Afyon BMW Oto Servis

Afyon Bmw Servis

1916’da kurulan ve 1928’den beri otomobil üretmeye başlayan BMW, 1930’lu yıllardan sonra performans ve lüks beklentisi kullanıcılara yönelik otomobiller üretmeye başladı. Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarında Alman hava kuvvetleri için uçak motorları üreten firma, performanslı motorlar üretme konusunda kendini mükemmelleştirdi. 1962’de günümüzdeki ürün gamı şekillenen BMW, aynı zamanda motor sporları dünyasında da farklı alanlarda ve kategorilerde ardı ardına başarılar kazanarak hayran sayısını daha da arttırdı.

Günümüzde dünyanın en kaliteli otomobillerini üreten şirketlerden biri olarak görülen BMW aynı zamanda kendi segmentinde en fazla satış yapan otomobillerinde üreticisi konumundadır ve birçok BMW sahibi başka marka otomobil kullanamayacaklarını her fırsatta dile getirmektedirler.

Bmw Bakım Onarım Hizmeti

Alman mühendisliğinin mucizelerinden biri olarak kabul edilen BMW marka otomobiller, üretilirken birçok otomobilden daha düşük boşluk toleransıyla üretilmektedir. BMW’yi hızlı ve rahat yapan her detay aynı zamanda bu otomobillerin bakımlarının doğru ve zamanında yapılmadığı takdirde daha çabuk arıza verebileceği ve bozulabileceği anlamına gelmektedir. Bundan dolayı BMW periyodik bakım (yağ filtre) sırasında başta yakıt filtresi olmak üzere, aracın kilometresine göre şirketin belirlediği kontrollerin yapılması ve gereken parçaların değiştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Her biri çok düşük toleranslarla üretilen motor ve aktarma organlarının parçalarının pahalı olmasından dolayı BMW motor tamiri masraflı bir süreçtir. Parçaların düşük toleransları aynı zamanda yeni parçalarında yerlerine oturtulurken dikkatli olunmasını gerektirdiğinden dolayı BMW mekanik servis işlemlerinin tecrübeli ve BMW marka araçları tanıyan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir.Bmw oto tamir hizmeti verirken servis ve tamir Bmw oto tamir ustası her probleme farklı yönlerden yaklaşmaktadır.

BMW Arıza Tespit ve Giderme

BMW bilgisayarlı arıza tespit ve giderme sistemlerinin ilk kullanan üreticilerden biri ve artık her modeli tamamen elektronik olan araçların işlemcilerine bağlanılarak araç hakkında her türlü bilgiye ulaşmak, kullanıcının farkına bile varmadığı arızaları tespit etmek mümkün. BMW oto tamir işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştıran ve birçok arızanın nereden kaynaklandığını aramak için vakit kaybettirmeyen bu özellik için özel donanım ve yazılımlar kullanıyoruz. Bu yazılım ve donanımların kullanılması için özel eğitim alan mesai arkadaşlarımız ile yapılacak işleri hızla belirlenip, çalışmalara başlayabiliyoruz.

Bu sayede müşterilerimizin araçlarının bakımlarını ve varsa arızalarını daha kısa sürede tamamlayıp, müşterilerimize araçlarını en hızlı şekilde teslim edebiliyoruz.

BMW Kaporta Boya, BMW Boyasız Göçük Düzeltme

Ülkemizin yol kalitesi maalesef bazı bölgelerde oldukça kötü ve bu durum araçların mekanik aksamları kadar lastiklerinin de fazla aşınmasına yol açmakta. Bunun yanında yolların kötü olması çeşitli kazalara ve istenmeyen olaylara da sebep olabiliyor. Yollarda bulunan taşların araçların üzerine fırlaması sebebiyle birçok araçta ufak çapta çöküntüler ve çizikler oluyor, yaşanabilen kazalarda ise bu hasarların boyutları daha da ağırlaşıyor.

BMW gibi mükemmel olmak için üretilmiş bir otomobil üzerinde görünecek çiziklerin aracın sahibinin moralini ne kadar bozacağının bilinciyle, Biz Cafe Garage olarak müşterilerimize BMW kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme, çiziklerin tamiri konularında da hizmet vermekteyiz. BMW gibi araçlarda kaporta ve boya işçiliklerinin önemi çok yüksek olduğunun ve yapılacak en ufak bir hatanın aracın değerini düşürebileceğinin farkındalığıyla bütün düzeltme işlemlerini büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştirmekteyiz.

