tehlikeye atar. Bundan mekanik aksamda yapılan her müdahale dikkat ve özenle gerçekleştirilmelidir.

Citroen Oto Tamir

Bozulan otomobillerin tamiri sırasında yapılması gereken en ilk hareket, aracın hangi kısmının bozuk olduğunu tam olarak tespit etmiştir. Frenlerin çalışmamasının sebebinin hidrolikten kaynaklandığını tespit etmek çoğu zaman kolayken, motorun çalışmaması için onlarca farklı sebep olabilmektedir. Citroen oto tamir işlemleri de bundan dolayı dikkatli ve özenle gerçekleştirilmeli, hatanın kaynağı tespit edildikten sonra tamir, parça değişim işlemlerine ayrı bir özen gösterilmelidir.

Citroen Expertiz

Değer biçme anlamına gelen expertiz işlemi, aracın müşterimizin dileği çerçevesinde birtakım testten geçirilmesi ve bu testlerin rapor haline getirilme işlemidir. Müşterilerimize farklı Citroen expertiz hizmetleri sunarak, alacakları veya kendi araçları hakkında edinebilecekleri maksimum bilgiyi edinmelerini sağlıyoruz.

Cafe Garage gibi akredite expertiz merkezlerinden alacağınız expertiz raporuyla aracınızı satabilir, rapor aldığınız aracı üzerinize alabilirsiniz. Yapılan detaylı inceleme, aracın resmi kayıtlarda yer almayan değişen kaporta parçalarını, boya işlemlerini, motor ve aktarma organlarının ne kadar yıprandığı aracın kısa, orta ve uzun vadede ne kadar masraf çıkartacağını ortaya koyacaktır.

Citroen Bilgisayarlı Arıza Tespit ve Giderme

Citroen bilgisayarlı arıza tespit ve giderme sistemlerinin bağlanmasına izin veren ve kendi içinde hata tespit mekanizmaları olan araçların üretimine uzun süredir devam etmektedir. Farklı modellerde değişmekle beraber, motor bloğu, radyatör, debriyaj, fren, egsoz gibi birçok farklı sistem içinde yer alan ve sıcaklık, vibrasyon gibi farklı verileri toplayıp işlemciye ileten mekanizmalara sahip olan Citroen araçlarınızın tüm sorunlarını çözüyoruz. Bu sistemlere bilgisayarlarla özel donanım, adaptör ve yazılımlar kullanılarak bağlanılabilmesi sayesinde hata ve arızaların tespitinin çok hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır.

Bu sayede normalde saatler alabilecek ve birçok parçanın sökülmesi gerekecek bir arızanın bulunması, hiçbir parça sökülmeden birkaç dakika içinde tamamlanabilmekte, bu da tamir veya parça değişimini büyük ölçüde hızlandırmaktadır.

Citroen Kaporta, Boya, Boyasız Göçük Düzeltme

Kaportalar araçların gözüken yüzleri ve sadece sürücü ve yolcuları değil, motor ve diğer sistemleri de koruyan bir koruyucudur. Dışarıdan gelen ve zarar verebilme potansiyeli olan birçok nesne ve canlı, aracın kaportası ile çarpışır ve irili ufaklı zararlara yol açarlar.

Bu hasarların düzeltilmesi, aracın diğer bölümlerindeki hasarları düzeltmekle aynı değildir. Çok daha fazla tecrübe, sabır ve özverinin yanında el becerisi de gerektirir. Citroen kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme işlemlerinde profesyonel personelimiz bir sanatçının hassasiyetinde çalışıp, hatanın gözle gözükmeyecek şekilde tamir edilmesi konusunda bütün hünerlerini ortaya koymaktadırlar. Bu özverinin yanında teknolojinin sunduğu en yeni teknik ve araçlarla, araçların kaportaları hiçbir olumsuzluk görmemişçesine tekrar pırıl pırıl hale getirilebilmektedir.

Citroen Remaps Chip Tuning

Fabrikadan optimum performans ve yakıt tüketimi için ayarlanarak çıkan araçların performansları bazen kullanıcılarını tatmin etmemektedir. Araç performansını arttırmanın birçok yolu olsa da uygun fiyatlı, etkili ve tamamen geri alınabilir olan Remaps Chip Tuning sistemleri bu amaçla üretilen en etkili sistemlerden biridir. Citroen Remaps Chip Tuning sistemlerini destekleyen birçok model üretmektedir.

Remaps’ın sertifikalı uygulayıcılarından biri olarak, müşterilerimize başarılı sonuçlar alacakları konusunda garanti veriyoruz. Her türlü sorunuz için bizimle internet sitemiz üzerinden iletişim kurabilir, telefon edebilir veya ziyaret ederek çayımızı içebilirsiniz.

Citroen Gizli Özellik Açma

Üreticiler zaman zaman ürettikleri otomobillere ekledikleri özellikleri devre dışı bırakmakta ve kullanıcının bu özellikleri görmelerini engellemektedirler. Bilgisayar ile bağlanılabilen Citroen gizli özellik açma ve devre dışı özellikleri görüntüleme sistemlerini destekleyen araçlar üretmektedir. Bilgisayar ile aracın işlemcisine bağlandıktan sonra kapatılmış olan özellikler görüntülenebilmekte, hatta kullanıma açılabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar yeni bir araba kullanıyorlar hissi yaşayabilmektedirler.

Siz özel müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz adına internet sitemizden veya telefonla randevu almanızı rica ediyoruz. Bu sayede aracınızın tamir ve bakımların daha kısa süreceği gibi, siz de cafemizde kahve veya çayınızı ne kadar beklemenizi düşünmeden keyiflice yudumlayabilirsiniz. Dilerseniz aracınızın bütün bakım ve tamirleri bittikten sonra detaylı dış ve iç yıkama ile pasta cila uygulanmasını da isteyebilirsiniz.

Hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuz için internet sitemiz ve telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.