Afyon Audi Oto Servis

Afyon Audi Servis

Her araçta olduğu gibi Audi markalı araçlarda da zaman ve aracın yaptığımı kilometreye bağlı olarak periyodik bakımlar firmamızda gerçekleştirilmektedir. Audi periyodik bakım hizmetlerimiz kapsamında aracın motor yağı ve yağ filtresi değişimi yapılmaktadır. Aracınızın marka ve modeli göz önünde bulundurularak periyodik bakımları her 10 bin ile 15 bin kilometre arasında yaptırmanız önerilmektedir.Audi oto tamir hizmeti verirken servis ve tamir Audi oto tamir ustası her probleme farklı yönlerden yaklaşmaktadır.

Periyodik bakım hizmetlerinin yanı sıra Cafe Garage ailesi olarak firmamız Audi motor tamiri hizmetlerini de araç sahiplerine sunmaktadır. Her araç için oldukça büyük bir önem taşıyan motorların bakım ve tamirleri düzenli olarak yaptırılmalıdır. Oluşabilecek performans kayıplarının önüne geçilmesi açısından da firmamız yüksek kaliteli bir tamir sürecini benimsemektedir.

Araçlarda teknik bakım ve tamirlerin zamanında yapılması oldukça önemlidir. Audi marka araçlarda da belli faktörler göz önüne alınarak düzenli kontrollerin yapılması firmamız tarafından önerilmektedir. Cafe Garage ekibi olarak Audi mekanik servis süreçleri kapsamında;

 • Motor mekanik servisi
 • Şanzıman bakım ve onarım
 • Enjektör bakımı

gibi temel bakım servisleri sunulmaktadır.

Firmamız Cafe Garage ailesi, Audi araçlar için tüm modellerde yeni ve modern yöntemler kullanarak bakım hizmetleri sunmaktadır. Bilgisayarlı hasar tespitinden aksesuar satışı ve montajına, gizli özellik açma hizmetlerinden ekspertiz hizmetlerine kadar aracınız için ihtiyaç duyduğunuz her hizmet Cafe Garage ailesinde sizleri bekliyor.

Audi Bakım ve Onarım Servisi

Hem çevresel koşullar, hem de sürücü hataları zaman içinde aracın belli kısımlarında sorunlar oluşmasına sebep olabilmektedir. Firmamız Cafe Garage ailesi olarak Audi oto tamir konularında oldukça kapsamlı hizmetler vermekteyiz. Her biri alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde, başta geleneksel yöntemler olmak üzere pek çok modern yöntemi de kullanıyoruz.

Audi bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemlerinde tüm modeller için kusursuz ve %100 doğru çalışan hizmet süreçlerini sunuyoruz. Peki Audi marka araçlarınız için bilgisayarlı arıza tespiti işlemleri tam olarak nasıl yapılıyor? Öncelikle bu süreç için özel olarak geliştirilmiş yazılımı içinde bulunduran bilgisayarlar, aracınıza uygun yöntemlerle bağlanmaktadır. Bu şekilde aracınızda hata göstergesi olarak bulunan sorunlar daha sağlıklı şekilde tespit edilmektedir. Bilgisayarlı arıza tespiti sayesinde;

 • Yazılımsal sorunlar çok daha hızlı şekilde tespit edilmektedir.
 • Sorunlar daha hızlı ve güvenli bir yoldan çözülmektedir.
 • Performans arttırma işlemleri kısa süre içinde aracın genel yazılımına zarar vermeden yapılmaktadır.

Bilgisayarlı arıza tespit süreçlerinde firmamız son derece şeffaf ve dürüst bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Bu anlayış doğrultusunda araçta bulunan arızalar ya da yakın bir gelecekte oluşması muhtemel tüm arızalar araç sahiplerine eksiksiz bir şekilde iletilmektedir. Sizlerden gelen cevaplar doğrultusunda da istediğiniz tüm işlemleri kısa bir süre içinde hızlıca tamamlıyoruz.