BMW Gizli Özellik Açma

BMW’lerde bulunan ve otomobilin motor, yürüyen aksam, vites kutusu ve diğer aksamlarını kontrol eden elektronik sistem, isteyen kullanıcılara uygun donanım ve yazılımlarla, müdahale imkânı vermektedir. Bizim de sahip olduğumuz bu yazılımlar ve donanımlarla BMW gizli özellik açma veya hali hazırda kullanımda olan özellikler geçici olarak kapatılabilmektedir. BMW’de diğer otomobil üreticileri gibi mümkün olan en fazla sayıda parçayı en fazla modelde kullanmaya gayret ederek, üretim maliyetlerini düşürmeyi amaçlamaktadır. Bundan dolayı bazı modellerde kullanılan bazı parçalar daha üst modellerde kullanılanlarla aynı olmakta, ancak sağladığı ekstra özellikler elektronik olarak kapatılmaktadır.

Üretim yılı ve modelden modele değişen bu özelliklerin tam olarak tespit edilmesi için aracın sisteme bağlanması ve inceleme yapılması gerekmektedir. Bu işlemin ardından açılan yeni özelliklerle aracınız size yepyeni bir sürüş deneyimi sunacak, yeni, daha üst model bir BMW almış gibi hissedeceksiniz.

BMW Chip Tuning

BMW remaps chip tuning uygulamalarını da destekleyen markalardan biridir. Hali hazırda satışta olan en performanslı otomobillerden önemli bir kısmını üreten BMW’nin elektronik sistemine yapılacak müdahale ile, araçtan daha fazla performans almak mümkün olmaktadır.

Tuning işlemi konusundan dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bunlar;

 • Chip Tuning işlemi mutlaka bizim personellerimiz gibi konu hakkında eğitimli, donanımlı ve tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.
 • Eğitimsiz kişiler tarafından, sınırların zorlandığı veya aşıldığı tuning uygulamaları araca ciddi hasarlar verebilmektedir. Özellikle motor, aktarma organları böyle durumlarda stresin en fazla arttığı bölgelerdir. Motor ve aktarma organları maksimum performans sağlanması adına çok düşük toleranslarla üretilen BMW gibi araçlarda bu gibi durumlar yüksek risk yaratmaktadır.
 • Üreticilerin varsayılan ayarları optimum performans/yakıt tüketimi/ karbondioksit salınımı sağlamak üzere seçilmiştir. Bu ayarın dışına çıkmak bu dengenin bozulması anlamına gelebilir.
 • Tuning yapılan araçların, yapılan ayara göre egzoz muayenesi ve trafik muayenesinden kalması mümkün olabilmektedir. Bundan dolayı aracınızda tuning işlemi yaptırdıktan sonra muayene öncesi kontrol ve egzoz ölçümü yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.
 • Ciddi performans artışlarının hedeflendiği durumlarda fren ve lastiklerin de değiştirilmesi gerekebilmektedir.
 • Aracın sesinde artış meydana gelebilir.

Remaps chip tuning işlemi ile ilgili diğer soruların için internet sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız her adımda yapmanız ve yapmamanız gerekenler konularında sizlere rehberlik edeceklerdir.

BMW Oto Aksesuar

Modeli ayrımı olmadan, neredeyse her BMW sahibi için otomobilleri onları sadece A noktasından B noktasına götüren bir araç değil, bir tutku nesnesidir. Bundan dolayı birçok kullanıcı araçlarına büyük özen gösterir ve sadece korumak adına değil, kendi ruhlarını yansıtmak adına da çeşitli eklentilerle güzelleştirmek daha fonksiyonel ve şık hale de getirmek isterler. Bizde müşterilerimizin araçlarını istedikleri görünüme ve hisse kavuşması adına BMW oto aksesuar satış ve montaj hizmetlerini sunuyoruz.

Aklınıza gelebilecek her türlü aksesuarın bulunduğu geniş ve uygun fiyatlı stoklarımızda aracınızı hayalinizdeki görünüme ve duruşa kavuşturarak, ona yeni bir kimlik kazandırabileceksiniz.

Afyon Bmw Oto Ekspertiz

BMW’ler ikinci elde de fiyatları yüksek olan ve değerlerini uzun süre koruyan araçlardır. Birçok BMW sahibi araçlarına çok özenli davransa da birçok BMW sahibinin araçlarının performans sınırlarını zorlamayı sevmelerinden dolayı, eğer bir BMW satın almak istiyorsanız expertizden geçirmenizde fayda vardır. BMW expertiz raporu almanın bir diğer avantajı ise, bakımlarının zamanında ve doğru yapılması konusunda çok hassas olan bu araçların, gözle görülmeyen durumunun ne olduğunu kestirmektedir.

Bazı durumlarda kötü niyetli satıcılar, sattıkları araçların durumları hakkında doğru bilgi vermemekte, bu da ileri de aracın yüksek meblağlarla tamir edilebilecek arızalar ortaya çıkardığından fark edilmektedir. Ayrıca, yapılan son değişiklikle 8 yaşın veya 160bin KM altında olan bütün araçların satışında expertiz raporunun sunulması gerekmektedir.

Expertiz raporu yalnızca araç alıp satarken değil, kendi aracınızın da ne durumda olduğunu öğrenmek adına önemli bir yöntemdir. Rapor hazırlanırken araç detaylı olarak muayene edilir, motor, fren performansları ölçülür. Bu sayede aracınızın sağlıklı ne kadar ömrü kaldığını veya sürüş stilinizde yapacağınız ufak değişikliklerle aracınızın başta motor ve aktarma aksamları olmak üzere ne kadar ömrünün ne kadar uzatılabileceğini kestirebilirsiniz.

Cafe Garage Randevu Sistemi

Müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı verebilmek amacıyla randevu sistemimizi devreye sokmuş bulunmaktayız. Siz de internet sitemizdeki online randevu menüsünü kullanarak veya telefonla bize ulaşarak randevunuzu oluşturabilir, randevu gününüz ve saatiniz geldiğinde hiç beklemeden aracınızın ihtiyaç duyduğunu bakım, tamir, kontrol veya diğer uygulamalardan geçmesini sağlayabilir ve zaman kazanabilirsiniz. Aracınız gerekli eğitimleri görmüş ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından sıkıntılarından arındırılırken, siz de sıcak bir çay içebilir, geniş bir aksesuar içeriğine sahip olan market bölümünü inceleyebilirsiniz.

Afyon Bmw Servis

1916’da kurulan ve 1928’den beri otomobil üretmeye başlayan BMW, 1930’lu yıllardan sonra performans ve lüks beklentisi kullanıcılara yönelik otomobiller üretmeye başladı. Birinci ve İkinci Dünya Savaşlarında Alman hava kuvvetleri için uçak motorları üreten firma, performanslı motorlar üretme konusunda kendini mükemmelleştirdi. 1962’de günümüzdeki ürün gamı şekillenen BMW, aynı zamanda motor sporları dünyasında da farklı alanlarda ve kategorilerde ardı ardına başarılar kazanarak hayran sayısını daha da arttırdı.

Günümüzde dünyanın en kaliteli otomobillerini üreten şirketlerden biri olarak görülen BMW aynı zamanda kendi segmentinde en fazla satış yapan otomobillerinde üreticisi konumundadır ve birçok BMW sahibi başka marka otomobil kullanamayacaklarını her fırsatta dile getirmektedirler.

Bmw Bakım Onarım Hizmeti

Alman mühendisliğinin mucizelerinden biri olarak kabul edilen BMW marka otomobiller, üretilirken birçok otomobilden daha düşük boşluk toleransıyla üretilmektedir. BMW’yi hızlı ve rahat yapan her detay aynı zamanda bu otomobillerin bakımlarının doğru ve zamanında yapılmadığı takdirde daha çabuk arıza verebileceği ve bozulabileceği anlamına gelmektedir. Bundan dolayı BMW periyodik bakım (yağ filtre) sırasında başta yakıt filtresi olmak üzere, aracın kilometresine göre şirketin belirlediği kontrollerin yapılması ve gereken parçaların değiştirilmesi büyük önem taşımaktadır. Her biri çok düşük toleranslarla üretilen motor ve aktarma organlarının parçalarının pahalı olmasından dolayı BMW motor tamiri masraflı bir süreçtir. Parçaların düşük toleransları aynı zamanda yeni parçalarında yerlerine oturtulurken dikkatli olunmasını gerektirdiğinden dolayı BMW mekanik servis işlemlerinin tecrübeli ve BMW marka araçları tanıyan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir.