Audi Gizli Özellik Açtırma Servis Süreçleri

Günümüzde lüks ve yüksek standartlı araçlar kategorisinde yer alan pek çok Audi modeli, farklı özellik ve uygulamalarla birlikte sunulmaktadır. Fakat bazı modeller üretildikleri yıllara göre farklı özellikleri kullanmakta sorun yaşayabilir ya da aracın sahip olduğu özelliklerin farkında olmayabilir. Cafe Garage ailesi olarak firmamız, başta Q serisi gelmek üzere pek çok seri için Audi gizli özellik açma hizmetleri sunmaktadır.

Gizli özellikler fonksiyonel anlamda pek çok işlevsel özelliği beraberinde getirmektedir. Audi araçlarınız için gizli özellik açma özelliği sayesinde kullanabileceğiniz bazı özellikler;

 • Gösterge paneli özellikleri
 • Konfor özellikleri
 • Güvenlik ve performans özellikleri
 • Far ve aydınlatma özellikleri

gibi farklı kategorilerde bulunan gizli özelliklerin kilidi firmamız aracılığı ile açtırabilirsiniz. Bu özelliklerin açılması uzun vadede aracınızı kullanmanızda daha verimli sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu hizmetlerin yanı sıra pek çok araç için yapılan performans arttırma işlemlerini Audi araçlar için de ustalıkla sağlamaktayız.

Audi remaps chip tuning hizmetleri kapsamında A serisi başta olmak üzere; R, TT ve Q serisindeki tüm araçlarınız için performans arttırma hizmetleri sunmaktayız. İşlemler aracınızın modeline ve üretim tarihine göre değişkenlik gösterse de yaklaşık olarak 60 dakika içinde tamamlanmaktadır. Araçtan almak istediğiniz performansa göre sunduğumuz hizmet paketleri değişkenlik göstermektedir.

Audi Boya ve Göçük Giderme Hizmetleri

Tüm araçlarda olduğu gibi Audi araçlar da, gerek çevresel koşulların sebepleri gerek ise de hatalı kullanım sonucunda deforme olabilmektedir. Bu noktada devreye ekibimizin sunduğu kusursuz ve kaliteli hizmetler girmektedir. Aracınızın ihtiyaç duyduğu boya tamir hizmetlerinde son derece itinalı ve hatasız çalışmalara imza atıyoruz.

Cafe Garage ailesi olarak, aracının görüntüsüne önem gösteren tüm müşterilerimiz için hatasız ve yüksek kaliteli bölgesel boya hizmetlerini büyük bir mutlulukla sunuyoruz. Sıyrık ve çizik gibi bölgesel sorunlara profesyonel müdahalelerde bulunarak araçlarınızın ilk günkü görüntüsüne dönmesine yardımcı oluyoruz. Tampon bölgesinde ve kaportada oluşan çizik ve sıyrıklara özel bir teknik ile yüksek kaliteli boyama hizmetleri sunmaktayız.

Çizik ve sıyrık gibi bölgesel boyama işlemlerinin yanı sıra firmamız, ihtiyaç durumlarında boyasız göçük düzeltme hizmetlerini de Audi araçlar için özel olarak sunmaktadır. Göçük düzeltme işlemleri kapsamında;

 • 5 cm çapına kadar yüzeylere müdahale etmekteyiz.
 • Göçük düzeltme işlemi özel bir alet ile, özel teknikler kullanılarak yapılmaktadır.
 • PDR tekniği kullanılarak yapılan düzeltme işlemleri aracın orijinal görüntüsünde bir farklılık oluşturmamaktadır.

Firmamız ekibindeki sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları ile her zaman doğru müdahaleler yapmayı hedeflemektedir. Bu şekilde Audi kaporta orijinalliğini korumaktadır. Göçük düzeltme işlemlerinde de aracın gelecek dönemlerindeki satılma ihtimali göz önünde bulundurularak değerinde kayıp yaşatmayacak uygulamalara imza atılmaktadır.