BMW Arıza Tespit ve Giderme

BMW bilgisayarlı arıza tespit ve giderme sistemlerinin ilk kullanan üreticilerden biri ve artık her modeli tamamen elektronik olan araçların işlemcilerine bağlanılarak araç hakkında her türlü bilgiye ulaşmak, kullanıcının farkına bile varmadığı arızaları tespit etmek mümkün. BMW oto tamir işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştıran ve birçok arızanın nereden kaynaklandığını aramak için vakit kaybettirmeyen bu özellik için özel donanım ve yazılımlar kullanıyoruz. Bu yazılım ve donanımların kullanılması için özel eğitim alan mesai arkadaşlarımız ile yapılacak işleri hızla belirlenip, çalışmalara başlayabiliyoruz.

Bu sayede müşterilerimizin araçlarının bakımlarını ve varsa arızalarını daha kısa sürede tamamlayıp, müşterilerimize araçlarını en hızlı şekilde teslim edebiliyoruz.

BMW Kaporta Boya, BMW Boyasız Göçük Düzeltme

Ülkemizin yol kalitesi maalesef bazı bölgelerde oldukça kötü ve bu durum araçların mekanik aksamları kadar lastiklerinin de fazla aşınmasına yol açmakta. Bunun yanında yolların kötü olması çeşitli kazalara ve istenmeyen olaylara da sebep olabiliyor. Yollarda bulunan taşların araçların üzerine fırlaması sebebiyle birçok araçta ufak çapta çöküntüler ve çizikler oluyor, yaşanabilen kazalarda ise bu hasarların boyutları daha da ağırlaşıyor.

BMW gibi mükemmel olmak için üretilmiş bir otomobil üzerinde görünecek çiziklerin aracın sahibinin moralini ne kadar bozacağının bilinciyle, Biz Cafe Garage olarak müşterilerimize BMW kaporta, boya, boyasız göçük düzeltme, çiziklerin tamiri konularında da hizmet vermekteyiz. BMW gibi araçlarda kaporta ve boya işçiliklerinin önemi çok yüksek olduğunun ve yapılacak en ufak bir hatanın aracın değerini düşürebileceğinin farkındalığıyla bütün düzeltme işlemlerini büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştirmekteyiz.

BMW Gizli Özellik Açma

BMW’lerde bulunan ve otomobilin motor, yürüyen aksam, vites kutusu ve diğer aksamlarını kontrol eden elektronik sistem, isteyen kullanıcılara uygun donanım ve yazılımlarla, müdahale imkânı vermektedir. Bizim de sahip olduğumuz bu yazılımlar ve donanımlarla BMW gizli özellik açma veya hali hazırda kullanımda olan özellikler geçici olarak kapatılabilmektedir. BMW’de diğer otomobil üreticileri gibi mümkün olan en fazla sayıda parçayı en fazla modelde kullanmaya gayret ederek, üretim maliyetlerini düşürmeyi amaçlamaktadır. Bundan dolayı bazı modellerde kullanılan bazı parçalar daha üst modellerde kullanılanlarla aynı olmakta, ancak sağladığı ekstra özellikler elektronik olarak kapatılmaktadır.

Üretim yılı ve modelden modele değişen bu özelliklerin tam olarak tespit edilmesi için aracın sisteme bağlanması ve inceleme yapılması gerekmektedir. Bu işlemin ardından açılan yeni özelliklerle aracınız size yepyeni bir sürüş deneyimi sunacak, yeni, daha üst model bir BMW almış gibi hissedeceksiniz.

BMW Chip Tuning

BMW remaps chip tuning uygulamalarını da destekleyen markalardan biridir. Hali hazırda satışta olan en performanslı otomobillerden önemli bir kısmını üreten BMW’nin elektronik sistemine yapılacak müdahale ile, araçtan daha fazla performans almak mümkün olmaktadır.

Tuning işlemi konusundan dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bunlar;

  • Chip Tuning işlemi mutlaka bizim personellerimiz gibi konu hakkında eğitimli, donanımlı ve tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.
  • Eğitimsiz kişiler tarafından, sınırların zorlandığı veya aşıldığı tuning uygulamaları araca ciddi hasarlar verebilmektedir. Özellikle motor, aktarma organları böyle durumlarda stresin en fazla arttığı bölgelerdir. Motor ve aktarma organları maksimum performans sağlanması adına çok düşük toleranslarla üretilen BMW gibi araçlarda bu gibi durumlar yüksek risk yaratmaktadır.
  • Üreticilerin varsayılan ayarları optimum performans/yakıt tüketimi/ karbondioksit salınımı sağlamak üzere seçilmiştir. Bu ayarın dışına çıkmak bu dengenin bozulması anlamına gelebilir.
  • Tuning yapılan araçların, yapılan ayara göre egzoz muayenesi ve trafik muayenesinden kalması mümkün olabilmektedir. Bundan dolayı aracınızda tuning işlemi yaptırdıktan sonra muayene öncesi kontrol ve egzoz ölçümü yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Ciddi performans artışlarının hedeflendiği durumlarda fren ve lastiklerin de değiştirilmesi gerekebilmektedir.
  • Aracın sesinde artış meydana gelebilir.

Remaps chip tuning işlemi ile ilgili diğer soruların için internet sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız her adımda yapmanız ve yapmamanız gerekenler konularında sizlere rehberlik edeceklerdir.

BMW Oto Aksesuar

Modeli ayrımı olmadan, neredeyse her BMW sahibi için otomobilleri onları sadece A noktasından B noktasına götüren bir araç değil, bir tutku nesnesidir. Bundan dolayı birçok kullanıcı araçlarına büyük özen gösterir ve sadece korumak adına değil, kendi ruhlarını yansıtmak adına da çeşitli eklentilerle güzelleştirmek daha fonksiyonel ve şık hale de getirmek isterler. Bizde müşterilerimizin araçlarını istedikleri görünüme ve hisse kavuşması adına BMW oto aksesuar satış ve montaj hizmetlerini sunuyoruz.

Aklınıza gelebilecek her türlü aksesuarın bulunduğu geniş ve uygun fiyatlı stoklarımızda aracınızı hayalinizdeki görünüme ve duruşa kavuşturarak, ona yeni bir kimlik kazandırabileceksiniz.

Afyon Bmw Oto Ekspertiz

BMW’ler ikinci elde de fiyatları yüksek olan ve değerlerini uzun süre koruyan araçlardır. Birçok BMW sahibi araçlarına çok özenli davransa da birçok BMW sahibinin araçlarının performans sınırlarını zorlamayı sevmelerinden dolayı, eğer bir BMW satın almak istiyorsanız expertizden geçirmenizde fayda vardır. BMW expertiz raporu almanın bir diğer avantajı ise, bakımlarının zamanında ve doğru yapılması konusunda çok hassas olan bu araçların, gözle görülmeyen durumunun ne olduğunu kestirmektedir.

Bazı durumlarda kötü niyetli satıcılar, sattıkları araçların durumları hakkında doğru bilgi vermemekte, bu da ileri de aracın yüksek meblağlarla tamir edilebilecek arızalar ortaya çıkardığından fark edilmektedir. Ayrıca, yapılan son değişiklikle 8 yaşın veya 160bin KM altında olan bütün araçların satışında expertiz raporunun sunulması gerekmektedir.

Expertiz raporu yalnızca araç alıp satarken değil, kendi aracınızın da ne durumda olduğunu öğrenmek adına önemli bir yöntemdir. Rapor hazırlanırken araç detaylı olarak muayene edilir, motor, fren performansları ölçülür. Bu sayede aracınızın sağlıklı ne kadar ömrü kaldığını veya sürüş stilinizde yapacağınız ufak değişikliklerle aracınızın başta motor ve aktarma aksamları olmak üzere ne kadar ömrünün ne kadar uzatılabileceğini kestirebilirsiniz.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.