Audi Servis ve Aksesuar Hizmetleri

Teknik ve mekanik bakım hizmetlerinin yanı sıra firmamız Audi oto aksesuar satış ve montaj konusunda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Pek çok araç sahibi araçları için çeşitli nedenlerden dolayı hem iç hem de dış ortamda kullanmak üzere farklı aksesuarlar tercih etmektedir. Bu oto aksesuarlar Audi araçlarınız için en kaliteli haliyle Cafe Garage ailesinde sizleri bekliyor.

İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda aklınıza gelebilecek pek çok uygulamayı Audi araçlarınız için sunuyoruz. Bu hizmetler arasında;

 • Özel dikim direksiyon kılıfları
 • Paspas ve koltuk kılıfları
 • Monitör ve multimedya sistemleri
 • Cam kaplama
 • Neon aydınlatma hizmetleri

gibi çeşitli uygulamalar yer almaktadır. Sizler de aracınız için ihtiyaç duyduğunuz bu aksesuar ve hizmetlerin her biri için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Donanımsal ve teknik hizmetlerin yanı sıra firmamız ikinci el satışlarında önemli rol oynayan ekspertiz hizmetlerinde de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Audi expertiz işlemleri profesyonel ekipmanımız tarafından kapsamlı şekilde yapılmakta ve sonuçlar tarafsız bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Her işlemde olduğu gibi ekspertizde de değişmeyen adres Cafe Garage ekibi.

Afyon’da araç bakım hizmetleri ile cafe konseptini harmanlayan firmamız müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir. Aracınızla ilgili talep ettiğiniz tüm işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından detaylı bir şekilde yapılırken, sizler cafemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sunmuş olduğumuz detaylı temizlik ve pasta cila gibi hizmetlerden de kolayca faydalanabilirsiniz.

Afyon Audi Servis

Her araçta olduğu gibi Audi markalı araçlarda da zaman ve aracın yaptığımı kilometreye bağlı olarak periyodik bakımlar firmamızda gerçekleştirilmektedir. Audi periyodik bakım hizmetlerimiz kapsamında aracın motor yağı ve yağ filtresi değişimi yapılmaktadır. Aracınızın marka ve modeli göz önünde bulundurularak periyodik bakımları her 10 bin ile 15 bin kilometre arasında yaptırmanız önerilmektedir.

Periyodik bakım hizmetlerinin yanı sıra Cafe Garage ailesi olarak firmamız Audi motor tamiri hizmetlerini de araç sahiplerine sunmaktadır. Her araç için oldukça büyük bir önem taşıyan motorların bakım ve tamirleri düzenli olarak yaptırılmalıdır. Oluşabilecek performans kayıplarının önüne geçilmesi açısından da firmamız yüksek kaliteli bir tamir sürecini benimsemektedir.

Araçlarda teknik bakım ve tamirlerin zamanında yapılması oldukça önemlidir. Audi marka araçlarda da belli faktörler göz önüne alınarak düzenli kontrollerin yapılması firmamız tarafından önerilmektedir. Cafe Garage ekibi olarak Audi mekanik servis süreçleri kapsamında;

 • Motor mekanik servisi

 • Şanzıman bakım ve onarım

 • Enjektör bakımı

gibi temel bakım servisleri sunulmaktadır.

Firmamız Cafe Garage ailesi, Audi araçlar için tüm modellerde yeni ve modern yöntemler kullanarak bakım hizmetleri sunmaktadır. Bilgisayarlı hasar tespitinden aksesuar satışı ve montajına, gizli özellik açma hizmetlerinden ekspertiz hizmetlerine kadar aracınız için ihtiyaç duyduğunuz her hizmet Cafe Garage ailesinde sizleri bekliyor.

Audi Bakım ve Onarım Servisi

Hem çevresel koşullar, hem de sürücü hataları zaman içinde aracın belli kısımlarında sorunlar oluşmasına sebep olabilmektedir. Firmamız Cafe Garage ailesi olarak Audi oto tamir konularında oldukça kapsamlı hizmetler vermekteyiz. Her biri alanında deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde, başta geleneksel yöntemler olmak üzere pek çok modern yöntemi de kullanıyoruz.

Audi bilgisayarlı arıza tespit ve giderme işlemlerinde tüm modeller için kusursuz ve %100 doğru çalışan hizmet süreçlerini sunuyoruz. Peki Audi marka araçlarınız için bilgisayarlı arıza tespiti işlemleri tam olarak nasıl yapılıyor? Öncelikle bu süreç için özel olarak geliştirilmiş yazılımı içinde bulunduran bilgisayarlar, aracınıza uygun yöntemlerle bağlanmaktadır. Bu şekilde aracınızda hata göstergesi olarak bulunan sorunlar daha sağlıklı şekilde tespit edilmektedir. Bilgisayarlı arıza tespiti sayesinde;

 • Yazılımsal sorunlar çok daha hızlı şekilde tespit edilmektedir.

 • Sorunlar daha hızlı ve güvenli bir yoldan çözülmektedir.

 • Performans arttırma işlemleri kısa süre içinde aracın genel yazılımına zarar vermeden yapılmaktadır.

Bilgisayarlı arıza tespit süreçlerinde firmamız son derece şeffaf ve dürüst bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Bu anlayış doğrultusunda araçta bulunan arızalar ya da yakın bir gelecekte oluşması muhtemel tüm arızalar araç sahiplerine eksiksiz bir şekilde iletilmektedir. Sizlerden gelen cevaplar doğrultusunda da istediğiniz tüm işlemleri kısa bir süre içinde hızlıca tamamlıyoruz.

Audi Gizli Özellik Açtırma Servis Süreçleri

Günümüzde lüks ve yüksek standartlı araçlar kategorisinde yer alan pek çok Audi modeli, farklı özellik ve uygulamalarla birlikte sunulmaktadır. Fakat bazı modeller üretildikleri yıllara göre farklı özellikleri kullanmakta sorun yaşayabilir ya da aracın sahip olduğu özelliklerin farkında olmayabilir. Cafe Garage ailesi olarak firmamız, başta Q serisi gelmek üzere pek çok seri için Audi gizli özellik açma hizmetleri sunmaktadır.

Gizli özellikler fonksiyonel anlamda pek çok işlevsel özelliği beraberinde getirmektedir. Audi araçlarınız için gizli özellik açma özelliği sayesinde kullanabileceğiniz bazı özellikler;

 • Gösterge paneli özellikleri

 • Konfor özellikleri

 • Güvenlik ve performans özellikleri

 • Far ve aydınlatma özellikleri

gibi farklı kategorilerde bulunan gizli özelliklerin kilidi firmamız aracılığı ile açtırabilirsiniz. Bu özelliklerin açılması uzun vadede aracınızı kullanmanızda daha verimli sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu hizmetlerin yanı sıra pek çok araç için yapılan performans arttırma işlemlerini Audi araçlar için de ustalıkla sağlamaktayız.

Audi remaps chip tuning hizmetleri kapsamında A serisi başta olmak üzere; R, TT ve Q serisindeki tüm araçlarınız için performans arttırma hizmetleri sunmaktayız. İşlemler aracınızın modeline ve üretim tarihine göre değişkenlik gösterse de yaklaşık olarak 60 dakika içinde tamamlanmaktadır. Araçtan almak istediğiniz performansa göre sunduğumuz hizmet paketleri değişkenlik göstermektedir.

Audi Boya ve Göçük Giderme Hizmetleri

Tüm araçlarda olduğu gibi Audi araçlar da, gerek çevresel koşulların sebepleri gerek ise de hatalı kullanım sonucunda deforme olabilmektedir. Bu noktada devreye ekibimizin sunduğu kusursuz ve kaliteli hizmetler girmektedir. Aracınızın ihtiyaç duyduğu boya tamir hizmetlerinde son derece itinalı ve hatasız çalışmalara imza atıyoruz.

Cafe Garage ailesi olarak, aracının görüntüsüne önem gösteren tüm müşterilerimiz için hatasız ve yüksek kaliteli bölgesel boya hizmetlerini büyük bir mutlulukla sunuyoruz. Sıyrık ve çizik gibi bölgesel sorunlara profesyonel müdahalelerde bulunarak araçlarınızın ilk günkü görüntüsüne dönmesine yardımcı oluyoruz. Tampon bölgesinde ve kaportada oluşan çizik ve sıyrıklara özel bir teknik ile yüksek kaliteli boyama hizmetleri sunmaktayız.

Çizik ve sıyrık gibi bölgesel boyama işlemlerinin yanı sıra firmamız, ihtiyaç durumlarında boyasız göçük düzeltme hizmetlerini de Audi araçlar için özel olarak sunmaktadır. Göçük düzeltme işlemleri kapsamında;

 • 5 cm çapına kadar yüzeylere müdahale etmekteyiz.

 • Göçük düzeltme işlemi özel bir alet ile, özel teknikler kullanılarak yapılmaktadır.

 • PDR tekniği kullanılarak yapılan düzeltme işlemleri aracın orijinal görüntüsünde bir farklılık oluşturmamaktadır.

Firmamız ekibindeki sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları ile her zaman doğru müdahaleler yapmayı hedeflemektedir. Bu şekilde Audi kaporta orijinalliğini korumaktadır. Göçük düzeltme işlemlerinde de aracın gelecek dönemlerindeki satılma ihtimali göz önünde bulundurularak değerinde kayıp yaşatmayacak uygulamalara imza atılmaktadır.

Audi Servis ve Aksesuar Hizmetleri

Teknik ve mekanik bakım hizmetlerinin yanı sıra firmamız Audi oto aksesuar satış ve montaj konusunda da faaliyetlerini sürdürmektedir. Pek çok araç sahibi araçları için çeşitli nedenlerden dolayı hem iç hem de dış ortamda kullanmak üzere farklı aksesuarlar tercih etmektedir. Bu oto aksesuarlar Audi araçlarınız için en kaliteli haliyle Cafe Garage ailesinde sizleri bekliyor.

İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda aklınıza gelebilecek pek çok uygulamayı Audi araçlarınız için sunuyoruz. Bu hizmetler arasında;

 • Özel dikim direksiyon kılıfları

 • Paspas ve koltuk kılıfları

 • Monitör ve multimedya sistemleri

 • Cam kaplama

 • Neon aydınlatma hizmetleri

gibi çeşitli uygulamalar yer almaktadır. Sizler de aracınız için ihtiyaç duyduğunuz bu aksesuar ve hizmetlerin her biri için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Donanımsal ve teknik hizmetlerin yanı sıra firmamız ikinci el satışlarında önemli rol oynayan ekspertiz hizmetlerinde de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Audi expertiz işlemleri profesyonel ekipmanımız tarafından kapsamlı şekilde yapılmakta ve sonuçlar tarafsız bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Her işlemde olduğu gibi ekspertizde de değişmeyen adres Cafe Garage ekibi.

Afyon’da araç bakım hizmetleri ile cafe konseptini harmanlayan firmamız müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir. Aracınızla ilgili talep ettiğiniz tüm işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından detaylı bir şekilde yapılırken, sizler cafemizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sunmuş olduğumuz detaylı temizlik ve pasta cila gibi hizmetlerden de kolayca faydalanabilirsiniz.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Müşteri Memnuniyeti

Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız

Kaliteli Hizmet

Her zaman kalitemizi artırıyoruz.

Bayilik Sistemi

Türkiye geneli bayilik sistemi

Araç Güvenliği

Araçlarınızla en az sizin kadar ilgiliyiz.